![]() |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
eu zic ca ai tunat prea mult masina asta.....incepe si tu alta....bafta
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
10 Attachment(s)
new stuff citroen c4 wrc
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
10 Attachment(s)
Poze:arrow::arrow::arrow:
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Quote:
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Quote:
vreau sa pun leduri in faruri stopuri:D |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Stiu cum a facut angels eyes a pus becuri mici ;) si a pus peste ele paiete;)
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Quote:
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
deci3Mi_wrc da-mi un privat cum ai facut angel eyes sincer imi place golful astept privat ;)
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
14 Attachment(s)
am achizitionat un logan pose cu el nemodificat nam:-??
si a ajuns asa::twisted::twisted: scuzati posele snt facute cu telu:| Deci:> pareri;;).. |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
este ok,dar mie imi placea mai mult in starea ei originala.
PS:foarte tare citroenul GT |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
2 Attachment(s)
low....
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
Tie iti plac pozele pe care le-ai postat? Eu unul nu inteleg mare lucru din ele.
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
imi cer mii de scuze, dar nu mai gasesc cablul de la aparat...
am sa fac poze mai clare... |
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
saracu' Loganel :))
|
Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
dc (De ce) saracul?:(
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
- Copyright 2026 4Tuning