Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Proiect Dacia VTM (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/120496-proiect-dacia-vtm.html)

lau88 19-08-09 14:46

Re: Proiect Dacia VTM
 
Dupa o lunga pauza am reinceput lucrul la masina
bodo hai cu poze




the rocketwww.ono41.ro

bodo 03-09-09 21:57

Re: Proiect Dacia VTM
 
11 Attachment(s)
dupa o perioada cam lunga de timp am reusit sa fac rost de cablu si sa imi fac niste timp sa bag niste poze,imi cer scuze ca a durat atata

am pus niste poze aproximativ recente

Wlad 04-09-09 16:54

Re: Proiect Dacia VTM
 
bravo..faceti progrese!..mult succes in continuare:-)

nelutz69 15-09-09 22:09

Re: Proiect Dacia VTM
 
Hai Laur ca vine iarna :D

Co5m1n eXtreme 15-09-09 22:13

Re: Proiect Dacia VTM
 
Frumos proiect | Spor la lucru

lau88 21-09-09 09:03

Re: Proiect Dacia VTM
 
Quote:

Originally Posted by nelutz69 (Post 2643035)
Hai Laur ca vine iarna :D

CE DACA NELUTZU PANA LA ANUL MAI E
TOATA IARNA O AM LA DISPOZITIE

White_Dragon 22-09-09 11:41

Re: Proiect Dacia VTM
 
Inceputul e bun, bafta in continuare.

nelutz69 25-09-09 00:18

Re: Proiect Dacia VTM
 
Laur, vi saptamana viitoare la Resita la Coasta?

Fa poze multe la masina si la tot proiectul, si incearca sa nu faci cu telefonul, cand va fi terminat proiectul vei regreta ca nu ai facut multe imagini si de calitate.......

ynp_46 28-09-09 22:21

Re: Proiect Dacia VTM
 
Nu te intereseaza un motor mai bun de pus pe dacie si o punde in 4 prezoane?

dog99 08-10-09 11:08

Re: Proiect Dacia VTM
 
ce se mai aude?

tm8bnz 14-10-09 20:52

Re: Proiect Dacia VTM
 
Quote:

Originally Posted by nelutz69 (Post 2355125)
pai batrani nostri au scos 120 din motoarele de 1,3L

Muhahahahahaaaaa !
Vecine ia zi si mie cum au certificat aia 120 cai ? dupa cum suna toba de esapament ? :lol:

In loc sa vinzi cai verzi pe pereti la copii,mai bine l-ai indruma catre Anexa J macar sa nu se oboseasca cu potriveala aia la tzevi dupa capul lui,ca o sa il trimita cu shuturi in fund inapoi acasa,de la verificarile tehnice !

Bagi copii in vise,nu iti e rusine,batranule ! :)

zeus_robert 22-10-09 20:55

Re: Proiect Dacia VTM
 
ceva poze cu masina????

zeus_robert 22-10-09 21:01

Re: Proiect Dacia VTM
 
dar cei cu evo ala acolo?

bodo 22-10-09 22:51

Re: Proiect Dacia VTM
 
evo acela este al lui ONO

on: proiectul va stagna (din nou) pt. o perioada de timp din cauza banilor,deh e criza :(

kata_clv 30-10-09 11:13

Re: Proiect Dacia VTM
 
Foarte ambitios proiectul..bafta multa si sa il vedem incheiat la anul :D


All times are GMT +2. The time now is 05:12.

- Copyright 2026 4Tuning