Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini de serie (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie.html)
-   -   Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009 (https://forum.4tuning.ro/219-masini-serie/108805-noul-chevrolet-spark-debuteaza-geneva-2009-a.html)

SaIBoT 30-06-09 16:44

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
He he,computer de bord si turometru digital :)

allexutzzu 30-06-09 17:22

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
ohoo...automata...lux :lol:

G3orgyk08 30-06-09 17:52

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
In fata sa cam exagerat cu farurile.. in rest arata bine.

D.Y ¬ 30-06-09 18:31

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 2450533)
Oare doar mie mi se pare o tiganie??? Botul ala zici ca e Mercedes Sprinter stopurile spate zici ca sunt de la turci sau chinezi tigania aia de ecran cu turometru si etc e total aiurea acolo nu isi are locul daca era ca la Civic totul digital si frumos mai ziceam da asa e foarte aiurea. O masina cu mult sub ce se anunta!!!
Multa reclama pentru nimic!!!


Īţi spun eu..ţi se pare!

Ontopic: Maşina este reuşită pentru clasa ei mai ales. Mie unul īmi place, chiar dacă e copiată după opel agila.

bmwowners 30-06-09 18:36

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
Quote:

Originally Posted by D.Y ¬ (Post 2451010)
Īţi spun eu..ţi se pare!

Ontopic: Maşina este reuşită pentru clasa ei mai ales. Mie unul īmi place, chiar dacă e copiată după opel agila.

Poate mi se pare mie dar cu siguranta cel putin pentru mine e printre ultimele masini din clasa asta pe care as cumpara-o. Ford Fiesta, Opel Corsa, Renaul Clio masini mult mai frumoase si mai inchegate. Bine poate eu nu sunt genul de roman care imi ia ochii un ecran cu un turometru asa cum sunt multi dar gusturile nu se discuta.

free1_4ever 30-06-09 18:45

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
frumos

skorpion_m90 30-06-09 19:43

Re: Noul Chevrolet Spark debuteaza la Geneva 2009
 
nu-mi place..are farurile duse la extrem...mai avea putin si ajungeau in stalpii usilor


All times are GMT +2. The time now is 20:42.

- Copyright 2026 4Tuning