Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

R.Equinox 09-09-11 09:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4574659)
ai dat-o in bara...
Suspensile ies prin bancheta spate:oops:
@Radule ai vrea sa zic ca,golfu e urat?.Am mai zis odata si o zic superb!
@Mr.Extasy.Super altezza:D
@Sorinsidemoke super golanu:lol:

Ma dary..Nu ma intereseaza daca ies..masina o mai fost odata postata..Eu vreau sa stiu daca e buna reflexia ?..sa o las pe asta sau pe aia mata?

PS-Gandestete si tu ca sunt niste boxe acolo si gata:-P:-P

dary762 09-09-11 10:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4574714)
Ma dary..Nu ma intereseaza daca ies..masina o mai fost odata postata..Eu vreau sa stiu daca e buna reflexia ?..sa o las pe asta sau pe aia mata?

PS-Gandestete si tu ca sunt niste boxe acolo si gata:-P:-P

Gata sefu!
Hai mai repede cu mertanu ala

R.Equinox 09-09-11 10:44

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4574809)
Gata sefu!
Hai mai repede cu mertanu ala

Nu sunt multumit de Reflexie...Cred ca am sa revin la cea mata:sad::sad:

:arrow::arrow:

dary762 09-09-11 10:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4574845)
Nu sunt multumit de Reflexie...Cred ca am sa revin la cea mata:sad::sad:

:arrow::arrow:

asa ar trebui sa arate un german!sau o germanca?:lol:

R.Equinox 09-09-11 10:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by dary762 (Post 4574848)
asa ar trebui sa arate un german!sau o germanca?:lol:

Din fata e Germanca...Din spate e German:-P:-P....

Radu A.K.A. G.R.M. 09-09-11 13:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Volvo


Ce ziceti?

Frumos Mertan

R.Equinox 09-09-11 13:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4575222)
Volvo


Ce ziceti?

Frumos Mertan

Super...Bravo....Dar nu sunt prea mari jantele.??..incerca ceva pe 18...in rest e super frumos

jurec10 09-09-11 14:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu A.K.A. G.R.M. (Post 4573578)
Golf 3 vr6



Ce ziceti?

Frumos e model mai nou ca nu imi amintesc ca cel vechi sa arate asa bine...

daca ii model mai nou punel te rog...

Radu A.K.A. G.R.M. 09-09-11 14:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by jurec10 (Post 4575261)
Frumos e model mai nou ca nu imi amintesc ca cel vechi sa arate asa bine...

daca ii model mai nou punel te rog...

http://www.mediafire.com/?j05hbaiuqc9qe7u

E de pe vstanced.com

jurec10 09-09-11 14:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ms mult nu mam uitat pe vs... gresala mea:D:idea:

R.Equinox 09-09-11 14:31

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Vreau parerile Voastre neaparat...

Nustiu ce reflexie sa pun ..aia mata sau chrome..

Primele doua poze sunt cu reflexia chrome
Ultimele doua sunt cu reflexia mata

Va rog sa ma ajutati;)

danny125 09-09-11 18:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4575300)
Vreau parerile Voastre neaparat...

Nustiu ce reflexie sa pun ..aia mata sau chrome..

Primele doua poze sunt cu reflexia chrome
Ultimele doua sunt cu reflexia mata

Va rog sa ma ajutati;)

Poate am eu probleme de vedere dar sa fiu al naibii daca vad vreo diferenta :lol:

sorinsidesmokelfs 09-09-11 19:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Diferenta e f mica dar semnificativa ramai la mata:)

Iulianroscatu 09-09-11 21:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Salut sunt mai nou , pentru inceput un bmw , cum pot sa scap acelea de jos (mapa , km , etc) am versiunea Le2MwM si daca puteti sa-mi puneti si mie harta aceea cu parcarea :D

R.Equinox 09-09-11 21:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Iulianroscatu (Post 4576064)
Salut sunt mai nou , pentru inceput un bmw , cum pot sa scap acelea de jos (mapa , km , etc) am versiunea Le2MwM si daca puteti sa-mi puneti si mie harta aceea cu parcarea :D

Bine ai venit....E un inceput bun...Ca sa scapi de alea apesi tab..sau caps look..nu stiu sigur:oops::oops:...si da setarile de la palca video la maxim si din joc..bafta;)


EDIT-Uite un link..gasesti ce vrei tu pentrru srll

http://www.streetlegalmods.com/list.php?c=dlsl


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning