![]() |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
gata baieti? astea au fost pozele ? filmuletze ceva:-)?
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
14 Attachment(s)
Partea a-2-a
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
A fost frumos mie mi-a placut,au fost marfa si masinile.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Maria Ioana....:)))) frate distrusu ala ce cauta ma acolo..sau era in drum spre Remat????!!!!
Cel mai bun timp a fost de 12 sec si ceva...si ce e mai interesant e faptul ca niste masini de grupa inferioara au facut timp mai bun decat cele din grupa superioara..asta nu inseamna decat ca sunt multi care AU MINTIT cand au declarat CP. URAT DIN PARTEA LOR !:!: In locul lor i descalificam instant ! |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
ala cu Maria Ioana a facut senzatie ... nu stiu daca l-ai vazut la linuta , dar a avut un timp destul de bun ... nu stiu ce are sub capota , dar are ceva frumos |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
PS: Am stat vreo 2-3 ore chiar la finish, lāngă maşina care īnregista timpii, d-aia vă spun asta. |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Da atunci ar fi o explicatie...Nu l-am vazut pe ala..cand s-a dat el mancam niste mitetei :))
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
unu cu o dacie de DB :)) ... Cazan Cazan Da avea viata in ea
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Quote:
LE: Ăla cu numărul de Germania: MORCOV? |
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Uitete la primul meu post.. o vei gasii acolo :P
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Era mancata de rugina pe final i-sa spart radiatoru ,dar masina avea putere in ea ,s-a vedeti ce pleca cu scartt.....
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
Gata, am văzut, īl am şi eu īntr-o poză. Nu l-am văzut cānd s-a dat că am fost plecat să īmi iau ceva de māncare şi suc.
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
60 Attachment(s)
vor mai urma ... LATER ... ca am obosit sa tot uploadez =)) :twisted:
|
Re: Legale 28 Martie - Cine participa?
A fost frumos si azi dar au lipsit multe masini de data trecuta BMW ala portocaliu ,Mustangu,Camaro.Oricum mi-a placut foarte mult ,numai am rabdare sa iau odata carnetu sa ma bag si eu la curse .
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:59. |
- Copyright 2026 4Tuning