![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Robynet...presupun ca ti-ai pus semnu ca ti-ai luat modelele noi aparute de la nike nu? :)))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sunt semnele lu goppo de acasa de pe dulapuri s`a mai maturizat si el si le`a dat jos ... acu le scoate pe alea cu armani si Lv ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba ce panarame=))))))))))))))))) :):):):)):
merge treaba florine incet si bine daca totul decurge cum am stabilit sapt viitoare intra la vopsit:D:twisted: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai care va stiti sariti cu cate o suta de mii pt cum i-ati zis lu daffy.....nu il faceti sa scoara carnetelu :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
gogu nu te pune cu chiparosii astia sa moara sa faca ....ca te baga la borbagaj si te taie
lucian gxz= lucian minune si cu robybet=robynet inima de leu:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma indoiesc ca este vorba de acel rover... care oricum a avut doar sigla (era cea veche cu capul de pantera) cat despre parasolar nici nu poate fi vorba. (tema inchisa)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Goppo unele cu fram sau cu artic de pe frigidere nu ai ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))
daca vreti cu duru,palmolive etc etc pt robineata Cum se numeste o blonda necasatorita, care conduce un BMW? Divortata... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa si care e poanta ? :/
care vreti borbet A bune => 9j http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-A-394170.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu eram prin constanta...nu inteleg cum masina mea poate fii confundata cu un e36 in mijlocul zilei...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
"prea multe" cunostinte despre bmw.. de-aia s-a confundata :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba da chiar asa sa confunzi un M5 cu un e36...Este de-a dreptul rusinos sa confunzi 2 masini atat de diferite....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
abtinete de la comentarii .... nu era vlad stiu bine ce si unde am vazut...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aaaa si apropo Lucian cum de nu sunt in lista membrilor I.M.S. ? NU VREAU SA SE INTELEAGA NIMIC GRESIT, dar multi MEMBRI DE BAZA au plecat sau au fost dati afara, sa nu scapi situatia de sub control...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
2. Corect se scrie "abtine-te" 3. Postul meu a fost o ironie la ce a scris Vlad.. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si am incheiat si subiectul asta :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut Daniel, lucrurile nu am cum sa le scap de sub control, este bine stiut de catre toata lumea faptul ca filialele se administreaza si organizeaza singure. omul care face legatura intre sucursalalela centrala (filiala Bucuresti) si cele teritoriale ale IMS este Daffy - cu care am vorbit despre IMS jud. CT si dupa atata lipsa de progres, atat din punct de vedere al calitatii si al numarului de membrii, am decis ca trebuie facut ceva. Solutia lui, acceptata de mine a fost aducerea de noi oameni in club cu calitati bune in organiare si cunostinte mai ample ale responsabilitatilor de club. Noul presedinte IMS CT - cred ca iti poate da mai multe detalii privind situatia ta in club si conditiile necesare ce trebuiesc indeplinite pentru o persoana ca sa poata fi membru IMS.
Kimi - este un apropiat de-al nostru, o persoana care a contribuit fundamental la dezvoltarea noastra ca si club in trecut, i-am atribuit intotdeauna rolul de a-si putea da cu parerea nemarginit de faptul ca in prezent reprezinta interesele altui club. Concluzie: "isi poate da cu parerea despre orice subiect pe forumurile Inferno MotorSport. O zi buna |
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci am citit ultimele 5 pagini si am gasit multiple subiecte care s-au incheiat cu cearta.....credeti ca am putea sa ne certam in privat?daffy nu il mai supara pe robynet ca iti sparg capsorul.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Nu se cearta nimeni drk... in ultimele posturi s-au clarificat niste chestii... restul se vb pe privat...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dati`va ca mi`a luat DRK`u apararea :X te iert pt aseara =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa inteleg ca in sfarsit incep conflictele sa fie aplanate asa cum ar trebui...finally :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sar'na
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
te-ai insurat kimi???casa de piatra fratimiu!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
https://forum.4tuning.ro/477-anunturi...g-del-sol.html
pentru nenea dunga ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
legat despre IMS Ct....eu am facut o propunere la conducerea clubului si s-a luat o decizie.....daniel va fi contactat pe YM sau la telefon de romica cu skoda....
bafta tuturor! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vineri seara, clubul Purple va gazdui evenimentul, incepand cu orele 23:00. Un membru participant la acest concurs este si colegul nostru Remus - The Purple Daffy Duck. Ii uram mult succes in aceasta "batalie" pentru OSLO. Multa bafta remus si ne auzim cand te intorci.
http://www.ziare.com/Mister_Gay_Roma...le-829293.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce sa zic ma ... bafta stim toti ca poti :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca asta vi se pare mai interesant decat evenimentul din mangalia....e clar....
baietii din ct o sa fie prezenti la mangalia + mircea cu ursul de drift....poate mergem si noi mai multi , din mai multe filiale si facem un stat de vreo 8 masini asa....astept un semn de la conducerea clubului sau sa se faca o intalnire "de urgenta" si sa discutam unele aspecte.... va reamintesc ca mai este o saptamana!!!!!!!!! multumesc! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Intalnirea se face asta seara, asta dupa ce rezolvam cu cele 44 de bucati de spart :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
;)) cumetre, uite-te la user group inainte de-a posta... eu te cred ca te-ai obisnuit intr-un fel... am auzit ca si de latzei se mai scapa dar de tine chiar nu? :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
unde va fi intalnirea in seara asta ???
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning