![]() |
Re: Machete in lucru - X1190
Rares,fa ceva cu body-kit-ul ! Refal mai finut :)
|
Re: Machete in lucru - X1190
o sa mai lucrez la ea dar nu chiar acum:|...racit
|
Re: Machete in lucru - X1190
Acum e cel mai bine, esti racit, stai in casa, n-ai ce face :lol: Oricum insanatosire grabnica!
|
Re: Machete in lucru - X1190
mersi
|
Re: Machete in lucru - X1190
WOOOOW!!!!A iesit misto masina dar fata e cam aiurea in rest e bestiala masina!!!!!!
|
Re: Machete in lucru - X1190
mersi,acum cum am dat vacanta am sa mai lucrez la ea,mai ales ca mi-a trecut si raceala:D...o sa mai lucrez la ea umpic:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:09. |
- Copyright 2026 4Tuning