![]() |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Quote:
ca sa fie si mai clar d-le Dayflyer, am ajuns sa ma autocitez. Se pare ca sunteti inscrisi, la fel si Insane. De unde au aparut aceste carcoteli ? De unde ati dedus cum ca ar fi ceva in neregula ? Scrie clar acolo din spusele voastre - wsr 4 masini si Insane Racers 3 sau 4 masini. Gandeste-te ca in momentul asta sunt 4 locuri marcate cu creta la Prisma 2 pe care scrie wsr si 4 locuri marcate Insane Racers. Nimeni nu vi le poate lua ! Deci aveti grija sa ajungeti cat mai pregatiti si sanatosi ! |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
scuze Hondare, dar sunt cam nou si al 2 lea mesaj il scriam si nu am vazut ca tu ai postat! Deci scuze, ok gata ne apucam de masini si asteptam ultimele detalii! Numai bine! ;) o sa scriu sigur la sfarsitu saptamanii cati suntem, sa nu tinem locurile degeaba.
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Quote:
Si ca sa va dau niste "tips"-uri... Clase la care vor fi concursuri (o masina expusa nu este obligatoriu sa se inscrie in vreuna) styling exterior interior egine dressing de muzica se ocupa db drag, unde va fi SPL, SQ si Multimedia. Asta in cazul in care cineva doreste sa-si modifice masina in vreun anumit fel, poate il ajuta la ceva. Daca vrea de exemplu la syling, sa bage mare la body-kit si jante. Daca vrea SPL, sa dea iama in magazin dupa basi cat mai mari:lol: :lol: |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
gata e sigur, venim cu 4masini:
1.vw Bora o surpriza pentru voi, dar si pentru noi...:D 2.Fiat Punto 180CP 3.Cielo raduERD cel portocaliu+modificari 4.Golf 2 O sa ne inscriem si la concursuri! Bafta, ne vedem acolo! |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
va rog inca o data, chiar si pe cei din cluburi sa faca inscrierile on-line pentru a putea trage acea cruce pe schema in dreptul ei.
Locurile sunt destule, dar nu sunt nelimitate puteti face inscrierea chiar cu masina in lucru, este ok iar pentru cei care nu participa la expozitie, avem in vedere spatiu organizt chiar in fata pavilionului, pentru a fi grupati, asa ca stati linistiti, veti veni aici intr-un mediu organizat cu o buna coordonare, veti fi preluati si directionati la fix. Vom avea grija deosebita de toti care fac drum de la departare, in asa fel ca aceste 2-3 zile sa fie cat mai comode si cat mai putin costisitoare. Va fi o pesoana delgata exclusiv ca sa rezolve orice problema intampina. in plus, din prima pana in ultima ecunda, telefonul meu va sta deschis non-stop si voi fi disponibil sa infrunt orice situatie la orice ora. Vom prelua noi grijile voastre, veniti linistiti. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Cele doua masini ale clubului Xtreme Club Emotion vor fi :
- Seat Ibiza - Citroen C4 |
BMWFORUM - Romania
Comunitatea "BMWFORUM - Romania" va participa cu 2 M3-uri modificate si reprezentative.
Gratian, nu stiu daca am voie sa postez aici link-uri de pe site-ul nostru cu descrierea masinilor ce vor participa. deci spune-mi.... ? Deasemenea spune-mi unde va fi acest spatiu atribuit, in spatiul interior ce-l vad in reclama 4tuning? da sau nu? in formularul de inscriere... nu vad optiunea "engine"... ci doar despre aspect interior si exterior... deci unde selectez "engine" ? daca vrei vorbim mai multe detalii la telefon. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
ok, ok. am inteles. ;)
ne vedem acolo, sper in numar cat mai mare. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Cristian: in functie de spatiul care este liber (este spatiu pentru expunerea a aproximativ 100 de masini) in momentul asta, masinile voastre vor fi in hala de la Prisma. Daca unul dintre cele 2 M-uri este al tau... :shock: eu il vreau in hala.
Daca nu exista spatiu pentru "best engine", inseamna ca, probabil, aceasta categorie nu va fi reprezentata in concurs. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
TOATE MASINILE CARE VOR PARTICIPA LA 4TD DIN PARTEA CLUBURILOR SUNT RUGATE SA SE INSCRIE AICI https://www.4tuning.ro/4TuningDAY/inscriere.asp
Toate masinile, indiferent din ce club, sunt rugate sa completeze formularul, scopul urmat fiind centralizarea numarului de masini din cadrul salonului. Fie ca ati vorbit cu Gratzian sau nu, orice club este rugat sa completeze aceste formulare cu datele masinilor participante. NUMAI in baza de date se va stie numarul exact al masinilor. Cu cat mai repede, cu atat mai bine. |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
partea cu "engine" exista intr-o forma mai speciala, de aceea nu e reprezentata in formular.
puteti sa va inscrieti si sa specificati la observatii ce si cum. si puteti de asemenea sa postati toate detaliile si fotografiile ce vizeaza aceste masini pe 4 tuning, slava domnului avem si banda larga, si spatiu nelimitat. nu uitati sa le inscrieti, si vorbim la telefon sa hotaram locatia pentru voi... era bine daca pe langa invitatia de a vorbi la telefon, era si numarul... ;) |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
https://www.4tuning.ro/4TuningDAY/inscriere.asp
Toate cluburile sunt rugate, din nou, sa se inscrie aici cat mai repede cu putinta. Ca fapt divers, deja sunt inscrise ~70 de masini. Locuri sunt, dar limitate. Asadar alegeti-va masinile si inscrieti-le cat mai repede ! |
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
eu am inscris masinile dar am uitat la una din ele sa mentionez din ce club face parte...dar in descrierea celei de a doua am spus ca ambele fac parte din clubul pe care o sa il reprezinte la salon
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Noi vom fii cel putin 3-4 masini ... dar probabil mai multi ... maine vom afla exact si le vom inscrie!
|
Re: Inscriere Cluburi la 4TUNING DAY
Quote:
Da, unul dintre M3-uri va fi al meu, incantati daca avem loc in sala cu 410hp... ha ha... si dorim si o fata dragutza care sa tina steagu' BMW :) si sa imparta zambind pliantele BMWforum :) am intrebat daca pot posta link-uri... mi-ai raspuns Gratian ca e spatiu suficient pentru detalii... tot n-am inteles daca pot posta link-uri... pentru ca nu pot scrie aici cateva tone de text despre masina mea :) astept un mesaj ca va exista si sectiunea Best Engine... dupa atatia ani de tuning in Romania... tot nimeni decat eu si cateva subaru avem motoru facut? ha? La altceva nu ma atrage sa ma inscriu... muzica n-am... design prea extravagant n-am... sectiune de clasici in viata n-aveti... ha ha... asa ca n-am sanse :) Gratian, iti trimit pm cu telefonu meu. |
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning