Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

D_M_X 22-02-06 12:57

nu ma contrez cu tine stai linistit ca nu am de ce ...eu doar mi-am spus parerea legata (in general vrb)un club isi face imaginea pe pista ....nu am nimic cu cei care au 16 ani mai mult sau mai putin......cu conditia sa nu se dea prea destepti sau importanti.....

13RvR 22-02-06 13:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
nu ma contrez cu tine stai linistit ca nu am de ce ...eu doar mi-am spus parerea legata (in general vrb)un club isi face imaginea pe pista ....nu am nimic cu cei care au 16 ani mai mult sau mai putin......cu conditia sa nu se dea prea destepti sau importanti.....

Am inteles si in majoritatea cazurilor ai dreptate... insa uneori ei au informatii pe care noi nu le avem (au si ei sursele lor).... repet uneori...
Si imaginea la orice se face atat pe net (ca este acum la putere) prin site-uri, imagini etc si continua pe pista .... pentru a avea o imagine nu ajunge sa fii doar pe pista... :) ...

PS: Te-am intrebat de masina pt ca sunt curios ce motor ai pe ea si cati cai are.... :) (eu stii bine am 75 hp- motor original)

D_M_X 22-02-06 13:10

154 de catari (jumate morti la datorie :) )motor de calibra.

13RvR 22-02-06 13:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"D_M_X\"
154 de catari (jumate morti la datorie :) )motor de calibra.

Super ! Felicitari ... ai o herghelie maricica ...
Astept si eu 2007 sa pot sa-mi aduc ceva de afara.... mai accesibil...pt curse .....sper sa reusesc... :oops:

CT-07-APV 22-02-06 23:00

Mult succes clubului!!! Am si eu o intrebare pentru voi: cand iesiti cu masinile prin oras ca nu prea va vad am fost odata cand au fost si cei din Street Racing si erau si doua trei masini de la voi dar sincer a fost prima data cand am vazut masinile. Voi nu prea iesiti in oras?

Psycho 23-02-06 00:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-07-APV\"
Mult succes clubului!!! Am si eu o intrebare pentru voi: cand iesiti cu masinile prin oras ca nu prea va vad am fost odata cand au fost si cei din Street Racing si erau si doua trei masini de la voi dar sincer a fost prima data cand am vazut masinile. Voi nu prea iesiti in oras?

am vazut o gramada cu street racing :evil_laug sunt destule

YZF-PWR 23-02-06 08:50

Am vazut si eu o solentza galbena de la Xtreame Club Emotion! ink avea X-ul ala de la emblema veche

13RvR 23-02-06 09:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
Am vazut si eu o solentza galbena de la Xtreame Club Emotion! ink avea X-ul ala de la emblema veche

:lol: :lol: Inca o sa-l mai aibe, pt ca abia peste 1 saptamana ies alea pt Constanta :lol: :lol:

x-28-TRA 23-02-06 10:01

vezii uite asa imi place sa inteleaga lumea ce trebuie facut si sa nu copieze cea ce au facut altzi . bravoo baietzi

peter 23-02-06 11:12

da..le mai tinem catva timp cele vechi..la curse mai venim si noi..dar mai rar...unii mai au si slujbe si de aia...eu cu liceul..plm...in weekend..mergem... :wink: ....

13RvR 23-02-06 11:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"x-28-TRA\"
vezii uite asa imi place sa inteleaga lumea ce trebuie facut si sa nu copieze cea ce au facut altzi . bravoo baietzi

Nu ai inteles nimic (si iar deschizi un subiect deranjant)... nu am schimbat sigla pt ca era copiata , pt ca nu este asa .... motivele au fost altele si pt asta il poti intreba pe Ursu .... nu as fi schimbat sigla ca asa vor unii ... am avut un motiv solid ... ;)

Multumesc pentru Felicitari, intradevar vom avea o sigla noua in Constanta! :)

Mustang 23-02-06 15:27

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Xtreme-Razvan\"
Quote:

Originally Posted by \"x-28-TRA\"
vezii uite asa imi place sa inteleaga lumea ce trebuie facut si sa nu copieze cea ce au facut altzi . bravoo baietzi

Nu ai inteles nimic (si iar deschizi un subiect deranjant)... nu am schimbat sigla pt ca era copiata , pt ca nu este asa .... motivele au fost altele si pt asta il poti intreba pe Ursu .... nu as fi schimbat sigla ca asa vor unii ... am avut un motiv solid ... ;)

Multumesc pentru Felicitari, intradevar vom avea o sigla noua in Constanta! :)

sper ca cu aparitia siglei noi pe masini sa apara si mai mult membri...:P

YZF-PWR 23-02-06 15:46

vom vedea! succes in continuare

Mustang 23-02-06 15:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
vom vedea! succes in continuare

multzam fain...
razvane...cand sunt gata siglele noi ???
ca sunt si eu curios sa vad cum au iesit :P

13RvR 23-02-06 19:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mustang Mach One\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-06-YZF***X-Team\"
vom vedea! succes in continuare

multzam fain...
razvane...cand sunt gata siglele noi ???
ca sunt si eu curios sa vad cum au iesit :P

sa se intoarca baietii ratacitori din Europa .... si ai sa vezi... ;)


All times are GMT +2. The time now is 08:25.

- Copyright 2026 4Tuning