Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   BMW E30 S50 turbo vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/130664-bmw-e30-s50-turbo-vs.html)

bobiMOM 18-08-09 13:15

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Nimik nou? Avem si locatie destul de buna pt 4x4! (in Ploieshti)

negoitacata 18-08-09 17:26

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2566539)
Nimik nou? Avem si locatie destul de buna pt 4x4! (in Ploieshti)

facem ceva saptamana asta la ploiesti??....ca venim si noi mai pregatiti...

razvanxx 21-08-09 00:56

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by negoitacata (Post 2567247)
facem ceva saptamana asta la ploiesti??....ca venim si noi mai pregatiti...

daca organizati ceva sa anuntati ! ibiza o sa fie prezenta .:D

bobiMOM 21-08-09 01:12

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by razvanxx (Post 2573826)
daca organizati ceva sa anuntati ! ibiza o sa fie prezenta .:D

Poate luatzi si voi 997-le....asta dc nu e ocupat sau cine stie.....:))))

razvanxx 24-08-09 19:26

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2573840)
Poate luatzi si voi 997-le....asta dc nu e ocupat sau cine stie.....:))))

am sa mai vb cu el din nou! :-P
eu vin cu skoda daca organizati ceva.

Kiki 27-08-09 18:44

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
hop si io, razvane ma suni....ibitza prezenta

dragusu 28-08-09 00:28

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 2590558)
hop si io, razvane ma suni....ibitza prezenta

prezenta si la unguri?

bobiMOM 13-09-09 14:09

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
UP....UP...nimik?

Provenzano 15-09-09 10:26

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
pai daca nu mai sunt masini in Ro.......:PPPP cata frica de un Biet URS?:)))

bobiMOM 30-09-09 09:26

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
cine mai vrea cu ursul weekendul asta?:rolleyes2

Alex_55 30-09-09 20:20

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
pai ce ai facut cu gtr-ul ? stiu ca te asteapta

georgerg 30-09-09 21:53

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 2681917)
pai ce ai facut cu gtr-ul ? stiu ca te asteapta

o sa faca - am stabilit ceva exact - te astept - suna-ma daca vrei sa vezi!!!

bobiMOM 01-10-09 08:02

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by Alex_55 (Post 2681917)
pai ce ai facut cu gtr-ul ? stiu ca te asteapta

In afara de GTR....

76BPR 01-10-09 21:01

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by bobiMOM (Post 2682908)
In afara de GTR....

cu un cbr de 1000 daca vrei

georgerg 01-10-09 21:40

Re: BMW E30 S50 turbo vs. ...?
 
Quote:

Originally Posted by 76BPR (Post 2684810)
cu un cbr de 1000 daca vrei

cu cbr-ul eventual mai incerc si eu daca vrei - sunt curios de o noua setare!!!


All times are GMT +2. The time now is 19:10.

- Copyright 2026 4Tuning