![]() |
Re: Renault 5 1.6D
iti recomand sa faci cat mai multe chestionare de pe acest site :D http://www.drpciv.ro/info-portal/aut...eSubscriber.do
|
Re: Renault 5 1.6D
Mersi stiam de el, dar eu am pe pc un program care seamana cu asta de pe site:), adica e aceeasi chestie, numai ca nu e nevoie sa intru pe site si bla bla, il pornesti la fel ca pe un joc sau orice alta aplicatie.
|
Re: Renault 5 1.6D
Pretul masinii este usor discutabil. -->0724802993
|
Re: Renault 5 1.6D
Pretul este discutabil..masina se da si fara jante cine doreste..si implicit scade si pretul...
|
Re: Renault 5 1.6D
ofer 750 euro (astia sunt toti banii) fara jante, muzica (daca are) etc... numai sa mearga motorul, sa consume putin si sa aiba acte in regula.
|
Re: Renault 5 1.6D
s-a vandut.... :)
a treia buburuza in colectie. |
Re: Renault 5 1.6D
Quote:
|
Re: Renault 5 1.6D
Quote:
|
Re: Renault 5 1.6D
:) iti doreai de mult masina asta.Bafta cu ea sa vedem la asta ce naiba ii mai faci :)
|
Re: Renault 5 1.6D
Din ce am inteles eu nu o sa ii faca nimic la motor:) in rest nu stiu
|
Re: Renault 5 1.6D
in rest o sa faca multa mizerie in interior si nu numai
|
Re: Renault 5 1.6D
promit ca o sa ii fac abonament 4 spalari plus una gratis..poate asa il atrag sa o tina curata:)
|
Re: Renault 5 1.6D
Quote:
|
Re: Renault 5 1.6D
ce oameni...
uuuuuuuuuoooooo.. faceti reclama naspa :) lasa ca va arat eu voua... masina asta nu va fi o ghena... nu are cum. saptamana asta ii fac articulatia fata si in viitorul apropiat o sa ii schimb simeringul de la cautator ca pierde un pic de ulei din cutie (isi marcheaza teritoriul) |
Re: Renault 5 1.6D
Aseara am trecut pe la Adi si intr-adevar lucra la masina.....pusese codita de rechin si se chinuia sa bage gaoacele Kinder pe antena...
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning