Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

C_kst 21-07-09 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet...presupun ca ti-ai pus semnu ca ti-ai luat modelele noi aparute de la nike nu? :)))))))))))))

RoByNeT 21-07-09 14:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt semnele lu goppo de acasa de pe dulapuri s`a mai maturizat si el si le`a dat jos ... acu le scoate pe alea cu armani si Lv ...

johnny325 21-07-09 14:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba ce panarame=))))))))))))))))) :):):):)):
merge treaba florine incet si bine daca totul decurge cum am stabilit sapt viitoare intra la vopsit:D:twisted:

just2sol 21-07-09 14:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai care va stiti sariti cu cate o suta de mii pt cum i-ati zis lu daffy.....nu il faceti sa scoara carnetelu :)))

johnny325 21-07-09 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gogu nu te pune cu chiparosii astia sa moara sa faca ....ca te baga la borbagaj si te taie
lucian gxz= lucian minune si cu robybet=robynet inima de leu:)

daffy duck™ 21-07-09 16:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2501877)
bai care va stiti sariti cu cate o suta de mii pt cum i-ati zis lu daffy.....nu il faceti sa scoara carnetelu :)))

o sa vezi ca in timp...osa se schimbe treaba :D

Lucian_GXZ 21-07-09 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma indoiesc ca este vorba de acel rover... care oricum a avut doar sigla (era cea veche cu capul de pantera) cat despre parasolar nici nu poate fi vorba. (tema inchisa)

volvox 21-07-09 18:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Goppo unele cu fram sau cu artic de pe frigidere nu ai ?

GopPo 21-07-09 18:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))

daca vreti cu duru,palmolive etc etc

pt robineata
Cum se numeste o blonda necasatorita, care conduce un BMW?
Divortata...

RoByNeT 21-07-09 19:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa si care e poanta ? :/


care vreti borbet A bune => 9j http://piese-auto.anunturi-auto.4tun...-A-394170.html

vlad_csl 22-07-09 09:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu eram prin constanta...nu inteleg cum masina mea poate fii confundata cu un e36 in mijlocul zilei...

Lucian_GXZ 22-07-09 12:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
"prea multe" cunostinte despre bmw.. de-aia s-a confundata :)

kimi 22-07-09 12:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba da chiar asa sa confunzi un M5 cu un e36...Este de-a dreptul rusinos sa confunzi 2 masini atat de diferite....

Daniel_DRV 22-07-09 12:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
abtinete de la comentarii .... nu era vlad stiu bine ce si unde am vazut...

Daniel_DRV 22-07-09 12:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aaaa si apropo Lucian cum de nu sunt in lista membrilor I.M.S. ? NU VREAU SA SE INTELEAGA NIMIC GRESIT, dar multi MEMBRI DE BAZA au plecat sau au fost dati afara, sa nu scapi situatia de sub control...

kimi 22-07-09 13:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_DRV (Post 2504369)
abtinete de la comentarii .... nu era vlad stiu bine ce si unde am vazut...

1. Eu nu am cum sa ma abtin de la comentarii..
2. Corect se scrie "abtine-te"
3. Postul meu a fost o ironie la ce a scris Vlad..

RoByNeT 22-07-09 13:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si am incheiat si subiectul asta :lol:

Lucian_GXZ 22-07-09 14:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salut Daniel, lucrurile nu am cum sa le scap de sub control, este bine stiut de catre toata lumea faptul ca filialele se administreaza si organizeaza singure. omul care face legatura intre sucursalalela centrala (filiala Bucuresti) si cele teritoriale ale IMS este Daffy - cu care am vorbit despre IMS jud. CT si dupa atata lipsa de progres, atat din punct de vedere al calitatii si al numarului de membrii, am decis ca trebuie facut ceva. Solutia lui, acceptata de mine a fost aducerea de noi oameni in club cu calitati bune in organiare si cunostinte mai ample ale responsabilitatilor de club. Noul presedinte IMS CT - cred ca iti poate da mai multe detalii privind situatia ta in club si conditiile necesare ce trebuiesc indeplinite pentru o persoana ca sa poata fi membru IMS.

Kimi - este un apropiat de-al nostru, o persoana care a contribuit fundamental la dezvoltarea noastra ca si club in trecut, i-am atribuit intotdeauna rolul de a-si putea da cu parerea nemarginit de faptul ca in prezent reprezinta interesele altui club. Concluzie: "isi poate da cu parerea despre orice subiect pe forumurile Inferno MotorSport.
O zi buna

DRK*DeSiGn 22-07-09 15:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci am citit ultimele 5 pagini si am gasit multiple subiecte care s-au incheiat cu cearta.....credeti ca am putea sa ne certam in privat?daffy nu il mai supara pe robynet ca iti sparg capsorul.

Lucian_GXZ 22-07-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu se cearta nimeni drk... in ultimele posturi s-au clarificat niste chestii... restul se vb pe privat...

RoByNeT 22-07-09 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dati`va ca mi`a luat DRK`u apararea :X te iert pt aseara =))

jB*XSA 22-07-09 17:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa inteleg ca in sfarsit incep conflictele sa fie aplanate asa cum ar trebui...finally :D

johnny325 22-07-09 19:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2504490)
1. Eu nu am cum sa ma abtin de la comentarii..
2. Corect se scrie "abtine-te"
3. Postul meu a fost o ironie la ce a scris Vlad..

apropo kimi casa de piatra:evil:

kimi 22-07-09 19:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sar'na

DRK*DeSiGn 22-07-09 22:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
te-ai insurat kimi???casa de piatra fratimiu!!

DRK*DeSiGn 22-07-09 22:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2504813)
dati`va ca mi`a luat DRK`u apararea :X te iert pt aseara =))

ce-ai mah robynet??da eu nu am nimica cu tine ca sa nu iti iau apararea.eu sunt tovaras cu toti din club mai putin duffy

johnny325 23-07-09 13:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://forum.4tuning.ro/477-anunturi...g-del-sol.html
pentru nenea dunga ;)

daffy duck™ 23-07-09 16:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
legat despre IMS Ct....eu am facut o propunere la conducerea clubului si s-a luat o decizie.....daniel va fi contactat pe YM sau la telefon de romica cu skoda....

bafta tuturor!

Lucian_GXZ 23-07-09 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vineri seara, clubul Purple va gazdui evenimentul, incepand cu orele 23:00. Un membru participant la acest concurs este si colegul nostru Remus - The Purple Daffy Duck. Ii uram mult succes in aceasta "batalie" pentru OSLO. Multa bafta remus si ne auzim cand te intorci.

http://www.ziare.com/Mister_Gay_Roma...le-829293.html

RoByNeT 23-07-09 16:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce sa zic ma ... bafta stim toti ca poti :lol:

daffy duck™ 24-07-09 02:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca asta vi se pare mai interesant decat evenimentul din mangalia....e clar....
baietii din ct o sa fie prezenti la mangalia + mircea cu ursul de drift....poate mergem si noi mai multi , din mai multe filiale si facem un stat de vreo 8 masini asa....astept un semn de la conducerea clubului sau sa se faca o intalnire "de urgenta" si sa discutam unele aspecte....

va reamintesc ca mai este o saptamana!!!!!!!!!

multumesc!

Lucian_GXZ 24-07-09 09:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Intalnirea se face asta seara, asta dupa ce rezolvam cu cele 44 de bucati de spart :)

kimi 24-07-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509341)
Intalnirea se face asta seara:)

Prezent:lol:

Lucian_GXZ 24-07-09 11:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
;)) cumetre, uite-te la user group inainte de-a posta... eu te cred ca te-ai obisnuit intr-un fel... am auzit ca si de latzei se mai scapa dar de tine chiar nu? :)

kimi 24-07-09 12:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509716)
am auzit ca si de latzei se mai scapa dar de tine chiar nu? :)

Sunt ca raia / Tu esti cu m**a

Lucian_GXZ 24-07-09 12:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2509780)
Sunt ca raia / Tu esti cu mama

Toata lumea stie treaba asta :)

Fr33`e30 24-07-09 12:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
unde va fi intalnirea in seara asta ???



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509341)
Intalnirea se face asta seara, asta dupa ce rezolvam cu cele 44 de bucati de spart :)


kimi 24-07-09 12:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2509800)
Toata lumea stie treaba asta :)

Din intamplare si eu sunt moderator pe forumul ExclusivE;)....

Lucian_GXZ 24-07-09 12:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2509852)
unde va fi intalnirea in seara asta ???

spam.. cum crezi ca iti pot raspnde pe forum la intrebarea asta?

Lucian_GXZ 24-07-09 12:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2509860)
Din intamplare si eu sunt moderator pe forumul ExclusivE;)....

nu vad legatura? :)) ti-am povestit ce frumos mi-au crescut pepenii in gradina la tara?


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning