![]() |
Re: Roman
Pai nu ... ca el debea a luat carnetu'...cam de un an .... maicasa si taicasu a nenorocit masina aia ... el are grija de ea cat de cat : lol:
Si da ... prin toate astea ar putea face o reclama la Mitsubishi... ca masinile lor sunt foarte rezistente :lol::lol::lol: |
Re: Roman
Arata bine ea asa,si in realitate,dar vorba ta,dupa 450 000 km...si din cate am inteles de la cineva,merge cam nasol,mai sare cateodata chederu :))
|
Re: Roman
Care mergeti la 4tuning days ? poate ne auzim pe acolo ;)
|
Re: Roman
Sarbatori fericite !
|
Re: Roman
Pasteti Fericiti !!!! :D
|
Re: Roman
salut scturoag, ce club puneti la cale :D
|
Re: Roman
Salut
Mai multe detalii la id de mess : b77alx Ai Carnet ?!? Ai Masina ?!? Ce Masina :) Eventual .. ce numar de inmatriculare ... is curios ca si eu sunt din Roman si poate te stiu din trafic :) |
Re: Roman
pai am o solenza crem, Nt-06-ASB
|
Re: Roman
aha...
in legatura cu clubul... vorbeste cu presedintele clubului pe mess la id: B77ALX . |
Re: Roman
ok,multumesc :)
|
Re: Roman
united pub racers?:lol::p
|
Re: Roman
Nu puteai pune punctul pe I mai bine de atat :D
|
Re: Roman
Quote:
Quote:
|
Re: Roman
Ne bucuram si noi ca a trecut Pastele si putem fi rautaciosi din nou :) lasand gluma deoparte...da mai multe detalii despre UTR (personal sunt curios)...inteleg ca nu esti tu presedintele...cine e? clubul e din Roman/Romania? sau e UK? Membrii?...ceva legal? DETALII :D Pana atunci ramanem la ideea de "united pub racers" cum a zis wrc
|
Re: Roman
E un club din bucuresti .. plm .. habar n-am ce e cu el ... m-a rugat asa zisu' presedinte sa il tin la semnatura .. m-a disperat pe mess ... cica au vreo 15 membri momentan unu cu o celica un bmw un 2-3 opel ... si nu mai stiu exact ce masini ... cam atat ... nu stiu prea multe ... ca nu am vrut sa-mi incarc memoria cu prea multe prostii :)
Oricum eu zic ca nu o sa se legalizeze vreodata ... o sa ramana doar un vis :) cine stie ?!? |
| All times are GMT +2. The time now is 10:45. |
- Copyright 2026 4Tuning