Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   Renault 5 1.6D (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/104015-renault-5-1-6d.html)

alin-007 03-02-10 10:45

Re: Renault 5 1.6D
 
iti recomand sa faci cat mai multe chestionare de pe acest site :D http://www.drpciv.ro/info-portal/aut...eSubscriber.do

B XX ADI 03-02-10 15:10

Re: Renault 5 1.6D
 
Mersi stiam de el, dar eu am pe pc un program care seamana cu asta de pe site:), adica e aceeasi chestie, numai ca nu e nevoie sa intru pe site si bla bla, il pornesti la fel ca pe un joc sau orice alta aplicatie.

B XX ADI 05-03-10 18:56

Re: Renault 5 1.6D
 
Pretul masinii este usor discutabil. -->0724802993

B XX ADI 07-04-10 23:01

Re: Renault 5 1.6D
 
Pretul este discutabil..masina se da si fara jante cine doreste..si implicit scade si pretul...

miliady 08-04-10 01:10

Re: Renault 5 1.6D
 
ofer 750 euro (astia sunt toti banii) fara jante, muzica (daca are) etc... numai sa mearga motorul, sa consume putin si sa aiba acte in regula.

miliady 10-04-10 22:43

Re: Renault 5 1.6D
 
s-a vandut.... :)

a treia buburuza in colectie.

stefan_88 11-04-10 00:52

Re: Renault 5 1.6D
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 3266170)
s-a vandut.... :)

a treia buburuza in colectie.

Felicitari pentru achizitie :D ...

EMILGHINEA78 11-04-10 10:07

Re: Renault 5 1.6D
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 3266170)
s-a vandut.... :)

a treia buburuza in colectie.

Mai zici de mine ca sunt nebun!!!!!! Sa o stapanesti sanatos...

andy_wpo 11-04-10 21:27

Re: Renault 5 1.6D
 
:) iti doreai de mult masina asta.Bafta cu ea sa vedem la asta ce naiba ii mai faci :)

B XX ADI 11-04-10 21:36

Re: Renault 5 1.6D
 
Din ce am inteles eu nu o sa ii faca nimic la motor:) in rest nu stiu

B 89 WRC 11-04-10 21:41

Re: Renault 5 1.6D
 
in rest o sa faca multa mizerie in interior si nu numai

B XX ADI 11-04-10 21:45

Re: Renault 5 1.6D
 
promit ca o sa ii fac abonament 4 spalari plus una gratis..poate asa il atrag sa o tina curata:)

bodel 11-04-10 22:20

Re: Renault 5 1.6D
 
Quote:

Originally Posted by B XX ADI (Post 3268907)
promit ca o sa ii fac abonament 4 spalari plus una gratis..poate asa il atrag sa o tina curata:)

Slabe sanse,omu e ghenar pana la moarte :D

miliady 12-04-10 01:49

Re: Renault 5 1.6D
 
ce oameni...

uuuuuuuuuoooooo.. faceti reclama naspa :)

lasa ca va arat eu voua...

masina asta nu va fi o ghena... nu are cum.

saptamana asta ii fac articulatia fata si in viitorul apropiat o sa ii schimb simeringul de la cautator ca pierde un pic de ulei din cutie (isi marcheaza teritoriul)

faustino 12-04-10 10:40

Re: Renault 5 1.6D
 
Aseara am trecut pe la Adi si intr-adevar lucra la masina.....pusese codita de rechin si se chinuia sa bage gaoacele Kinder pe antena...


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning