![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
e cineva ? ca eu sunt pregatit sa va rup franele :D
SIMPLU_MTZ - cei care joaca .. frenchkissu s-a duss..:)) |
Re: NFS UG2 Drifters
The champ is home asa ca va astept la o mica invarteala ;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Bai frate voi cand jucati ca eu de fiecare data cand intru ..sunt maxim 3 persoane ...si server canci :)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu are treaba cu drifturile dar cred ca trebuie sa vedeti toti asta :)) -> https://www.youtube.com/watch?v=IkY9E...er_profilepage
edit:acuma are treaba cu drifturile :O https://www.youtube.com/watch?v=_HLy0...ayer_embedded# si aici mai multe chestii http://www.nfs-modding-center.pl/news.php |
Re: NFS UG2 Drifters
Primele 2 link-uri sunt niste porcarii, iar al treilea e in poloneza din cate se pare, deci in mare nu ne influenteaza sau ajuta! Multumim oricum!
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
drift cu tractiune fata (bravo lui) e bun si circiut si car custom nu ma intereseaza decat cum bagam 6 useri intro cursa......... in seara asta cineva??? |
Re: NFS UG2 Drifters
Salutare..
Vreau si eu daca se poate sa joc.. Id-ul meu este: justin94_pietrosita |
Re: NFS UG2 Drifters
2 Attachment(s)
am sa prezint aici o modalitate de a juca pe net ug2 fara hamachi
mie mi se pare mai usor asa si mai rapid pLAN este un program (in bulgara cred ) deci se copiaza toate fisierele unde ati instalat jocul se intra pe program .exe, daca nu apare din prima programul mai intrati o data (prima oara "gandeste" el ceva) dupa apare iconul jos langa ceas, click dreapta pe el si selectati internet... dupa click pe al treilea tab "?????????" si selectati NFS UG 2 daca vreti sa jucati nfs ug 2 sau alt joc daca vreti sa jucati alt joc sio bineinteles daca il aveti ! dupa click pe al doilea tab "????" acolo trebuie sa apara NFS -ul d-click pe el si deschideti speed2.exe (crackul jocului) dupa o sa intre automat in joc si in LAN (in meciul jocului) o sa va apara cateva servere (daca vreti poti crea tu server) ... dupa alegi cursa si intri pe jocurile create de alti sau de tine ( la tine intra alti) am sa pun programul (.rar)si poze (tot in .rar se afla si ele) ca nici eu nu sunt lamurit de ce am scis aici :lol::lol::cry::lol: pt cei care nu am salvarea cu toata cariera terminato o sa pus save game |
Re: NFS UG2 Drifters
2fast4u_DK si alti voi nu mai jucati????? si parca se deschidea vechiul topic ce se mai aude???????
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Nu mai joaca nimeni ?
O mica poza din NFS Ug2 .. Nissan Skyline .. https://img43.imageshack.us/i/speed22...902021412.png/ 348 Km |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Banuiesc ca i-ai schimbat setarile masinii... |
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
Nu, nu am bagat coduri sau ceva:-P Am facut setarile pe dyno pentru a se duce cat mai mult la viteza :D |
| All times are GMT +2. The time now is 22:42. |
- Copyright 2026 4Tuning