Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   cine are audi 100 (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/13026-audi-100-a.html)

FLORIN CRISTEA 28-06-06 06:59

Re: cine are audi 100
 
Ma Refer La Masini....nu La Bandouri...acum Vezi Si Ce Model De Audi Am Eu...este Cel Din Imagine. Eu Zic Sa Te Gindesti Repede Daca Chiar Vrei Sa Facem Targul. Nu De Alta Dar S'ar Putea Sa Le Gasesc.imi Dau Seama Ca Nu Prea Esti Tentat Sa Le Dai Fiindca Daca E Sa Vinzi Apoi O Portiera..fara Bandou Pe Ea E Mai Greu Si Te Trage La Pret In Jos...cine Si-a Pocnit O Portiera Sa Fie Clar Ca A Compromis Si Bandoul De Pe Ea.nu'i Graba ..take Your Time..si Cind Te Hotarasti Anunta-ma Si Vedem Cum Facem.
Salutti ..de La 36 De Grade

FLORIN CRISTEA 04-07-06 05:28

Re: cine are audi 100
 
Hai Frate Cu Bandourile ...nu Mai Zici Nimik...????

theabsolutesound 04-07-06 16:42

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by FLORIN CRISTEA
Hai Frate Cu Bandourile ...nu Mai Zici Nimik...????

zii tu un pret si gata ..ca nus cat sa itzi zic pe ele.....si vezi ca sunt alea cu banda nichelata ....

FLORIN CRISTEA 04-07-06 18:30

Re: cine are audi 100
 
Banda Nichelata E Deasupra Sau Pe Bandou...sunt Doua Alternative Cea Cu Banda Undeva In Partea De Sus A Bandoului Mai Lata..si Mai Este Un Model Cu Banda Ingusta Gen Cele Lipite Pe Dacia 1300....adi Cit Priveste Pretul ...te Las Pe Tine. Eu Am Gasit Sa Le Iau Si Noi.
Da-mi O Adresa De Mail Sa-ti Trimit Poze Cu Masina Ca Sa Ne Intelegem Si Sa Vezi Ce Am Nevoie......plus Ca Aici Nu Avem Voie Preturi.
Salve
Florin

theabsolutesound 05-07-06 01:38

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by FLORIN CRISTEA
Banda Nichelata E Deasupra Sau Pe Bandou...sunt Doua Alternative Cea Cu Banda Undeva In Partea De Sus A Bandoului Mai Lata..si Mai Este Un Model Cu Banda Ingusta Gen Cele Lipite Pe Dacia 1300....adi Cit Priveste Pretul ...te Las Pe Tine. Eu Am Gasit Sa Le Iau Si Noi.
Da-mi O Adresa De Mail Sa-ti Trimit Poze Cu Masina Ca Sa Ne Intelegem Si Sa Vezi Ce Am Nevoie......plus Ca Aici Nu Avem Voie Preturi.
Salve
Florin

eu le am alea cu banda nichelata sus putin mai lata .....si adresa mea de mail e [email protected] ....;)

pasbogdan 09-07-06 20:44

Re: cine are audi 100
 
Vad ca la capitolul bandouri o ducetzi bine.io am nevoie de o fusta fatza si una spate de 200:d.Si de o caseta servo...

pasbogdan 23-07-06 15:27

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by horia
nu aveti cumva de vanzare un motor diesel sau TD 5 cilindri 2000cmc

Dak mai esti interesat de un 2000 diesel....Facut in toamna motorul:alezat,pistoane noi,segmentzi noi,pompa,duse noi.L-a facut un prieten,dar dupa ce s-a dat cu2.3-ul meu,a zis ca il vinde si vrea si el benzinar:))

pasbogdan 23-07-06 15:30

Re: cine are audi 100
 
Si cum ar zice "unele"la concursurile de miss:"multumim pe aceasta cale impresarului nostru,si celor care ne-au fost aproape..:))"Eu ii multzumesc d-lui Cristea pentru sticla de far!MARE DOMN MARE!!!!

FLORIN CRISTEA 26-07-06 07:12

Re: cine are audi 100
 
Pasquale Termina Cu Chestiile Astea Ca Te Pun Sa-l Trimitzi Inapoi...

neculaef 26-08-06 19:59

Cine are Audi V8?
 
Am un Audi V8 din '89.Cunoaste cineva unde gasesc piese si mecanic bun?

only_4dan 26-08-06 22:23

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by razsvano (Post 342217)
salut ,am un audi 200 turbo 89
MC2 motor 10V
K24 turbo
pot da sfaturi pe parte de electonica fiindca al meu era prost intretzinut si acum e OK dupa 1 an de zile
am scheme, si am prins experientza la probleme mai ales ca am darmat si un stalp cu el:)

salut! de curand miam luat un audi S3 si am ceva probleme legate de electronica cu el(cred):cry: la relanti are mici oscilati turometru, iar cand am aduso acasa la aprox. 5500rpm cand depaseam o masina mi sa taiat alimentarea turatia scazand pana pe la 4000rpm desi acceleratia era apasata ; ms;)

AR33COP 28-08-06 00:33

Re: cine are audi 100
 
vezi daca nu ai nimerit benzina naspa?

only_4dan 29-08-06 17:25

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by AR33COP (Post 534560)
vezi daca nu ai nimerit benzina naspa?

sa sti ca benzina cred ca a fost pt ca de la o vreme nu imi mai face nici un semn de ''slabiciune'' si trage de rupe pamantul! Acuma merg numai pe OMW 100 ii mai scumpa dar merita:lol:

draculas 06-09-06 05:00

Re: cine are audi 100
 
tie ti sa taiat alimentarea pentru ca computerul asa e setat dute la cineva cine are soft pentru modelul tau de audi si scoate limitarea dar ai grija dupa aia pentru ca poti sparge motorul foarte usor

draculas 06-09-06 05:04

Re: cine are audi 100
 
am o intrebare care este varianta similara pentru audi 100 motor 2000 turbo diesel din 87 din europa in sua stie cineva pt ca tata are una si ma gandeam sa-i trimit de aci ceva piese de performanta ca sunt ieftine ca naiba aici dar ce am vazut aici sunt numa 4000 5000 da de semanat seaman cu 100 cc la caroserie
mersi mult


All times are GMT +2. The time now is 07:44.

- Copyright 2026 4Tuning