![]() |
Re: Femeia ...
Quote:
ea poate fi cea mai urata fata pe care ai vazut-o tu. daca gigel al ei o vede cea mai frumoaasa, nu te poti usura in gusturile lui :) |
Re: Femeia ...
nu exista femei urate...doar barbati orbi....asta tot o femeie o spune...
|
Re: Femeia ...
sau care n-au baut destul ...
|
Re: Femeia ...
Quote:
pe de alta parte,o femeie care nu e chiar "femme fatale" de obicei este un OM adevarat,si este un om frumos...acum depinde de nevoile fiecaruia,ce este mai important,sa aiba un om frumos sau o papusa aratoasa. nu vreau sa zic,ca nu mai exista oameni care arata acceptabil si au ceva creer,dar sincera sa fiu,daca arati cit decit deja ok,este mult prea usor sa profiti de avantajele oferite si greu mai alegi sa depui un efort psihic. |
Re: Femeia ...
degeaba spuneti voi in paginile anterioare de uratenie etc...cert e ca fiecare buruiana isi are umbra ei si asta e dovedita si la urati frumosi,prosti destepti etc. si pana la urma e frumos ce`ti place nu ce le place celor din jur ca tu stau cu ea/el
|
Re: Femeia ...
Quote:
|
Re: Femeia ...
astept contra argumente atunci
|
Re: Femeia ...
1. Vreau sa aud pe cineva caruia sa ii placa uratele.
2. Mie nu imi plac uratele. 3. Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place. 4. Toata viata unei femei evolueaza in jurul frumusetii sale. Odata cu anii va simtiti din ce in ce mai frustrate din aceasta cauza deteriorarii acesteia, drept pentru care varsta cuprinsa intre 20-30 de ani este cea a aventurilor. Mai apoi cautati sa va casatoriti si sa faceti plozi. Am vorbit la modul general. |
Re: Femeia ...
Silviu tu nu intelegi ce spun femeile???
Nu exista femei urate. Cum indraznesti sa sustii altceva. Mergi langa oricare dintre ele 10 minute pe strada si o sa vezi toate defectele celor care trec pe langa voi. Aia are nasu mare, ailalta are fundul cat marele zid chinezesc, cealalta zici ca e sorcova, aia are buzele ca doua lame de ras, aia zici ca are o matura in cap.... etc, etc, etc... Dar daca o iei pe oricare in parte va spune acelasi lucru : nu exista femei urate :D Ar trebui sa fac un topic cu poze cu femei urate, poate asa aveti cosmaruri si aflati adevarul . |
Re: Femeia ...
EXEMPLU: fata de la pagina 5 din Libertatea de azi. :D
|
Re: Femeia ...
....dar daca te-ar lua,si te-ar executa,cum nici una pana acum,si ar fi pe lungimea ta de unda,de 3 zile nu te-ai satura sa vorbesti cu ea,nu ar mai fi atat de urita,sunt convinsa!:)
|
Re: Femeia ...
Quote:
Quote:
Ori ... ce spui matale aici, inseamna ca are cu ce sa ma atraga. :) Dar tot uratica ar ramane in mintea mea. |
Re: Femeia ...
@silviu_fxx : dar nu neaparat ce tie iti place inseamna ca e frumos sau ca place si celor din jur...ce tu consideri frumos altul poate considera urat si tot te va intreba:ce ai vazut la urata aia? rezulta?? si tie ti se poate intampla sa`ti placa de o urata (d.p.altora de vedere)
|
Re: Femeia ...
bingo!!!
|
Re: Femeia ...
ce vrajeala e asta cu 'frumusetea e realativa'... e cat se poate de ne-relativa. asta e doar o incurajare pt urate :D:D
hai nu fiti timide... fetele urate mainile in aer!! :)) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning