![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
dai turbosmooth/ mesh smooth dar nu mai mult de 2 la itineration... si vezi tu atunci ce iese....
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
poate cineva sa ma ajute si pe mine...cu niste setari bune pentru o scena faina... si daca are cineva un hdri bun....pls...
daca vreti vb aici pe mess: alexmaris91 |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
haideti mai baieti...dam drumu la vreo ceva?? sau stam si asteptam sa treaca vara asta aiurea?!
|
Re: Lucrarile Mele Ruver
salz all ..am si eu o mare rugaminte de unde fac si eu rost de programele astea [-o<?ca u le gasesc nicaieri pls ...ma gasiti la id calin_danut4you va rog eu mult de tot ca il caut de un an de zile si nul gasesc:((:((:((
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
re alz am o problema , nu ma lasa sa adaug bitmapuri :???:
cine ma poate ajuta :???: |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
pai nici nu ai cum sa adaugi un bitmap pe un mash... ia incearca si pune textura le difuse la un material si adauga materialu poate merge asa ;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
va rog eu spunetimi si mie de unde iau programele pls pls pls pls pls pls plspl pls calin_danut4you idul meu [-o<[-o<[-o<
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
de aici
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Buna sunt nou p aicea nu am experienta in 3dsmax 7 dar imi palce si stiu sa fak cate ceva in el cine ma poate ajuta in legatura cu genta de masina (este un tutotrial) numi iese ceva cn vrea sa ma ajute sami scrie la ro_do_cri(id mess):twisted: thx :)
2. dak ar vrea cnv sami arate si cum sa lucrez cu "Blueprints" |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
ms cobra si dak ati avea un video cum faceti masini 3d cu blueprints........ms
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
intra pe click aici si vezi ca ai cateva tutoriale folositoare;)...
p.s: sper sa nu te superi grigo :) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
care ma ajuta si pe mine cu un Vray:oops:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning