![]() |
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Quote:
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
1 Attachment(s)
Stiu ca majoritate dintre voi nu stiti contractele de licenta a programelor pe care le instalati.
Insa daca indeplinesti cel putin una dintre conditile de mai jos, ar fi bine sa citesti postul meu: - Folosesti iTunes - Esti un terorist international Clauza 10 din contractul de licenta a programului iTunes stipuleaza clar: Quote:
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Quote:
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Quote:
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Apasati ALT+F4 de vreo 10 ori!
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Quote:
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Incercati sa scanati sau sa printati dolari sau euro sa vedeti ce se intampla am vazut aseara pe discovery,foarte interesant.
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Quote:
Quote:
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
pai nu merge te baga pe un site ... dar cum fac asta?? e un program care detecteza ce?
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Unele elemente din bancnote sunt recunoscute de aparatele de scanerizat (cele mai moderne, din anii 2000).
Daca ai un aparat vechi sau nu foarte nou si ieftin poti scana fara probleme. |
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Quote:
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Quote:
ia uite cine stie meserie :D PS : cu cat vinzi bancnota de 500? :)) |
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Quote:
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Am apasat eu ca prostu, credeam ca face ceva misto, daca apas de 10 ori...stiam ce face Alt+F4!
|
Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
Epic :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning