![]() |
unde ne inscriem ?
|
1 Attachment(s)
Asa credeti ca ma recunoasteti ??? :lol: :lol: :lol:
ps: din cauza tricoului, nu altceva... am tricoul asta de acum 2 ani, de cand e si poza |
eu zic sa vi cu pusca ca te recunoastem shi noi shi politia :lol: :lol: :lol: :lol:
|
e misto asha cum e tricoul. sa vedem. cum zice gratian e perfect. asteptam mai multe detalii.
|
auzi hondare...vii si cu jucaria respectiva?
asa...just for fun :lol: :lol: :lol: 8) :P :wink: |
Re:
Quote:
|
Gratian...data trecuta cand a fost ventage ...sau pus niste preturi de hotel?mai sunt valabile?
|
1 Attachment(s)
o idee :wink:
|
hmm ce pot sa spun i-mi place ideea dar dk poti te rog sa pui shi u layerul sau scrisul cu 4 tuning day shi sigla k sa le putem lua shi noi ar fii ideal :wink:
|
1 Attachment(s)
sigla o pun eu...da aia cu 4Tuning Day sa o puna cine o are :roll:
|
perfecta treaba zerofast si RedAlert2(cred ca asta vrei sa zici 8) ) o sa ne interesam de pretz. cam cat costa sa faci asha ceva.
|
incerc si eu sa ajung :cry: dar nu cred ca este cineva care sa aiba drum din Timisoara spre Bucuresti :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: of..
|
VOI FI PREZENT
|
poate sa puna cineva o harta cu bucerstiu si unde prisma2?
|
VOI FI PREZENT
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:15. |
- Copyright 2026 4Tuning