Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

feryboy 05-03-08 19:13

Re: Diverse discutii
 
am aflat si eu
si au liber sa filmeze orice cu ele...:) nu numai ilegalitati in trafic
daca arunci gunoaie pe jos...daca treci strada unde nu e permis...cum s_or mai descurca saracii cu atatea responsabilitati ? :)

alex2see 05-03-08 19:24

Re: Diverse discutii
 
sanzule fa ma si pe mine moderator ca am inteles ca se da intrare moca la moderatori la 4tuning

ven`u 05-03-08 19:34

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 1402686)
ATENTIE: masinile de politie comunitara de la noi au fost dotate cu camere de supraveghere video......sursa sigura.....

multumim jakal ...daca le mai da si la astia voie sa ne opreasca sau sa ne filmeze ... am ajuns rau de tot

jakal 05-03-08 22:49

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by feryboy (Post 1402689)
am aflat si eu
si au liber sa filmeze orice cu ele...:) nu numai ilegalitati in trafic
daca arunci gunoaie pe jos...daca treci strada unde nu e permis...cum s_or mai descurca saracii cu atatea responsabilitati ? :)

cu aruncatul gunoielor sau alte balarii nu ma strsez....e vb de noi. astia or sa faca exces de zel daca se fac ilegalitati in trafic.....si nu numai....

tng 05-03-08 23:02

Re: Diverse discutii
 
bun ... si unde e eka trust asta? :-/

kraven_4_all 05-03-08 23:28

Re: Diverse discutii
 
pe 23 august :)

tre 05-03-08 23:37

Re: Diverse discutii
 
bogdane n-am facut inca geometrie la ei, dar intretinerea rotilor numai la ekatrust o fac si mi s-au parut foarte ok. cred ca ai tu ghinion. stiu ca au preturi nesimtite la cauciucuri dar na, sa mananca si ei o paine.

tng, "unghi la roti" e sintagma populara, absolut tot ce tine directie, orice fel de unghi al rotii intra la "geometrie".

ekatrust e pe 23 august, putin dupa intersectia unde era moscraciun pe dreapta.

asa, acum cu geometria depinde ce ai de facut, daca vrei doar sa nu-ti mai traga, le zici incotro trage si ti-o rezolva majoritatea "meseriasilor" (nu stiu insa cat de recomandat e).

daca vrei sa faci geometrie ca lumea in orasul asta albesti (sau poate nu, nu s-or fi descurcand la coreene :d). eu am luat la rand intr-o perioada toate locurile din ploiesti si pot zice ca numai la pex (cand e nenea ala batran, nu stiu cum il cheama) si la athanasiu iese cat de cat aproape de adevar, in rest praf, s-au si speriat unii cand au vazut multilinkul de pe spate (vezi bogdane, d-aia o sa fie bun ctr-ul, mai putine reglaje).

deh, eu le-am zis doar ca mi se par niste treburi si sa faca geometria, nici un alt detaliu si cred ca asta i-a confuzat pe toti. la athanasiu mi-au setat-o pt. vtm cred ca simte orice sleau din asfalt, e ok facuta nu-i bai dar i-au dat convergenta negativa, cand am facut-o la pex insa parca nu era asa sensibila, stia nenea ce face, chiar mi-a zis ca a lasat-o mai "inchisa".

jakal 05-03-08 23:53

Re: Diverse discutii
 
geometria si unghiul la fane la garaj.....reclama mascata....:))STUTZ

DONU' 05-03-08 23:57

Re: Diverse discutii
 
Geometria la PEX pe Popa Farcas..., la Nea Tica frate... ;)

jakal 06-03-08 00:06

Re: Diverse discutii
 
la cristi BRD la magazin gasesc piese pt urs?...are preturi bune?

tre 06-03-08 00:15

Re: Diverse discutii
 
bine maaaaa, nea Tica!

bogdan_wrc 06-03-08 07:24

Re: Diverse discutii
 
nea tica ala e cam nebun asa.. :)) il stiu si eu..ma tinea de vb 1h cand lucra la Crangul lu Bot :)))
tre, eu tocmai de aia cand am drum , fac si geometria la Buc...la autosoft e deschis si sambata si duminica...

ziceai tu de CTR, dar sa iti zic ca eu fata de CTR am si tractiune pe spate? :)

tu vezi aici:
https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic/post1402689.html

DONU' 06-03-08 10:34

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 1403457)
la cristi BRD la magazin gasesc piese pt urs?...are preturi bune?

Gasesti si pentru URS...
Are cele mai bune pretzuri... ;)

tng 06-03-08 12:29

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by DONU' (Post 1403967)
Gasesti si pentru URS...
Are cele mai bune pretzuri... ;)

am luat cauciurile de la el. nu am asteptat decat 24h ca nu le avea in depozit.
va recomand si eu ;)

DONU' 06-03-08 14:45

Re: Diverse discutii
 
Magazinul se afla langa Sinvex la depou la Nord, exact langa intrarea la service-ul DACIA.

Mergeti cu incredere!


All times are GMT +2. The time now is 13:09.

- Copyright 2026 4Tuning