![]() |
Re: / schimb cu BMW E46
ultim up pe anul acesta
si ultimul valabil pentru cele neinscrise de la anul neinmatriculat nu ma intereseaza multumesc |
Re: / schimb cu BMW E46
valabil si de anul nou
la multi ani tuturor schimb astra cu e46 numai si numai inscris cele neinmatriculate nu ma intereseaza deloc ca nu platesc 2000 si ceva eu pentru taxa.. ofer diferenta dupa caz |
Re: / schimb cu BMW E46
5 Attachment(s)
Quote:
•Inmatriculata BG •Tip caroserie: Berlina •Oras: Craiova •An fabricatie: 2000 •175000 kilometri •Capacitate: 2000 cmc •Putere: 136 CP •Norma poluare: Euro 3 •Dotari: •Climatizare: Climatronic •Airbaguri: 8 •Geamuri electrice •Oglinzi electrice •Alarma •Inchidere centralizata •ABS •ESP •Proiectoare de ceata •Jante aliaj •Xenon •Servo directie •ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, jante aliaj, controlul tractiune, Certificat de omologare a foliei •inchidere centralizata, alarma, airbag, radio/CD, servo directie, scaune sport reglabile, angel eyes •masina absolut impecabila,accept orice test , ANGEL EYES,4 GEAMURI ELECTRICE,AISIGURARE SI VERIFICARE 1 AN DE ZILE VALABILE,NEFUMATOR,IMPECABILA,ACCEPT ORICE FEL DE TEST,!!!!!!!IMPECABILA!!!!!!!! •Pretul masinii: •Pret: 4350 Euro •Pretul este negociabil •Date de contact: •Telefon: 0767.461.241 LASA-MI UN MSJ PE PRIVAT DACA TE INT SAU NU |
Re: / schimb cu BMW E46
ironia sortii ca chiar azi m-am uitat la anuntul tau la bazar...
daca se poate circula cu ea si totul ii ok m-ar interesa...pentru ca acum sa o inmatriculez nu mersi... da-mi ceva detalii pls cum am putea face tranzactia,si daca imi convine ok daca nu asta e... |
Re: / schimb cu BMW E46
verificare + asigurare 4.01.2012 ( eu, le-am facut recent , am inmatriculato recent in bulgaria )
|
Re: / schimb cu BMW E46
ai PM...
momentan la cash nu prea ma intereseaza,eventual la un pret mai bomba sa zic asa pentru ca taxa ii mare si apoi numai mai descurc pentru schimb daca vrei sau ii cineva;)..... oricum prefer cu inmatriculata si diferenta din partea mea |
Re: / schimb cu BMW E46
valabil...
schimb cu e46 numai si numai diesel si inmatriculata + ofer diferenta masina in stare foarte buna...distributia schimbata acum 200-300km max taxe la zi,etc.... |
Re: / schimb cu BMW E46
inca un mic up...
astra mea + ceva diferenta si caut e46 numai si numai diesel dar inmatriculat ro...neinmatriculat sau bulgaria sau orice alta minune nu ma intereseaza astept oferte,multumesc |
Re: / schimb cu BMW E46
cam spre ultimele up-uri
astept oferte variante sau cash:rolleyes2 |
Re: / schimb cu BMW E46
inca ceva valabil....variante
ori cash cash cash... |
Re: / schimb cu BMW E46
sus....
schimb cu un 320d...benzinar exclus ofer dif |
Re: / schimb cu BMW E46
inca valabil...
ultim up daca nu apare ceva oferta zilele astea 3-4 se poate inchide... multumesc inca astept un 320d si diferenta din partea mea + opelul |
Re: / schimb cu BMW E46
8 Attachment(s)
se poate inchide...
astept oferte pe PM eventual daca apare ceva bun tot ce am vazut,gasit nu erau deloc cea ce caut alergate,trebuie doar asta facut,doar aia si pana la urma daca tragi linie nu are rost sa iei... daca pe jumate ii in starea cum ii opelul meu as fi total fericit,motor,tinichigerie,interior... +cateva poze multumesc de gazduire |
| All times are GMT +2. The time now is 14:44. |
- Copyright 2026 4Tuning