![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
toata lumea asteapta!!!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Am fost sambata pe autostrada cu un porsche 996 usor modificat (507 cai) sa vedem care e diferenta intre el si masina lui Maftei si vrea sa zic ca diferenta e incredibila, sincer ma asteptam sa fie diferenta dar nu asa IMENSA, masina e intr-adevar Ghiulea pe roti, dupa ce am facut cateva "curse" m-a plimbat si pe mine si intr-adevar NO COMMENT senzatie incredibila care nu se poate descrie in cuvinte.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
k o fi asa sau nu ramane de vazut....ashteptam k Maff sa confirme shi dupa aia sa vedem dak va reusi ceea ce foarte multa ashteapta shi doreshte shi anume sa-l invinga pe Sebastian....
sa speram k preparatorii lui Sebastian ishi vor face iar treaba cum trebuie...dak nu cumva au terminat deja...:?: |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Nu contest nici una dintre masini, eu spun doar ce am vazut si ce am simtit, nu pot face comparatii ca nu sunt in masura deoarece nu am vazut masina lui Sebastian, in orice caz o sa fie cel putin cursa anului.Multa bafta ambelor masini.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Asta in caz ca va exista vre-o cursa
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Inca mecanici mei nu si-au facut timp si pt mine.
Probabil saptamana asta incepe lucrul dar spre sfarsit. O sa dureze cca doua luni. Cu siguranta o sa ma dau cu Maftei daca confirma si-i bate pe toti. Trebuie doar sa vad ca este bun si atunci o sa fie spectacol. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
am shi eu o intrebare...se poate k o mashina preparata ptr un client de un tuner, in spetza 9ff sa fie mai puternik decat mashina cu care acest tuner incearca sa surclaseze la topspeed veyron'u ?...spun asta ptr k am citit acum cateva ore pe www.worldcarfans.com un articol interesant despre un porsche cu care ei incearca sa doboare recordul de viteza shi anume '' 911 gt9''...intreb ptr k nu mi-se pare normal k sa incerce doborarea recordului cu o mashina la prima vedere mai putzin puternik decat se aude k ar fi mashina lui maff...nu ar fi normal sa incerce cu una k a lui sau chiar cu a lui dak tot e cel mai puternic porsche ?...sau probabil k mashina lui nu e chiar atat de puternik pe cat se auzea...cine shtie...poate da poate nu...sau poate mashinutza lui maff este setata ptr o acceleratzie fffoarte rapida nu ptr topspeed ...scuze de offtopic...numai bine...respect
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Eu cred ca se poate face una mai rapida pt client.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Si plus de asta eu nu cred ca e facuta ptr. top speed ci pentru 400 m!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Cred ca e facuta pentru toate.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
am vazut masina la salon....imi place sa o admir....mai ales motorul...motorul nu este zgomtos...dar suna puternic...succes in continuare;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Zgomot face infernal doar in sarcina altfel nu !
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
cred k este muzik nu zgomot...asa ceva produce muzik de cea mai buna calitate...zgomot fac pocnitorile alea de aprilia de 125...dar sti'ul tau produce hrana ptr suflet...este ptr cine are ochi sa vada ceva formidabil shi ieshit din comun...doar ptr cine are ochi ptr cine nu...e doar un subaru gri
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Spunea cineva pe aici si bine spunea.Becul de centura tradeaza.Oricum tare masina.Pare bord de Subaru si tind sa cred ca multi altii ca e vorba de Sebastian.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:45. |
- Copyright 2026 4Tuning