![]() |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
am un samsung d 900 -e spart displayul
-un sagem my300x -tot spart displayul, am la ele si incarcatoarele |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
2 Attachment(s)
asar arat telefoanele
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Am si eu mai multe tel stricate.... de fapt si stricate si m-am si plictisit de unele ... dak mai este valabil anuntzu' ... lista este urmatoarea:
- vodafone 553 - display busit, merge doar cand are chef - nokia 5000 - display stricat, nu mai merge deloc - sony ericcson k500i - nu mai tine bateria si cam atat ... pret 150 lei toate ...in jur de 50 lei fiecare :-S ..negociem!merci |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
samsung s5230: nui functioneaza camera, trebuie schimbat displayul si touchul! fara acesorii! arata de nota 8. nu este telefonul meu, este al unui prieten, deci nu stiu mai multe detalii! pret: 130lei/neg
|
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
nokia 6230 ! cumpar original acum 6 ani +incarcator+card 32 mb al lui = ba se aprind, ba se stinge ! telefonu arata foarte bine !carcasa originala !
samsung c 3050 ! +incarcator ..lam scapat in apa ,displayu se aprinde dar nu se vede nimic ..SUNA ! merge sa raspunzi ca e glisant ! arata foarte bine ! lg kg 275 ! +incarcator ! abia daca este folosit ! singura problema nu se aude difuzoru, si e codat orange ! in rest e ca nou si un motorola mq5 +incarcator ! nu arata cine stie ce ! nus ca celelalte ! nu se incarca bateria, cand il bag la incarcat se aprinde las la aprecierea ta ! pot face poze daca esti interesat ! |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
Salut! AM si eu un blackberry 8520 cu ecranul fisurat.
Functioneza foarte bine dar s-a colorat. Trebuie inlocuit. Te intereseaza? |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
salut
Am un Motorola K1 care, desi porneste, afisajul nu arata nimic. Am cutie, cablu de date, tot la el. Singurele urme de uzura sunt la tastatura, in rest e ok. Ca pret ma gandeam undeva la 20-30RON Astept un raspuns(indiferent ca e pozitiv sau negativ) |
Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
vodafone 533 arata f bine, banda dusa, samsung c300 placa de jos(de la tastatura) trebe schimbata, nu arata prea bine! fara incarcatoare! 35lei /neg +transport!saluT!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:23. |
- Copyright 2026 4Tuning