Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - 3Mi_wrc (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/126165-machete-lucru-3mi_wrc.html)

alexu_bad_boy 07-10-09 10:26

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
eu zic ca ai tunat prea mult masina asta.....incepe si tu alta....bafta

3Mi_wrc 31-08-10 15:14

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
10 Attachment(s)
new stuff citroen c4 wrc

3Mi_wrc 31-08-10 20:20

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
10 Attachment(s)
Poze:arrow::arrow::arrow:

FED express 31-08-10 20:27

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Quote:

Originally Posted by 3Mi_wrc (Post 3624483)
Poze:arrow::arrow::arrow:

si ce vrei sa tunezi la asta? ca ma gandesc ca nu ai facut prezentare aici:rolleyes2

3Mi_wrc 31-08-10 20:31

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3624508)
si ce vrei sa tunezi la asta? ca ma gandesc ca nu ai facut prezentare aici:rolleyes2

poi gasesc eo modificari

vreau sa pun leduri in faruri stopuri:D

sorinsidesmokelfs 03-09-10 15:26

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Stiu cum a facut angels eyes a pus becuri mici ;) si a pus peste ele paiete;)

sorinsidesmokelfs 03-09-10 15:30

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Quote:

Originally Posted by 3Mi_wrc (Post 2684064)
vor urma poze mult mai clare:D
Pana atunci parere:-? ???

Trebuia sa nu faci jentile negre nu mai au contrast....

FatX 03-09-10 23:12

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
deci3Mi_wrc da-mi un privat cum ai facut angel eyes sincer imi place golful astept privat ;)

3Mi_wrc 30-09-10 18:05

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
14 Attachment(s)
am achizitionat un logan pose cu el nemodificat nam:-??


si a ajuns asa::twisted::twisted:


scuzati posele snt facute cu telu:|



Deci:> pareri;;)..

InSidE 01-10-10 08:25

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
este ok,dar mie imi placea mai mult in starea ei originala.
PS:foarte tare citroenul GT

3Mi_wrc 14-12-10 14:43

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
2 Attachment(s)
low....

bmwh548 14-12-10 15:06

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
Tie iti plac pozele pe care le-ai postat? Eu unul nu inteleg mare lucru din ele.

3Mi_wrc 14-12-10 15:36

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
imi cer mii de scuze, dar nu mai gasesc cablul de la aparat...


am sa fac poze mai clare...

Madalyn Boss 15-12-10 00:30

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
saracu' Loganel :))

3Mi_wrc 15-12-10 14:21

Re: Machete in lucru - 3Mi_wrc
 
dc (De ce) saracul?:(


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning