![]() |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Quote:
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Quote:
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Quote:
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Quote:
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
manzu: da
yo: ce faci mah nebunule? manzu: p** manzu: vb cu unu manzu: imi explica manzu: cum sa ma bag pe bwin manzu: tu ce mai zici? yo: uite bine pe acasa yo: auzi mah yo: il stii mah pe enis?? manzu: pfff manzu: ma bagi in ceata manzu: am inteles ca a murit manzu: yo: hai mah ce dreq tre sa-l stii manzu: pai care era treaba cu el? manzu: yo: da saracu` manzu: cum a murit? yo: era unu mai mic asa si chelios yo: tre sa-l stii manzu: de unde? yo: pai cand stateam la liceu in spate la fumat....venea pe la noi in vizita intr-a 11-a mai mult manzu: da? yo: dadea mana cu toti k era baiat de treaba... manzu: ah... yo: tre sa-l stii mah imposibil manzu: da manzu: stiu yo: era mai mare in varsta.... manzu: si cum a murit ma? yo: pai p**...cik l-au gasit ajtia sugrumat in parc in tabacariei yo: yo: cu spume la gura.. manzu: sugrumat? manzu: clar manzu: era bagat in chestii...? manzu: manzu: tu ce mai faci cum iti merge? yo: plm cik avea datorii la baieti yo: de la jocuri: yo: manzu: ah manzu: clar manzu: yo: p** te-am intrebat dak il stii k vroiam sa mergem maine la inmormantare yo: dak vreii sa vii manzu: pai cine mai vine? manzu: vin multi presupun yo: k vine multa lume saracu... manzu: da... yo: am vb cu ajita din liceu p** manzu: da de handbalistu ala ai vazut? manzu: la tv? yo: ii luam si o coroana yo: da am vazut si de ala yo: era prieten bun sincer.... manzu: mi se face pielea gaina manzu: in p** manzu: cand vad si aud chestiile astea yo: plm stii vb cu ajtia si ziceau sa mergem sa ne rugam yo: imi vine sa-l mangai pe cap dak il vad in plm....era baiat super finutz((( yo: nuj cat de mult o sa ma stapanesc maine sa nu fac o criza de plans manzu: eh manzu: bai manzu: erai apropiat manzu: de el? yo: bah ieseam cand eram la liceu la cafele sucuri yo: ti-am zis super baiat yo: da de vreo un an....s-a retras asa yo: cred k de la datorii yo: manzu: da..... manzu: cel mai probabil manzu: inseamna ca nici el nu stia in ce se baga yo: dak vrei sa vii...p**....k sigur il stii....sigur ai dat mana cu el....k venea la liceu si plm.... manzu: oricum astia care i`au facut`o ...daca ai putea sa le tragi un glontz in cap la nesfarsit...sa ii invii sa ii omori iar si tot asa manzu: manzu: existau si alte cai manzu: in fine manzu: la ce ora? yo: da ai dreptate manzu: sa vad... yo: cik pe la 12 yo: da ti-ai adus aminte de el mah? yo: k si tibi il stia si mai multi manzu: da manzu: cred ca da manzu: iti dai seama manzu: nu am 80 de ani sa nu ma tina memoria manzu: yo: ai vazut si tuh k era baiat finutz....venea la toti dadea mana kit k stia kit k nuh... manzu: pai asa fac baietii de treaba manzu: ma rog manzu: asta e...uneori asa e viata manzu: in p** yo: asa e... manzu: azi esti maine nu mai esti yo: ti-am zis cred k maine il iau in brate dak il vad...(( yo: n-o sa pot sa ma abit yo: abtin yo: manzu: e ok ma yo: ne vdm maine dak e manzu: cimitiru central? yo: da manzu: da...sa vad cum imi gestionez timpu manzu: oricum nu veni decat daca esti sigur ca vrei sa mergi manzu: te poate deprima rau chestia |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Quote:
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
mi-am pus la status R.I.P.Enis :))
si am pornit la vanatoare :)))) |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
deci e unul dintre cele mai tari topicuri de ceva ani....
as vana si eu da am numai oameni seriosi in lista... serios sunt si eu....prefer sa citesc...spor la hunting!!! |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
pai eu asa ii agat .. pui la status rip enis nu te voi uita .. si sa vezi lucru dracu .. schimbat-i si voi sa vedem ce ne mai vine sa fim mai inventivi :)) oricum sunt foarte tari dialogurile... best .. ;)
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Hai sa va dau o idee noua sa mai schimbam textu` ... "Enis e ala cu gusa si cu nasu mare ...." , "... are o singura nara" , "...cand l-au gasit astia ii curgea ceva din nas" ... etc :D
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Ink una...asa sa radeti mai mult
yo: ce faci fata? d12 Criss: bine ,mi-am facut o cafea su varsat-o toata p hol d12 Criss: ) d12 Criss: u c f? yo: uite bine yo: ma plikt yo: auzi mah yo: tuh il stii pe enis? d12 Criss: ala de era pr cu sorin? yo: nuj dak era prieten si cu sorin yo: stiu k mai venea la noi la liceu yo: in pauze in spate la fumat yo: era prieten cu mine si cu tibi d12 Criss: aaa d12 Criss: crek il stiu yo: trebuie sa-l stii yo: era baiat de treaba....dadea mana cu toata luma...si cu fetele...kit k cunoastea kit k nuh yo: sigur v-ati salutat si voi d12 Criss: posibil d12 Criss: c a patit? yo: a murit saracu d12 Criss: kiar aveai u la sts aseara d12 Criss: cum a murit ma? d12 Criss: yo: cik l-au gasit ajtia la sala sporturilor in parc akolo yo: sugrumat yo: cu spume la gura si ochii iesiti d12 Criss: yo: cik l-au sugrumat pana a facut spume d12 Criss: omg!!! d12 Criss: hai ma c dracu yo: l-au dat si cu capu de bordura pe akolo yo: da mah vb serios yo: shaw cik avea datorii la baieti d12 Criss: d12 Criss: si l-au omorat c dracu yo: da mah ce dreq.... d12 Criss: doamne fereste d12 Criss: saracu d12 Criss: yo: shaw mare are un frate mai mare...ii e frik lu ala sa iasa din casa.... yo: tre sa-l stii mah chiar nu-ti aduci aminte yo: d12 Criss: iti dai seama d12 Criss: dak venea p la lic la fumat il stiu sg d12 Criss: dar acum nu imi aqmintec yo: v-ati salutat sigur d12 Criss: ai o poza? yo: era baiat de treaba yo: aveam o poza da nuj pe unde dreq e.... d12 Criss: saracu... d12 Criss: doamne c nenorocire yo: vroiam sa mergem maine la inmormantare.... yo: sa punem nijte bani sa luam o coroana cva... yo: ajtia toti il stiu... yo: toti il salutau.... yo: venea si dadea mana cu toti.... d12 Criss: si nu te-ai dus? d12 Criss: doamnee d12 Criss: yo: maine e inmormantarea... d12 Criss: hai ma c bagi si u frica in me ...mi s-a facut plielea gaina d12 Criss: yo: ti-ai amintit de el?? yo: saracu yo: stiu k pe fetele care stateau cu noi le pupa....adik sa mor yo super de treaba shaw.....kit k cunoastea lumea sau nuh saluta toata lumea yo: pupa fetele yo: dadea mana cu baietii yo: n-am mai vazut asa baiat.... yo: asa finutz si dragutz d12 Criss: da stiu imi amintesc....parka pupa el toate fetele....chiar era bun baiat saracu yo: ce sa-i faci yo: asta e d12 Criss: du-te si u la inmormantare yo: pai da... yo: mi-e k ajung akolo si il tin de mana yo: d12 Criss: aoleuu d12 Criss: iti dai seama c e la el in familie? d12 Criss: yo: da |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Quote:
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Alta victima :)))))
*Canarau: salut man *Canarau: a murit cineva? *Al Capone: salut *Al Capone: da .. *Canarau: *Al Capone: *Canarau: au *Canarau: *Canarau: cine man? *Canarau: *Al Capone: enis ma ... nu il stii pe enis ? *Canarau: enis?-s *Canarau: nu man *Canarau: da cum ii mai zicea lui? *Canarau: *Al Capone: enis ... asha ii zicea porecla ... ii mai zicea si ula .. la un moment dat *Al Capone: saracu .. il stii sigur *Canarau: nu il stiu man *Canarau: aaaa *Canarau: ai o poza cu el man? *Canarau: *Canarau: da ce a patit cum a murit? *Al Capone: nu am frate ... .dar il stii sigur pe enis ... ai dat noroc cu el de atatea ori .. *Canarau: da? *Al Capone: pai cum sa moara ... a scuipat 2 fete .. urat de tot *Al Capone: si *Al Capone: plm .. *Al Capone: alea suparate .. au pus nijte racketi sa il omoare .. *Canarau: dita? *Al Capone: si l-au gasit in fatza la primarie .. in parc *Canarau: cum p mea? *Canarau: *Al Capone: sugrumat *Canarau: cine erau aia????? *Al Capone: avea spume la gura.. *Al Capone: racketi ma ... rusii de aia de 2 metri care daca le dai bani te mierleste *Canarau: care mortii lu masa erau aia??? *Al Capone: dak ii dai bani .. mierleste pe cine vrei tu *Al Capone: si pe presedinte .. *Canarau: da hai sa le dam bani si sa le zicem mierlestete singur *Al Capone: asha merita . nenorocitii *Al Capone: bietul de el ... mi-e mila sa mor eu .. simt ca mi se rupe inima *Al Capone: cand l-am vazut in halu' ala .. *Canarau: cu cine a vorbit baietasu asta cu ce fata, cu cine a fost combinat? *Al Capone: ma *Canarau: ca nu imi amintesc acu de el *Canarau: *Al Capone: era el .. micutz .. *Al Capone: de statura ... facut el asha *Canarau: ce masina avea? *Al Capone: si chel ... ii stralucea capu *Al Capone: nu avea masina .. mai venea cu mine in spate la roman-voda *Al Capone: il imbratzishau toate fethele .. il pupau .. *Al Capone: era *Al Capone: baiat finutz *Canarau: imi dau seama *Canarau: cati ani avea? *Al Capone: il cunosti ma ... stiu eu sigur .. am vazut eu cand ati dat noroc .. *Al Capone: avea vreo 20 si ceva *Al Capone: nu il stiam prea bine . *Canarau: sa-mi bag p *Al Capone: dar era de nota 10 .. mai rar k el .. Canarau: si pe aia care au facut asta nu iau gasit? *Al Capone: frateee .. nu te pui cu racketzii .. *Al Capone: astia te mierlesc ii dor undeva . n'are ce sa le faca nimeni nimic *Canarau: da vata politia nimeni? *Al Capone: nimeni frate *Canarau: varta stilu *Al Capone: enis putea sa-i dea una peste ochi .. *Canarau: *Al Capone: dar nu e scandalagiu el .. *Al Capone: si-a vazut de treaba lui .. dar l-au mierlit *Al Capone: sa il fi vazut *Canarau: mi-as p in mortii lor *Al Capone: cum statea blegit pe banca .. cu spume la gura .. *Al Capone: vanat tot *Al Capone: *Al Capone: ( *Canarau: varta stilu *Canarau: *Canarau: *Canarau: ma da cine is astia pe unde stau? *Al Capone: da frate ... belea .. *Canarau: ces de viata lor? *Al Capone: is raketi ma .. is din chishinau .. is foarte multi prin iasi *Al Capone: au ei s500(balene) x5-uri ... *Al Capone: negre *Al Capone: cu geamuri fumurii *Al Capone: plm .. *Canarau: varta *Al Capone: tot timpul poarta trancane la ei .. *Al Capone: si is mari a dracu .. au 2 metri .. blonzi .. *Canarau: *Al Capone: cat *Al Capone: o sebi de la no.1 *Al Capone: fostul bofyguard *Canarau: mari *Al Capone: da ma .. uriasi *Canarau: si enis unde era la iasi? *Al Capone: itzi dai seama .. uriasii aia cum la-u omorat pe enis *Al Capone: nu ma *Canarau: sau la roman? *Al Capone: enis era *Al Capone: pe o banca *Al Capone: in roman *Al Capone: si cu niste baieti *Al Capone: si aia au fugit *Al Capone: si cik era o fata cu el in bratze *Canarau: tovarasi de ai lui? *Al Capone: dar a fugit si aia *Al Capone: da ma *Al Capone: preteni buni d'alui *Canarau: varta stilu *Canarau: acu il au pe constiinta *Canarau: ;( *Canarau: *Al Capone: da ma *Al Capone: daca il tragea de mana .. de pe banca *Al Capone: poate il salva *Al Capone: dar asha *Canarau: man Dumnezeu sa-l odihneasca in pace *Canarau: *Al Capone: Dumnezeu Sa-l Ierte *Canarau: da aia au parcat cu masina acolo sau cum sa intamplat? *Canarau: *Al Capone: vrei sa vii la inmormantarea lui ?!? *Canarau: cand asta? *Al Capone: cu mine .. Al Capone: sa ii tinem mana