Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Opel tuning (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning.html)
-   -   Poze cu astrele noastre din Romania! (https://forum.4tuning.ro/136-opel-tuning/133135-poze-astrele-noastre-romania.html)

Fast_wheels 13-10-09 20:11

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
Nu stiu daca isi are locul aici deocamdata dar incerc si cu a mea :D

pwr_bz 15-10-09 06:59

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
7 Attachment(s)
:!::!:

pwr_bz 15-10-09 10:21

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
4 Attachment(s)
.....................

pwr_bz 15-10-09 16:13

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
2 Attachment(s)
.....................

pwr_bz 16-10-09 09:30

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
3 Attachment(s)
/!\/!\/!\/!\/!\

edyopel 17-10-09 16:32

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
o intrebare:
unde gasesc si eu un eleron cum are mad man

GJ 64 GAB 17-10-09 16:43

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by edyopel (Post 2726893)
o intrebare:
unde gasesc si eu un eleron cum are mad man

E eleron de serie... Caută şi tu pe la cineva care dezmembrează Opel!... Sau dă comandă pe net!

BV83bax 17-10-09 19:32

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_r5 (Post 2537984)
frumoasa decapotabilaaaaaaaaaa.s-o stapanesti sanatossssss

o produce si lester undeva la 200 e

alinyo06 03-11-09 15:55

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
https://img264.imageshack.us/img264/6743/1000646h.th.jpg
https://img188.imageshack.us/img188/6716/1000647t.th.jpg
https://img188.imageshack.us/img188/2069/1000651o.th.jpg
https://img20.imageshack.us/img20/5127/1000652u.th.jpg
https://img20.imageshack.us/img20/9246/1000654u.th.jpg
https://img22.imageshack.us/img22/6312/1000658s.th.jpg
https://img264.imageshack.us/img264/5051/1000662f.th.jpg

GJ 64 GAB 03-11-09 17:33

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Pune nişte poze făcute ziua!...
Mă interesează cāteva detalii despre ea!...

alinyo06 03-11-09 17:40

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Sper sa te ajute astea ;)
https://img515.imageshack.us/i/gnmfgm1.jpg/
https://img29.imageshack.us/i/gnmfgm2.jpg/
https://img44.imageshack.us/i/gnmfgm.jpg/

GJ 64 GAB 03-11-09 18:10

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
Ms mult!...
Foarte tare...
Interesant numărul :D ( 1UBY ) ...

bogdandra2001 04-11-09 12:24

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
5 Attachment(s)
spers sa va placa...o sa mai adaug ceva poze dupa ce o sa i pun si folia...salutari si sa auzim numai de bine!

bogdanu 04-11-09 14:10

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
cum te impaci cu cauciucurile? vad ca ai nankang ns2 daca nu ma insel..... am vazut masina prin bacau,arata bine....

BV83bax 04-11-09 17:14

Re: poze cu astrele noastre din Romania!!!!!!!ast pozee
 
ce motor ai?


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning