Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Saturn - 1-2.05.2004 (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004.html)
-   -   30-2 mai Poze filme tot ce vreti! (https://forum.4tuning.ro/43-saturn-1-2-05-2004/1078-30-2-poze-filme-vreti.html)

BoSsuL3TZ 21-05-04 22:13

:D loolz.. pai cred ca s-au dat mai tarziu fara lume :D sau poate cu o seara inainte de a incepe cursa :wink: :lol: :lol: who knows.. ;)

Gabi 21-05-04 22:19

Quote:

Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"
:D loolz.. pai cred ca s-au dat mai tarziu fara lume :D sau poate cu o seara inainte de a incepe cursa :wink: :lol: :lol: who knows.. ;)

Dupa ce-a plecat lumea sigur nu s-au mai dat. Noi (eu cu SHA) am plecat de acolo cand deja nu mai era nimeni.

X-Ray-Eyes 23-05-04 00:32

Lasa asha ...
Mai conteaza care a luat 1 sau 3 sau 22 ?
S-a facut vreo premiere de va certatzi atat ?
:peace:
Nem !
Si probabil ca concurentii de la grupa D s-au facut cu 1-2 zile inainte ...
Nevermind ...
Oricum cursele organizate de LR si NSL sunt cele mai tari din ROMANIA !
Mult succes in continuare si tot respectul din partea mea si a celor din Constanta !

X-Ray-Eyes 23-05-04 00:57

Lasa asha ...
Mai conteaza care a luat 1 sau 3 sau 22 ?
S-a facut vreo premiere de va certatzi atat ?
:peace:
Nem !
Si probabil ca concurentii de la grupa D s-au facut cu 1-2 zile inainte ...
Nevermind ...
Oricum cursele organizate de LR si NSL sunt cele mai tari din ROMANIA !
Mult succes in continuare si tot respectul din partea mea si a celor din Constanta !

BoSsuL3TZ 23-05-04 08:05

X-Ray-EYES.. nu ne certam .. doar ne miram cum de a aparut clasamentu la grupa D :)

X-Ray-Eyes 26-05-04 01:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BoSsuL3TZ\"
X-Ray-EYES.. nu ne certam .. doar ne miram cum de a aparut clasamentu la grupa D :)

A coborat Moise cu cele 10 tablitze de pe munte si pe una dintre ele rau trecute rezultatele de la grupa D ...
:peace:

MadMax 26-05-04 16:02

Salutare copii!!!

Am si eu o rugaminte MAAARE MAAAARE la cei care au fost in coloana de la NSL in care am fost si eu, coloana de masini care a plecat pe 1 mai dimineata de la Petrom Colentina din Bucuresti. Am vazut cateva camere de luat vederi si aparate foto la unii dintre ei. Ii rog din tot sufletul sa ma contacteze pe [email protected] daca imi pot da cumva si mie filme sau poze de pe drumul spre Constanta, care sunt de o importanta imensa pt sufletelul meu. Astept cu sufletul la gura un semn de viata !!!!!!!!! :cry: :cry: :( :cry:

Sarumana'

EvLSant0S 31-05-04 08:57

:) :) zi si tu ca platesti :P asa poate se mai gandesc si ei :P , succes

B12ZMD 31-05-04 19:53

CE MAI FACETI BAIETI ? NICI NU MI-ATI SIMTIT LIPSA, NU-I ASA ? :cry2:

FiReBuRn 31-05-04 20:23

Bogdane ! Nu imi merg arhivele cu pozele tale de la mare! :(

pimp_lex 31-05-04 21:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B12ZMD\"
CE MAI FACETI BAIETI ? NICI NU MI-ATI SIMTIT LIPSA, NU-I ASA ? :cry2:

ce faci ZMD de cand lumea nu te-am mai vazut pe forum

ce se intnapla cu tine, Tnos, CatalinRS4,DZ1.....pe nici unu nu v-am mai vazut postand!

Hondarul 31-05-04 21:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B12ZMD\"
CE MAI FACETI BAIETI ? NICI NU MI-ATI SIMTIT LIPSA, NU-I ASA ? :cry2:

:P :P :P Lume noua !!!!! Nu ai pierdut mare lucru, pe bune... :P :P :P

Gabi_323i 01-06-04 09:07

si eu am lipsit :)
am de lucru la masina :P :P

b99sha 03-06-04 01:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"FiReBuRn\"
Bogdane ! Nu imi merg arhivele cu pozele tale de la mare! :(

Cele puse de BogdanSHA mie-mi merg :wink:


All times are GMT +2. The time now is 17:44.

- Copyright 2026 4Tuning