Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Mobil 1 Rally (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/1312-mobil-1-rally.html)

Gabi 17-06-04 19:32

Renault-ul 5 e turbo :peace: Normal ca fuge de-l ia dracu'

tekno 17-06-04 19:45

ash vree yo sa fiu renault 5 GT T :lol: :twisted:

Ciclistu 18-06-04 11:07

Scuza-ma tekno, nici nu ai mari pretentii, in momentul de fata cred ca ti-ar place sa fii orice, ca si mine de altfel....:)))

tekno 18-06-04 12:19

pozele de la raliu pe www.csracing.3x.ro

yonutz 18-06-04 12:30

yep....faine poze tekno.... :D :D

Piry 18-06-04 19:49

Re:
 
Ma ... Gabi de ce am eu impresia ca nu ai masina?

Gabi 18-06-04 20:37

Chiar asa, de ce ai impresia ca n-am masina?

Piry 18-06-04 21:05

Re:
 
lol ... da raspunde .. ai sau nu masina !

Gabi 18-06-04 21:08

:oops: M-ai prins. Am masina, da' n-am permis. O sa ma inchizi ?

Acum... raspunde-mi si tu. De ce intrebi?

COIOTU` JR. 18-06-04 21:54

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

tekno 18-06-04 23:04

lool... las' GAbi... tzie nici nu itzi tre permis...
shtiu ca is off topic... da'... am auzit ca v-a prins garda aseara... ce a fost??

Gabi 18-06-04 23:12

tek: Craiova - Curse ilegale :wink:

tekno 18-06-04 23:32

bene...a sta am auzit... da ce a fost... mai exact... cum?

Piry 18-06-04 23:33

Re:
 
Craiova - Curse ilegale
Hai sa radem ... cat de ilegale or fii fost? ca ... teoretic trebuia sa fiti la racoare ;)

ce so intamplat ? poze ceva?

Gabi 18-06-04 23:44

:lol:
Piry: cati ani ai? La cate curse ai auzit tu pana acum ca au fost arestati si... daca intr-adevar a fost vreunu' retinut, de cati ai auzit c-au fost trimisi la proces si apoi la racoare? Cat de naiv poti sa fii...

Oricum, suntem offtopic. Daca mai ai ceva de adaugat, te invit la noi in sectiune (Craiova - Curse ilegale).

Numai bine!


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2026 4Tuning