Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

mba 09-07-08 21:19

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
dai turbosmooth/ mesh smooth dar nu mai mult de 2 la itineration... si vezi tu atunci ce iese....

shock-down 09-07-08 21:35

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by alexcump (Post 1637472)
Am rezolvat, i-am dat rotate. Dati-mi si mie link-u cu a3-u
Uitati ce am lucrat
*dupa ce am facut de vreo trei ori dupa tut m-am apucat sa fac ceva asemanator.

tut cu a3 il gasesti pe 3d-palace

mba 10-07-08 11:01

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
poate cineva sa ma ajute si pe mine...cu niste setari bune pentru o scena faina... si daca are cineva un hdri bun....pls...

daca vreti vb aici pe mess: alexmaris91

frost_dani 10-07-08 22:12

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
haideti mai baieti...dam drumu la vreo ceva?? sau stam si asteptam sa treaca vara asta aiurea?!

Dan_bro 13-07-08 03:10

Re: Lucrarile Mele Ruver
 
salz all ..am si eu o mare rugaminte de unde fac si eu rost de programele astea [-o<?ca u le gasesc nicaieri pls ...ma gasiti la id calin_danut4you va rog eu mult de tot ca il caut de un an de zile si nul gasesc:((:((:((

Pion33r 13-07-08 23:30

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
re alz am o problema , nu ma lasa sa adaug bitmapuri :???:
cine ma poate ajuta :???:

ruver 13-07-08 23:40

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
pai nici nu ai cum sa adaugi un bitmap pe un mash... ia incearca si pune textura le difuse la un material si adauga materialu poate merge asa ;)

Pion33r 13-07-08 23:53

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by ruver (Post 1643569)
pai nici nu ai cum sa adaugi un bitmap pe un mash... ia incearca si pune textura le difuse la un material si adauga materialu poate merge asa ;)

ai dreptate :joy: ms;)

Dan_bro 14-07-08 18:59

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
va rog eu spunetimi si mie de unde iau programele pls pls pls pls pls pls plspl pls calin_danut4you idul meu [-o<[-o<[-o<

GRIGO 15-07-08 22:53

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
de aici

Blondu15 22-07-08 10:52

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Buna sunt nou p aicea nu am experienta in 3dsmax 7 dar imi palce si stiu sa fak cate ceva in el cine ma poate ajuta in legatura cu genta de masina (este un tutotrial) numi iese ceva cn vrea sa ma ajute sami scrie la ro_do_cri(id mess):twisted: thx :)

2. dak ar vrea cnv sami arate si cum sa lucrez cu "Blueprints"

Cobra2007 22-07-08 13:43

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
http://www.3dm3.com/tutorials/wheels/

Blondu15 22-07-08 18:37

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
ms cobra si dak ati avea un video cum faceti masini 3d cu blueprints........ms

frost_dani 22-07-08 20:09

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
intra pe click aici si vezi ca ai cateva tutoriale folositoare;)...

p.s: sper sa nu te superi grigo :)

Mitza_pk 25-07-08 00:35

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
care ma ajuta si pe mine cu un Vray:oops:


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning