![]() |
Renault-ul 5 e turbo :peace: Normal ca fuge de-l ia dracu'
|
ash vree yo sa fiu renault 5 GT T :lol: :twisted:
|
Scuza-ma tekno, nici nu ai mari pretentii, in momentul de fata cred ca ti-ar place sa fii orice, ca si mine de altfel....:)))
|
pozele de la raliu pe www.csracing.3x.ro
|
yep....faine poze tekno.... :D :D
|
Re:
Ma ... Gabi de ce am eu impresia ca nu ai masina?
|
Chiar asa, de ce ai impresia ca n-am masina?
|
Re:
lol ... da raspunde .. ai sau nu masina !
|
:oops: M-ai prins. Am masina, da' n-am permis. O sa ma inchizi ?
Acum... raspunde-mi si tu. De ce intrebi? |
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P
|
lool... las' GAbi... tzie nici nu itzi tre permis...
shtiu ca is off topic... da'... am auzit ca v-a prins garda aseara... ce a fost?? |
tek: Craiova - Curse ilegale :wink:
|
bene...a sta am auzit... da ce a fost... mai exact... cum?
|
Re:
Craiova - Curse ilegale
Hai sa radem ... cat de ilegale or fii fost? ca ... teoretic trebuia sa fiti la racoare ;) ce so intamplat ? poze ceva? |
:lol:
Piry: cati ani ai? La cate curse ai auzit tu pana acum ca au fost arestati si... daca intr-adevar a fost vreunu' retinut, de cati ai auzit c-au fost trimisi la proces si apoi la racoare? Cat de naiv poti sa fii... Oricum, suntem offtopic. Daca mai ai ceva de adaugat, te invit la noi in sectiune (Craiova - Curse ilegale). Numai bine! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning