![]() |
Re: Modificari custom Bucureşti
4 Attachment(s)
Un proiect mai mare, proaspat scos de la vopsit...
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Nu e frumos ce faci dar...
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut , un mercedes w124 , ce poti face pt el , sa iasa putin in evidenta?
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Se pot face multe...trebuie sa imi zici ce vrei si discutam....da-mi add pe mess
yamahaer1cip la ce te referi? |
Re: Modificari custom Bucureşti
Hmm frumusel ultimul proiect , unde a fost facuta modificarea ? Si cam cat a trebuit sa dai din buzunar pentru el ...?!
Multumesc ;) |
Re: Modificari custom Bucureşti
salut!
mai mai ati lucrat mult la masina degeaba e clean look ati muncit la haion evacuare bara spate usi (lipsa clantze) ...si modificare bara fatza :( aici putin nu as fi de acor cu acest proiect deoarece parerea mea nu bate cleanu cu gauroaca aia din fatza... iarta-mi critica nu e de rea intentie dar parerea mea e ca nu e ideea ideala pentru frumusetea de la stergator in colo :) ...la jante as mai avea o obiectie dar nu vreau sa ma iei ca si un critic rau voitor ci iti vad munca si putin ai grabit terminarea :) vopsitul cool ,,,,si atent :) daca schimbai rosu spate sa scoti frumusetea in vizor si fata neagra poate era mai nevazuta bara dar asa schimba-o urgent sui vei fi cool :) bafta la ea in continuare si sa nu te lasi suparat pe ceea ce am zis ...iao constructiv si poate ai mai primit acest sfat cand zice unul e invidie cand zic mai multi credema ca e o lipsa :) salut! |
Re: Modificari custom Bucureşti
Salut,
Am si eu un spoiler de pisicuta care trebuie reparat cu fibra. Are o crapatura sub farul drept pana la proiector si o bucata de aprox 8-10 cm sarita de sub proiectorul din stanga. Nu este mult de lucru zic eu dar este deranjant pentru aspectul general al masinii. Imi spui si mie un pret pentru reparatie te rog si imi zici daca te ocupi si de vopsea? Multumesc |
Re: Modificari custom Bucureşti
Deci! Proiectul a fost facut dupa gustul clientului nu dupa placul meu. Eu doar am executat ce mi s-a cerut.
Se poate face reparatia...da-mi add pe mess pentru detalii |
Re: Modificari custom Bucureşti
Cat ma costa un kit total ca cel dupa golf 5? chiar ma intereseaza
|
Re: Modificari custom Bucureşti
Imi raspunde si mie cineva la intrebare ....sau astept in zadar ?! Ms :rolleyes2
|
Re: Modificari custom Bucureşti
MillionDollarBaby nu inteleg intrebarea. Modificarile le-am facut eu...si nu am scos nimic din buzunar. Cam 1000 euro l-au costat pe client modificarile din fibra.
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut la un tico ce poti sa-i faci? :D...astept raspuns
|
Re: Modificari custom Bucureşti
salut . pleoape ptr un hyundai accent model nou ai ? si daca se poate la ce pret ?
|
Re: Modificari custom Bucureşti
depinde de cum vrei sa arate mai bine sau mai rau decat e acuma......
|
Re: Modificari custom Bucureşti
2 Attachment(s)
Salut,ma intereseaza niste prelungiri de bara ca cele din poze(fata, spate).Daca se poate si un pret.(pm)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:23. |
- Copyright 2026 4Tuning