Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

5nap 04-03-09 22:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asta este modelul....http://www.price.ro/preturi_panasoni...sfet_19417.htm
pretul lui inca este 1400 ron deci..eu zic ca cine le ia cu 1000 ron face afacere...vreau sa-mi iau o casca noua pt motor care e 500 d euri...altfel nu le dadeam !
apropo anuntul valabil doar saptamana asta...ca atat e oferta la casca:)

kimi 05-03-09 08:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 5nap (Post 2119848)
asta este modelul....http://www.price.ro/preturi_panasoni...sfet_19417.htm
pretul lui inca este 1400 ron deci..eu zic ca cine le ia cu 1000 ron face afacere...vreau sa-mi iau o casca noua pt motor care e 500 d euri...altfel nu le dadeam !
apropo anuntul valabil doar saptamana asta...ca atat e oferta la casca:)

Fa-mi pret doar ptr mp3 ca nu ma intereseaza sub si statie..

5nap 05-03-09 09:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@kimi nu pot sa-l dau separat ori le dau toate ori deloc.sorry

Lucian_GXZ 06-03-09 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ceva cu adevarat special pentru Daffy.

http://www.the5litresexperiment.com/

daffy duck™ 07-03-09 16:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ala de 5L e o nimica toata :)) :)) :)) :))....

BGY_Bogdy 07-03-09 23:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BRP Biroul Roman de Politie :)))

fiderzen 07-03-09 23:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BRP am eu la masina :lol:

daffy duck™ 08-03-09 00:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BPR nu BRP

DRK*DeSiGn 08-03-09 12:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BPR---Brigada politzia rutiera =)))

Hyena 08-03-09 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasati-l ma ca e andar canstracshian....

DRK*DeSiGn 08-03-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daaaa...corect!!!!!

daffy duck™ 08-03-09 16:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce pielea mea....:D....

BGY_Bogdy 08-03-09 18:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de ce se face misto pe seama unui baietel?

BGY_Bogdy 08-03-09 21:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Bogdy si DRK :))

daffy duck™ 08-03-09 22:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baietii buni....cine vrea sa aibe jantele sterse este rugat sa vina la poze:)))))...va rezolva DRK...si bogdy este cel care va ridica pantalonii.....caterinca:)):)):))


All times are GMT +2. The time now is 05:24.

- Copyright 2026 4Tuning