![]() |
Re: cine are audi 100
Ma Refer La Masini....nu La Bandouri...acum Vezi Si Ce Model De Audi Am Eu...este Cel Din Imagine. Eu Zic Sa Te Gindesti Repede Daca Chiar Vrei Sa Facem Targul. Nu De Alta Dar S'ar Putea Sa Le Gasesc.imi Dau Seama Ca Nu Prea Esti Tentat Sa Le Dai Fiindca Daca E Sa Vinzi Apoi O Portiera..fara Bandou Pe Ea E Mai Greu Si Te Trage La Pret In Jos...cine Si-a Pocnit O Portiera Sa Fie Clar Ca A Compromis Si Bandoul De Pe Ea.nu'i Graba ..take Your Time..si Cind Te Hotarasti Anunta-ma Si Vedem Cum Facem.
Salutti ..de La 36 De Grade |
Re: cine are audi 100
Hai Frate Cu Bandourile ...nu Mai Zici Nimik...????
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Banda Nichelata E Deasupra Sau Pe Bandou...sunt Doua Alternative Cea Cu Banda Undeva In Partea De Sus A Bandoului Mai Lata..si Mai Este Un Model Cu Banda Ingusta Gen Cele Lipite Pe Dacia 1300....adi Cit Priveste Pretul ...te Las Pe Tine. Eu Am Gasit Sa Le Iau Si Noi.
Da-mi O Adresa De Mail Sa-ti Trimit Poze Cu Masina Ca Sa Ne Intelegem Si Sa Vezi Ce Am Nevoie......plus Ca Aici Nu Avem Voie Preturi. Salve Florin |
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Vad ca la capitolul bandouri o ducetzi bine.io am nevoie de o fusta fatza si una spate de 200:d.Si de o caseta servo...
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
Si cum ar zice "unele"la concursurile de miss:"multumim pe aceasta cale impresarului nostru,si celor care ne-au fost aproape..:))"Eu ii multzumesc d-lui Cristea pentru sticla de far!MARE DOMN MARE!!!!
|
Re: cine are audi 100
Pasquale Termina Cu Chestiile Astea Ca Te Pun Sa-l Trimitzi Inapoi...
|
Cine are Audi V8?
Am un Audi V8 din '89.Cunoaste cineva unde gasesc piese si mecanic bun?
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
vezi daca nu ai nimerit benzina naspa?
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
tie ti sa taiat alimentarea pentru ca computerul asa e setat dute la cineva cine are soft pentru modelul tau de audi si scoate limitarea dar ai grija dupa aia pentru ca poti sparge motorul foarte usor
|
Re: cine are audi 100
am o intrebare care este varianta similara pentru audi 100 motor 2000 turbo diesel din 87 din europa in sua stie cineva pt ca tata are una si ma gandeam sa-i trimit de aci ceva piese de performanta ca sunt ieftine ca naiba aici dar ce am vazut aici sunt numa 4000 5000 da de semanat seaman cu 100 cc la caroserie
mersi mult |
| All times are GMT +2. The time now is 07:44. |
- Copyright 2026 4Tuning