Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Stiati ca ... ? Internet Stuff (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/138659-stiati-internet-stuff.html)

dolb 09-02-10 19:59

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Quote:

Originally Posted by mihai_bogdan (Post 3068322)
scrieti-va la status ymsgr:-kill si convingeti-va prietenii(sau dusmanii) sa dea click

ps:la status la yahoo messenger

faza tare e ca nu merge decat daca ai un windows slab securizat :) Daca explorerul tau e bine securizat nu merge , te intreaba ceva si trebuie sa te prinzi ( asta daca nu esti noob )

Evoluzione 20-06-10 15:04

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
1 Attachment(s)
Stiu ca majoritate dintre voi nu stiti contractele de licenta a programelor pe care le instalati.
Insa daca indeplinesti cel putin una dintre conditile de mai jos, ar fi bine sa citesti postul meu:

- Folosesti iTunes
- Esti un terorist international


Clauza 10 din contractul de licenta a programului iTunes stipuleaza clar:

Quote:

You also agree that you will not use these products for any purposes prohibited by United States law, including, without limitation, the development, design, manufacture or production of nuclear, missiles, or chemical or biological weapons.

rizea.vlad 06-07-10 23:05

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Quote:

Originally Posted by mihai_bogdan (Post 3068322)
scrieti-va la status ymsgr:-kill si convingeti-va prietenii(sau dusmanii) sa dea click

ps:la status la yahoo messenger

La mine nu merge...ce ar trebui sa se intample???

Danutz Bratosin 06-07-10 23:42

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Quote:

Originally Posted by rizea.vlad (Post 3498474)
La mine nu merge...ce ar trebui sa se intample???

Sa-ti pice mess-u:lol: si nici la mine nu merge. in schimb eu am fraierit pe multi:lol:

Grasu'XxL 07-07-10 10:17

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Apasati ALT+F4 de vreo 10 ori!

Paul 07-07-10 10:18

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 3499203)
Apasati ALT+F4 de vreo 10 ori!

haha, funny.. not!

Geox` 07-07-10 12:19

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Incercati sa scanati sau sa printati dolari sau euro sa vedeti ce se intampla am vazut aseara pe discovery,foarte interesant.

Danutz Bratosin 07-07-10 12:47

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Quote:

Originally Posted by Grasu'XxL (Post 3499203)
Apasati ALT+F4 de vreo 10 ori!

Am apasat de 20 ori si nu s-a intamplat nimic:lol: care-i faza???
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 3499502)
Incercati sa scanati sau sa printati dolari sau euro sa vedeti ce se intampla am vazut aseara pe discovery,foarte interesant.

Din cate stiu eu nu merge sa le scanezi:rolleyes2

Geox` 07-07-10 12:52

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
pai nu merge te baga pe un site ... dar cum fac asta?? e un program care detecteza ce?

Evoluzione 07-07-10 18:53

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Unele elemente din bancnote sunt recunoscute de aparatele de scanerizat (cele mai moderne, din anii 2000).
Daca ai un aparat vechi sau nu foarte nou si ieftin poti scana fara probleme.

Sasha 08-07-10 11:39

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Quote:

Originally Posted by Geox` (Post 3499502)
Incercati sa scanati sau sa printati dolari sau euro sa vedeti ce se intampla am vazut aseara pe discovery,foarte interesant.

dar daca ii faci copie xerox color, si apoi scanezi printezi blabla, ar trebui sa mearga :)

Tzzantaru 08-07-10 13:01

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 3502099)
dar daca ii faci copie xerox color, si apoi scanezi printezi blabla, ar trebui sa mearga :)


ia uite cine stie meserie :D

PS : cu cat vinzi bancnota de 500? :))

Grasu'XxL 09-07-10 15:04

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Quote:

Originally Posted by Danutz Bratosin (Post 3499583)
Am apasat de 20 ori si nu s-a intamplat nimic:lol: care-i faza???

Tine apasat pe alt si apoi apasa si pe F4 inca tinand apasat pe alt. Dupa ce vezi ce se intampla ar trebui sa incepi sa injuri:)):lol:

rizea.vlad 09-07-10 16:06

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Am apasat eu ca prostu, credeam ca face ceva misto, daca apas de 10 ori...stiam ce face Alt+F4!

Paul 09-07-10 16:17

Re: Stiati ca ... ? Internet Stuff
 
Epic :lol:


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning