![]() |
Re: SF - OZN
1 Attachment(s)
Da, ii lipseste maxilarul inferior, se vad gaurile unde ar fi intrat. Si orbitele lui sunt pline, au loc dar cat sa iasa nervul optic. La un om normal bagi nu stiu cate degete prin gaura. Si sinusurile lui, sunt pe verticala. Dupa chestiile astea va puteti imagina, cat de ciudat, chiar monstruos, ar fi aratat cand inca era in viata. Cica ar fi apartinand unui copil cu mutatii genetice. Dupa parerea mea ar fi imposibil sa traieasca atat, craniul fiind cat de cat mare. UITATI-VA ATENTI LA OASELE CAPULUI, SUNT SUDATE COMPLET. Copilul asta sau s-ar fi nascut mort sau ar fi murit dupa ceva timp.
Monstruozitati de genul am mai vazut cand am facut o vizita la Facultatea de Medicina din Arad. Ne-au aratat o autopsie pe un copil, dar ce am vazut in alta camera a fost cat de cat impresionant. Aveau o colectie de fetusi, cica cea mai mare din Europa, cu diverse mutatii. Pana atunci nu credeam ca exista ciclopi, cu un singur ochi in mijloc. Am vazut siamezi, fetusi care nu aveau creier, bineinteles s-au nascut morti, fetusi la care nu li s-a dezvoltat pielea stomacului, copii avortati prin luna a 8-a, era destul de socant, ca ei aratau ca niste copii normali, cu par, dezvoltati parca erau vii...Etc. mai multe boli, din care nu imi prea amintesc mare lucru. Dar, vorbeam de mutatii, si iaca dau cu ochii peste peste borcanul pe care scria monstruozitate inclasificabila. Am ramas socant, nu puteam sa-mi explic cum de la ochi in jos, copilul nu mai era dezvoltat, doar o masa de carne fara forma de corp. Atasez un desen in paint, pentru e cam greu de descris si fotografii nu am pentru ca era interzis. Ce vreau sa subliniez este ca e imposibila viata cu asemenea mutatii. |
Re: SF - OZN
foarte interesant desenul tau :D:D:D:D:D.....pe bune acum.... interesante chestile astea
|
Re: SF - OZN
Interesant.....
Totusi nu vreau sa vad asa ceva. Nu mi-ar place sa vad cum ar fi aratat acea aratare cand avea carne pe ea. !!!!!!!!!!!!!! |
Re: SF - OZN
Extraordinar... "Imposibil să trăiască"... Ai văzut cīţiva fetuşi şi de-acu spui prostii şi emiţi axiome. Lumea asta cuprinde foarte multe secrete şi taine, şi e penibil să vizitezi un loc, şi să ai pretenţia că ai cuprins tot. Nu spun că acest craniu aparţine unui hibrid, că nu ştiu sigur, dar, anomaliile care au loc la unele sarcini sunt ceva, şi modificările genetice şi hibrizii sunt altceva. Căutaţi imagini cu capurile lui Akhenaton sau Nefertiti, şi mai ales cu tot corpul lui Akhenaton, şi e lesne de īnţeles că nu erau ca noi. Acolo e ceva sigur.
Deschizătura aia din imaginea postată de mine nu e prea mare, ci are 1200 km īn diametru. Cărţi ieftine şi interesante sunt cele de la editura Obiectiv. |
Re: SF - OZN
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: SF - OZN
Cine e "starchild"?
|
Re: SF - OZN
Quote:
www.starchildproject.com |
Re: SF - OZN
Ciudata forma cutiei craniene....
Apropo: Stiti de posibilul Apollo 20? Care se pare ca a fost un zbor pe luna mixt format din rusi si americani? Unii zic ca acolo,adica pe luna au mers sa cerceteze o nava spatiala prabusita. Ei si-au dat seama ca structura aparatului d zbor este metalica si cand au intrat si-au dat seama ca era prabusit de mult OZN-ul. Acolo au gasit ce parea a fi un sarcofag din acela ca in filmele SF,si acolo au gasit o umanoida criogenata. NASA a negat acest lucru. Nu se poate stii unde este adevarul. :( |
Re: SF - OZN
Sau faza cu trucajul filmarii de pe Luna. Imi audc aminte de la ceva emisiune ca sceptici spuneau ca NASA a trucat filmul, dovedit de steagul Americii care flutura, ceva pietre care aveau litere inscriptionate pe ele( recuzita, care se aseaza pe platou dupa codul de litere) etc. Erau mai multe chestii, dar nu-mi amintesc, trebuie sa caut pe net.
|
Re: SF - OZN
Si praful care a fost luat de dl. Armstrong a parut a avea aceeasi greutate ca si cand ar fi fost toti pe pamant. Eu zic insa ca steagul si multiplele surse de lumina sunt dovezi indubitabile ca acele imagini nu au fost facute pe luna.
|
Re: SF - OZN
Quote:
|
Re: SF - OZN
Tot ce am scris este doar la nivelul de "poate ca" si "nu se stie".
Totusi se poate ca sa fie ceva real in toata chestia. |
Re: SF - OZN
http://cdn1.gamepro.com/avatars/game...41AE2_main.jpg
Ce ziceti de asta? Nu am gasit poza mai buna, o sa incerc sa mai caut. Ii ceva copil de prin Asia, nu-s sigur de tara, care suferea de o boala care ii dadea infatisarea asta. O murit la scurt timp dupa nastere. EDIT: Anancefalie se numeste boala. http://news.softpedia.com/images/new...rog-Baby-3.jpg http://news.softpedia.com/images/new...rog-Baby-2.jpg |
Re: SF - OZN
Cat d scarbos!!!!!!!!!!
|
Re: SF - OZN
am mai vazut pe youtube un copil verde cu ochi rosii care era asemanator, ziceau ca e extraterestru :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:41. |
- Copyright 2026 4Tuning