Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

scturoag 08-04-09 23:07

Re: Roman
 
Pai nu ... ca el debea a luat carnetu'...cam de un an .... maicasa si taicasu a nenorocit masina aia ... el are grija de ea cat de cat : lol:
Si da ... prin toate astea ar putea face o reclama la Mitsubishi... ca masinile lor sunt foarte rezistente :lol::lol::lol:

VladM 09-04-09 17:55

Re: Roman
 
Arata bine ea asa,si in realitate,dar vorba ta,dupa 450 000 km...si din cate am inteles de la cineva,merge cam nasol,mai sare cateodata chederu :))

andrei_400 09-04-09 18:11

Re: Roman
 
Care mergeti la 4tuning days ? poate ne auzim pe acolo ;)

Dragosh_Asb 21-04-09 17:36

Re: Roman
 
Sarbatori fericite !

scturoag 21-04-09 17:39

Re: Roman
 
Pasteti Fericiti !!!! :D

Dragosh_Asb 21-04-09 17:52

Re: Roman
 
salut scturoag, ce club puneti la cale :D

scturoag 21-04-09 17:54

Re: Roman
 
Salut
Mai multe detalii la id de mess : b77alx
Ai Carnet ?!?
Ai Masina ?!?
Ce Masina :)
Eventual .. ce numar de inmatriculare ... is curios ca si eu sunt din Roman si poate te stiu din trafic :)

Dragosh_Asb 21-04-09 18:06

Re: Roman
 
pai am o solenza crem, Nt-06-ASB

scturoag 21-04-09 18:13

Re: Roman
 
aha...
in legatura cu clubul... vorbeste cu presedintele clubului pe mess la id: B77ALX .

Dragosh_Asb 21-04-09 18:16

Re: Roman
 
ok,multumesc :)

26WRC 21-04-09 21:21

Re: Roman
 
united pub racers?:lol::p

morpheusmaster 21-04-09 21:35

Re: Roman
 
Nu puteai pune punctul pe I mai bine de atat :D

scturoag 21-04-09 22:27

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 2255169)
united pub racers?:lol::p

Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 2255218)
Nu puteai pune punctul pe I mai bine de atat :D

Ce ati vrut sa spuneti ? :)

morpheusmaster 21-04-09 22:36

Re: Roman
 
Ne bucuram si noi ca a trecut Pastele si putem fi rautaciosi din nou :) lasand gluma deoparte...da mai multe detalii despre UTR (personal sunt curios)...inteleg ca nu esti tu presedintele...cine e? clubul e din Roman/Romania? sau e UK? Membrii?...ceva legal? DETALII :D Pana atunci ramanem la ideea de "united pub racers" cum a zis wrc

scturoag 21-04-09 22:40

Re: Roman
 
E un club din bucuresti .. plm .. habar n-am ce e cu el ... m-a rugat asa zisu' presedinte sa il tin la semnatura .. m-a disperat pe mess ... cica au vreo 15 membri momentan unu cu o celica un bmw un 2-3 opel ... si nu mai stiu exact ce masini ... cam atat ... nu stiu prea multe ... ca nu am vrut sa-mi incarc memoria cu prea multe prostii :)
Oricum eu zic ca nu o sa se legalizeze vreodata ... o sa ramana doar un vis :) cine stie ?!?


All times are GMT +2. The time now is 10:45.

- Copyright 2026 4Tuning