![]() |
Re: Proiect Dacia VTM
Dupa o lunga pauza am reinceput lucrul la masina
bodo hai cu poze the rocketwww.ono41.ro |
Re: Proiect Dacia VTM
11 Attachment(s)
dupa o perioada cam lunga de timp am reusit sa fac rost de cablu si sa imi fac niste timp sa bag niste poze,imi cer scuze ca a durat atata
am pus niste poze aproximativ recente |
Re: Proiect Dacia VTM
bravo..faceti progrese!..mult succes in continuare:-)
|
Re: Proiect Dacia VTM
Hai Laur ca vine iarna :D
|
Re: Proiect Dacia VTM
Frumos proiect | Spor la lucru
|
Re: Proiect Dacia VTM
Quote:
TOATA IARNA O AM LA DISPOZITIE |
Re: Proiect Dacia VTM
Inceputul e bun, bafta in continuare.
|
Re: Proiect Dacia VTM
Laur, vi saptamana viitoare la Resita la Coasta?
Fa poze multe la masina si la tot proiectul, si incearca sa nu faci cu telefonul, cand va fi terminat proiectul vei regreta ca nu ai facut multe imagini si de calitate....... |
Re: Proiect Dacia VTM
Nu te intereseaza un motor mai bun de pus pe dacie si o punde in 4 prezoane?
|
Re: Proiect Dacia VTM
ce se mai aude?
|
Re: Proiect Dacia VTM
Quote:
Vecine ia zi si mie cum au certificat aia 120 cai ? dupa cum suna toba de esapament ? :lol: In loc sa vinzi cai verzi pe pereti la copii,mai bine l-ai indruma catre Anexa J macar sa nu se oboseasca cu potriveala aia la tzevi dupa capul lui,ca o sa il trimita cu shuturi in fund inapoi acasa,de la verificarile tehnice ! Bagi copii in vise,nu iti e rusine,batranule ! :) |
Re: Proiect Dacia VTM
ceva poze cu masina????
|
Re: Proiect Dacia VTM
dar cei cu evo ala acolo?
|
Re: Proiect Dacia VTM
evo acela este al lui ONO
on: proiectul va stagna (din nou) pt. o perioada de timp din cauza banilor,deh e criza :( |
Re: Proiect Dacia VTM
Foarte ambitios proiectul..bafta multa si sa il vedem incheiat la anul :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:12. |
- Copyright 2026 4Tuning