pe cap .. sa ii spunem o rugaciune *Al Capone: k asha se face .. *Canarau: cand sa intamplat asta man? *Al Capone: pai aseara ... *Canarau: varta stilu *Canarau: *Al Capone: da frate ... cik avea numa spume *Al Capone: peste tot *Al Capone: knd l-au sugrumat .. *Al Capone: tushe cu spume .. *Al Capone: cik i-au stropit si pe racketzii aia *Al Capone: .. *Al Capone: tushea cu spume .. esti nebun.. *Canarau: varta *Al Capone: ce minte diabolica au aia .. *Canarau: ce stil e asta moara masa *Canarau: *Al Capone: da ma ... stil rusesc *Canarau: cand il inmormanteaza *Canarau: ? *Al Capone: sambata *Canarau: poate merg man *Canarau: ne mai auzim pana atunci *Al Capone: da .. sa mergem .. sa il ducem pe ultimu drum .. cu mana pe cap .. in semn de respect ... *Al Capone: stii cum se face .. *Al Capone: spunem o rugaciune *Al Capone: .. *Canarau: varta da stai cu tovarasii pe banca si tu ca baietasu si apoi mierlesti *Canarau: *Al Capone: da frate .. *Al Capone: macar de il trageau unul dintre ei .. sa-i zik .. fugii baaa .nimic *Al Capone: l-au lasat acolo si au fugit *Canarau: si pizdele alea care lea scuipat el cine erau? *Al Capone: ... 2 pitipoance d\'astea panarame .. una dintre ele a lucrat acu vreo 3-4 ani la tata la crama .. *Al Capone: porniste *Al Capone: aman2 *Al Capone: macar ca le-a scuipat bine *Al Capone: le-a dat 2 flegme *Canarau: si alea au vorbit cu aia? *Al Capone: uriase .. Al Capone: da *Al Capone: cik alea .. suparate .. *Al Capone: le scuipase si in gura si in nas ..peste tot *Al Capone: scarbos *Al Capone: .. *Canarau: pai si varta sa le dea la politie *Al Capone: n\'are ce sa le faca *Canarau: p in masa *Al Capone: ca eu daca dau la unu sa te omoare *Al Capone: n\'are ce sa-mi faca *Al Capone: nu am comis eu fapta .. *Al Capone: intelegi .. *Canarau: p in ***** *Al Capone: si nici pentru influentzare ... *Al Capone: ca era major *Al Capone: si trebuie sa realizeze singur ce sa faca si ce nu .. *Al Capone: nu ce ii spun eu .. n\'are ce sa le faca *Canarau: am inteles man *Al Capone: asta e ... l-a blegit Pe saracu\' ENIS *Al Capone: ( *Al Capone: R.I.P *Canarau: Dumnezeu sa-l ierte *Canarau: *Al Capone: hai ca iti dau un site sa vezi .. mai multe detalii *Al Capone: si poze.. *Canarau: da-mi *Canarau: da man *Al Capone: 1 secunda *Canarau: astept *Al Capone: sa il gasesc *Al Capone: ai user pe 4tuning ? *Canarau: nu man *Canarau: da oricum e de cacat netu la mine *Canarau: si merge f greu *Canarau: e prin satelit *Al Capone: sty asha .. *Al Capone: uite aici .. intra si vezi pe saracu enis *Al Capone: https://forum.4tuning.ro/showthread.p...24#post2054124 |
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
chestia asta este cat se poate de tare.nu stiu cui i-a venit ideea asta dar este intr-adevar geniala,iar de dicutii numai zic.ma doar burta de cat am ras:))))).la cat mai multe ca oameni care sa pice :???:se gasesc pe tot drumul
|
Re: Cine-l stie PE ENIS ??
Quote:
|onuTz ™: il sti ma pe enis? |onuTz ™: :sad: Floryn 4tuning: nu il stiu :sad: |onuTz ™: cum ca ai dat mana cu el odata la o intalnire 4tuning.. |onuTz ™: era prieten bun cu trafy |onuTz ™: avea un seat |onuTz ™: l`au gasit astia de la bloc de la trafy cu spume la gura la vfm in parcare... |onuTz ™: mort.. Floryn 4tuning: vai doamne Floryn 4tuning: pai cum dracu sa intamplat asta? |onuTz ™: plm cica a scuipat-o pe una |onuTz ™: de la energetic.. |onuTz ™: si de la aia i s-a tras |onuTz ™: avea un seat rosu |onuTz ™: era mai chle |onuTz ™: chel el |onuTz ™: ai dat si mana cu el |onuTz ™: odata la zavoi Floryn 4tuning: poate il stiu din vedere ma Floryn 4tuning: dar asa nu il stiu |onuTz ™: plm...pacat de el Floryn 4tuning: pai pacat |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning