Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

mitza mtb 08-10-09 21:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
e cineva ? ca eu sunt pregatit sa va rup franele :D


SIMPLU_MTZ - cei care joaca .. frenchkissu s-a duss..:))

DaViD TL 10-10-09 13:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
The champ is home asa ca va astept la o mica invarteala ;)

cmdbass 10-10-09 15:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
Bai frate voi cand jucati ca eu de fiecare data cand intru ..sunt maxim 3 persoane ...si server canci :)

2fast4u_DK 12-10-09 17:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu are treaba cu drifturile dar cred ca trebuie sa vedeti toti asta :)) -> https://www.youtube.com/watch?v=IkY9E...er_profilepage
edit:acuma are treaba cu drifturile :O https://www.youtube.com/watch?v=_HLy0...ayer_embedded#
si aici mai multe chestii http://www.nfs-modding-center.pl/news.php

Ingerasul99 12-10-09 21:35

Re: NFS UG2 Drifters
 
Primele 2 link-uri sunt niste porcarii, iar al treilea e in poloneza din cate se pare, deci in mare nu ne influenteaza sau ajuta! Multumim oricum!

Racer_e30 16-10-09 18:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by 2fast4u_DK (Post 2712863)
Nu are treaba cu drifturile dar cred ca trebuie sa vedeti toti asta :)) -> https://www.youtube.com/watch?v=IkY9E...er_profilepage
edit:acuma are treaba cu drifturile :O https://www.youtube.com/watch?v=_HLy0...ayer_embedded#
si aici mai multe chestii http://www.nfs-modding-center.pl/news.php

tank - porcarie
drift cu tractiune fata (bravo lui) e bun si circiut si car custom
nu ma intereseaza decat cum bagam 6 useri intro cursa.........

in seara asta cineva???

NitsuJ- 17-10-09 14:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salutare..
Vreau si eu daca se poate sa joc..
Id-ul meu este: justin94_pietrosita

Racer_e30 17-10-09 15:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
2 Attachment(s)
am sa prezint aici o modalitate de a juca pe net ug2 fara hamachi
mie mi se pare mai usor asa si mai rapid

pLAN este un program (in bulgara cred )

deci se copiaza toate fisierele unde ati instalat jocul
se intra pe program .exe, daca nu apare din prima programul mai intrati o data (prima oara "gandeste" el ceva)
dupa apare iconul jos langa ceas, click dreapta pe el si selectati internet...
dupa click pe al treilea tab "?????????" si selectati NFS UG 2 daca vreti sa jucati nfs ug 2 sau alt joc daca vreti sa jucati alt joc sio bineinteles daca il aveti !
dupa click pe al doilea tab "????" acolo trebuie sa apara NFS -ul d-click pe el si deschideti speed2.exe (crackul jocului)
dupa o sa intre automat in joc si in LAN (in meciul jocului) o sa va apara cateva servere (daca vreti poti crea tu server) ... dupa alegi cursa si intri pe jocurile create de alti sau de tine ( la tine intra alti)

am sa pun programul (.rar)si poze (tot in .rar se afla si ele) ca nici eu nu sunt lamurit de ce am scis aici :lol::lol::cry::lol:

pt cei care nu am salvarea cu toata cariera terminato o sa pus save game

Racer_e30 17-10-09 15:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
2fast4u_DK si alti voi nu mai jucati????? si parca se deschidea vechiul topic ce se mai aude???????

Ingerasul99 17-10-09 16:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Racer_e30 (Post 2726772)
2fast4u_DK si alti voi nu mai jucati????? si parca se deschidea vechiul topic ce se mai aude???????

cine a zis ca se deschide vechiul thread? facem economie la curent de asta nu se mai joaca nimeni, ca a venit criza!

NitsuJ- 23-10-09 15:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Nu mai joaca nimeni ?

O mica poza din NFS Ug2 ..
Nissan Skyline .. https://img43.imageshack.us/i/speed22...902021412.png/
348 Km

DannyKid 24-10-09 00:32

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by NitsuJ- (Post 2744557)
Nu mai joaca nimeni ?

O mica poza din NFS Ug2 ..
Nissan Skyline .. https://img43.imageshack.us/i/speed22...902021412.png/
348 Km

esti mic, i-am dat 391 :D8)

NitsuJ- 24-10-09 08:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by DannyKid (Post 2745847)
esti mic, i-am dat 391 :D8)

:))...as fi putut sa dau si eu...dar nu am unde..
Banuiesc ca i-ai schimbat setarile masinii...

cmdbass 25-10-09 02:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by NitsuJ- (Post 2746141)
Banuiesc ca i-ai schimbat setarile masinii...

DA cu niste coduri :lol:

Danuts* 25-10-09 10:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by cmdbass (Post 2748268)
DA cu niste coduri :lol:

Sunt dannykid ca sunt bannat pe celalalt cont pana pe 1 Nov.
Nu, nu am bagat coduri sau ceva:-P
Am facut setarile pe dyno pentru a se duce cat mai mult la viteza :D


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning