![]() |
nu ma contrez cu tine stai linistit ca nu am de ce ...eu doar mi-am spus parerea legata (in general vrb)un club isi face imaginea pe pista ....nu am nimic cu cei care au 16 ani mai mult sau mai putin......cu conditia sa nu se dea prea destepti sau importanti.....
|
Re:
Quote:
Si imaginea la orice se face atat pe net (ca este acum la putere) prin site-uri, imagini etc si continua pe pista .... pentru a avea o imagine nu ajunge sa fii doar pe pista... :) ... PS: Te-am intrebat de masina pt ca sunt curios ce motor ai pe ea si cati cai are.... :) (eu stii bine am 75 hp- motor original) |
154 de catari (jumate morti la datorie :) )motor de calibra.
|
Re:
Quote:
Astept si eu 2007 sa pot sa-mi aduc ceva de afara.... mai accesibil...pt curse .....sper sa reusesc... :oops: |
Mult succes clubului!!! Am si eu o intrebare pentru voi: cand iesiti cu masinile prin oras ca nu prea va vad am fost odata cand au fost si cei din Street Racing si erau si doua trei masini de la voi dar sincer a fost prima data cand am vazut masinile. Voi nu prea iesiti in oras?
|
Re:
Quote:
|
Am vazut si eu o solentza galbena de la Xtreame Club Emotion! ink avea X-ul ala de la emblema veche
|
Re:
Quote:
|
vezii uite asa imi place sa inteleaga lumea ce trebuie facut si sa nu copieze cea ce au facut altzi . bravoo baietzi
|
da..le mai tinem catva timp cele vechi..la curse mai venim si noi..dar mai rar...unii mai au si slujbe si de aia...eu cu liceul..plm...in weekend..mergem... :wink: ....
|
Re:
Quote:
Multumesc pentru Felicitari, intradevar vom avea o sigla noua in Constanta! :) |
Re:
Quote:
|
vom vedea! succes in continuare
|
Re:
Quote:
razvane...cand sunt gata siglele noi ??? ca sunt si eu curios sa vad cum au iesit :P |
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:25. |
- Copyright 2026 4Tuning