Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Golf V cu usi de Lamborghini (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/12761-golf-usi-lamborghini.html)

Bogdan_mb 07-05-06 03:34

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
[QUOTE=AlexXx-25]
Quote:

Originally Posted by wtcvictim
adica masina lui are 4 usi si arata foarte rau ,

Räu putin zis aratä naspa de tot ,uite un microcar cu usi de lambo ce aratä mult mai bine nici ästa nu meritä dar aratä bine ,personal eu nu as pune asa ceva pe o masinä cu 4 usi,asa ceva se pune acolo unde meritä dar dacä a pus inseamnä cä are bani dar nu are gust.
-subiectul golf 5 cu usi de lambo ,adicä despre masini nu despre proprietari .

Attachment 98438 Attachment 98439

pai , pacat de masina , si inca odata pacat de ea pt ca are asa proprietar

roby18 08-05-06 23:11

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
golfu ala daca era tunat calumea arata mai bine .........

Raekwon 09-05-06 08:06

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
fratilor omu nu a avut bani de vw tuareg sau x5 sau un ml etc cum si-au luat colegii lui si a dat in jur de 25000E? parca pasta in loc de 7-80 mii pe una mentionata mai devreme :-) . Si el asa a cumparato de la reprezentanta ca ei au tunato nu a duso si el la o firma speciala de tunning!!Poate cei de acolo de fapt sigur faceau o treaba mai buna :-P ! in general e misto nu foarte speciala in afara de scrisu de motor(motiv sa-i mai ia bani ..) iar in ceea ce priveste usile nu prea se potrivesc eu sunt adeptu usilor normale (sunt un pic conservator)

blondu_glf 2 09-05-06 23:16

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
superba masina ........pacat ca nu va place si voua dar oricum tre sa apreciati si voi ca totusi omu a bagat ceva bani in ea si se vede.....mie imi place enorm de mult

Bogdan_mb 11-05-06 18:58

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Quote:

Originally Posted by blondu_glf 2
superba masina ........pacat ca nu va place si voua dar oricum tre sa apreciati si voi ca totusi omu a bagat ceva bani in ea si se vede.....mie imi place enorm de mult

unde is banii aceia oare ? aruncatzi pe scrisul de pe motor ... si de ar fi banii au fost aruncatzi fara cap ..

steaua23 15-05-06 09:03

Re: Golf V cu usi de lamburghini
 
Quote:

Originally Posted by cipri4n
tataee...se poate sh` cu` 4 ush`....oricum nici yo nu cred k e golf 5 GTI.....pe motor scrie FSI.....n`ar tre` sa scrie GTI????.....corectatzi`ma dak gresesc

pai FSI e tipu de motor ... si mai jos scrie TURBO :)

MaNu05 25-05-06 19:54

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
tataee itzi zik cum potzi sah deosebesti un GTI deh restu golfurilor: are in jurul grilei rosu fii mai atent si in primele poze si ai sa vezi ca are in jur la grila rosu si grila e altfel decat a unui golf normal

*-_Speed_-* 03-06-06 17:28

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Super Belea Golfu:shock: Lam vazut si yo dar(La TV:sad: )orcum nustiu daca est vreun Golf V Gti mai fain ca asta in Romania:?:
......_-_Rapidist_-_........

amewricanu 05-06-06 10:23

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
ma un singur lucru e de *** la masina lui ......si-a pus usi de lambo pe cand a lui are 4 frateeeee , alea din fata se deschid in sus si alea din spate normal !!!!??? :( nasol rau de tot , in rest foarte misto spoiler-ul fata de la ABT , pacat de esapament (dak l-ati vazut din spate) , toate 4 evacuarile sunt scoae rau de tot inafara , te poti urca pe ele cu picioarele , hmmmm , in rest super misto si inauntru , pakt k nu e DSG ..... k era mai rapida. oricum felicitari pt masina , si fiecare cu gusturile lui ....bye

bulldog_cox 15-06-06 22:04

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
...frumoasa,dar aratau mai bine daca masina era "mai mica pe inaltime", mai ingusta,si daca era in 2 usi,

dexter_20 18-06-06 20:04

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Fratilor,ce aveti cu saracul om?LSD prinde bine pe un Golf si eu sincer nu vad rostul sa mai pui si in spate.Ce dak are 4 usi si are doar pe fata LSD? Unde e problema?

bulldog_cox 18-06-06 22:49

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
aspectul...aia e problema,eu imi luam ceva in 2 usi...sincer,

Rares_CRM 20-06-06 13:24

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
mai aveti poze cu golful?? :D e SUPER!!! :yikes:

dexter_20 23-06-06 19:00

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
Quote:

Originally Posted by bulldog_cox
aspectul...aia e problema,eu imi luam ceva in 2 usi...sincer,

De acord cu tine.Poate el a vrrut sa intre fetele mai usor in spate...

bulldog_cox 24-06-06 16:08

Re: Golf V cu usi de Lamborghini
 
:)) probabil


All times are GMT +2. The time now is 01:12.

- Copyright 2026 4Tuning