![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asta este modelul....http://www.price.ro/preturi_panasoni...sfet_19417.htm
pretul lui inca este 1400 ron deci..eu zic ca cine le ia cu 1000 ron face afacere...vreau sa-mi iau o casca noua pt motor care e 500 d euri...altfel nu le dadeam ! apropo anuntul valabil doar saptamana asta...ca atat e oferta la casca:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@kimi nu pot sa-l dau separat ori le dau toate ori deloc.sorry
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ala de 5L e o nimica toata :)) :)) :)) :))....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BRP Biroul Roman de Politie :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BRP am eu la masina :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BPR nu BRP
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
BPR---Brigada politzia rutiera =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasati-l ma ca e andar canstracshian....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daaaa...corect!!!!!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce pielea mea....:D....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de ce se face misto pe seama unui baietel?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Bogdy si DRK :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baietii buni....cine vrea sa aibe jantele sterse este rugat sa vina la poze:)))))...va rezolva DRK...si bogdy este cel care va ridica pantalonii.....caterinca:)):)):))
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:24. |
- Copyright 2026 4Tuning