Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Un minunat Lamborghini X Concept (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/136546-minunat-lamborghini-concept.html)

aleks 08-08-09 12:50

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by DSG-u (Post 2542834)
Dea asta nu o sa ajunga astia niciodata ca si Ferrari... daca se duc tot asa nu o sa mai auzim de ei in 30 de ani...

Dacă ai citi cu atenţie subiectul topicului ai înţelege că un băiat oarecare, ca mine şi ca tine, a făcut un concept, virtual, după un Lambo, că aşa i-a plăcut lui. Ce legatură are uzina cu asta?

narcis_myx81 09-08-09 13:42

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
nu a fost multumit de designul la Reventon... la naiba, poate pentru ca e cel mai reusit design de Lamborghini pe care l.am vazut
in plus, i.a iesit pe dos

al3xxatm 10-08-09 10:31

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
da o maisina minunata pacat ca e concept :))
nu cred ca va fi prea curant pe strazi

MariusBT 10-08-09 19:34

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Taiata cu toporu ! sa mor .. de nu !

YGD-sef 10-08-09 20:16

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by MariusBT (Post 2548413)
Taiata cu toporu ! sa mor .. de nu !

Poate ne faci tu unul 3D mai frumos!:lol:cum ai vrea sa arate daca e un concept ?;)

rs-dey 16-12-09 19:51

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
spatele este mortal .. prea tare ...parerea mea...dar fata..... parca e putin suparata... puii mei:)

workaholic_ro 22-01-10 14:05

Re: Un minunat Lamborghini X Concept
 
Quote:

Originally Posted by rs-dey (Post 2897981)
...dar fata..... parca e putin suparata... puii mei:)

Mmmmmm!!...masina lui Donald Duck.

http://194.88.148.40/?mmid=9dce434e9b68f5d67
http://disneyheaven.com/images/Micke...DonaldDuck.gif

Foarte tare! Sa traiasca nepotii mei, Claviatura si Airoplan, mancatziashi!


All times are GMT +2. The time now is 21:55.

- Copyright 2026 4Tuning