Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

Rares_CRM 24-01-10 22:51

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)

Most_Wanted 25-01-10 10:56

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
eu cred ca ai patit ceva ..... ce ai nene de le subexpui , sa nu dai vina pe camera ....pacat de masina ca ai avuto si nu ai profitat de ea...
nu-mi place ...

rommel 25-01-10 12:45

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Hmm, cred ca e de la prelucrare (spun asta cand ma uit la numarul 2 de exemplu) faza cu subexpunerea. In rest cred ca e o chestie de gusturi, ele arata ca si cum ar fi CGI (Computer-generated imagery), dar nu sunt "urate", din punct de vedere fotografic sunt ok - as avea ceva de marait la a 3-a.

E doar o parare.

Rares_CRM 25-01-10 21:45

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Probabil de la prelucreare... am facut pozele pe P
Masina o mai prind.. nu i-am facut f multe poze acum.. vreo 10, eram cu trepiedu si erau -15, -20 de grade.. n-am avut rabdare sa tot frec trepiedu. O sa-i fac niste poze pe zi, intr-o locatie mai smechera, si.. am sa incerc sa nu le mai subexpun. :)

AndyNed 25-01-10 22:49

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Trage fotografia fara faruri aprinse sau lasa doar pozitiile, asa eviti erorile de expunere si imagini subexpuse. De restul de ocupi in photoshop, efecte, flare etc.

La ultima poza ai niste bucati din masina care nu prea isi au rostul in stanga.

Rares_CRM 25-01-10 23:23

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Daca te referi la poza din ultimul post... e poza originala, am scos chestiile din stanga, care nu isi aveau rostul in poza editata... in postul 61

Most_Wanted 26-01-10 14:46

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
si ca sa nu se mai inroseasca imaginea asa umbla la wb ... dai pe incandescent , din cate stiu asa trageam eu cu expunere lunga cu ea , o sa iasa mai frumos . si cum zicea cineva mai sus fara faruri stopuri , si incearca sa te asezi in pozititii in care sa nu prinzi becuri sau neoane ( asta daca vrei sa expui tare ) ... lasi trepiedu mai jos si le ascunzi cu camera ... sau te mai misti de colo colo ... :)

Rares_CRM 31-01-10 21:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
10 Attachment(s)
Honda CRX & VW Bora

...mai multe poze pe blog

Oxide 31-01-10 22:47

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3036055)
Honda CRX & VW Bora

...mai multe poze pe blog

Frumos set , ultimele 2 poze sunt superbe ! Felicitari ! :tenisclap

Capone_street 31-01-10 23:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
ai dat Monitoru pe Brightness 100:D?ca pana acm te acuzau baieti de subexpuse felicitari imi place ultimu set ai unele geniale
BV tot asa si iti merge bine

shantzu 31-01-10 23:44

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Bune poze , mai ales cele cu Bora :)

Most_Wanted 01-02-10 03:01

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
astea cu bora merita

Rares_CRM 02-03-10 16:53

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Vreau si eu in FOTO :)
O sa revin cu un set de poze ;)

cRbL 03-03-10 05:27

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Felicitari pentru aderarea la grupul foto!

Rares_CRM 03-03-10 13:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Multumesc pt voturi! :)


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning