Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cumpar telefoane stricate ( defecte ) (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/107663-cumpar-telefoane-stricate-defecte.html)

ungureanu cosmin 07-10-10 17:53

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
am un samsung d 900 -e spart displayul
-un sagem my300x -tot spart displayul, am la ele si incarcatoarele

ungureanu cosmin 07-10-10 17:54

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
2 Attachment(s)
asar arat telefoanele

bmariusdani 27-11-10 19:10

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Am si eu mai multe tel stricate.... de fapt si stricate si m-am si plictisit de unele ... dak mai este valabil anuntzu' ... lista este urmatoarea:
- vodafone 553 - display busit, merge doar cand are chef
- nokia 5000 - display stricat, nu mai merge deloc
- sony ericcson k500i - nu mai tine bateria
si cam atat ... pret 150 lei toate ...in jur de 50 lei fiecare :-S
..negociem!merci

sandor406 06-02-11 09:49

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
samsung s5230: nui functioneaza camera, trebuie schimbat displayul si touchul! fara acesorii! arata de nota 8. nu este telefonul meu, este al unui prieten, deci nu stiu mai multe detalii! pret: 130lei/neg

CT-89-URS 06-02-11 10:02

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
nokia 6230 ! cumpar original acum 6 ani +incarcator+card 32 mb al lui = ba se aprind, ba se stinge ! telefonu arata foarte bine !carcasa originala !

samsung c 3050 ! +incarcator ..lam scapat in apa ,displayu se aprinde dar nu se vede nimic ..SUNA ! merge sa raspunzi ca e glisant ! arata foarte bine !

lg kg 275 ! +incarcator ! abia daca este folosit ! singura problema nu se aude difuzoru, si e codat orange ! in rest e ca nou

si un motorola mq5 +incarcator ! nu arata cine stie ce ! nus ca celelalte ! nu se incarca bateria, cand il bag la incarcat se aprinde

las la aprecierea ta ! pot face poze daca esti interesat !

alxcristea 10-02-11 14:54

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
Salut! AM si eu un blackberry 8520 cu ecranul fisurat.
Functioneza foarte bine dar s-a colorat. Trebuie inlocuit.
Te intereseaza?

Sven 17-02-11 16:40

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
salut
Am un Motorola K1 care, desi porneste, afisajul nu arata nimic. Am cutie, cablu de date, tot la el. Singurele urme de uzura sunt la tastatura, in rest e ok. Ca pret ma gandeam undeva la 20-30RON
Astept un raspuns(indiferent ca e pozitiv sau negativ)

sandor406 24-02-11 10:04

Re: Cumpar telefoane stricate ( defecte )
 
vodafone 533 arata f bine, banda dusa, samsung c300 placa de jos(de la tastatura) trebe schimbata, nu arata prea bine! fara incarcatoare! 35lei /neg +transport!saluT!


All times are GMT +2. The time now is 17:23.

- Copyright 2026 4Tuning