![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Heheh...tare
Maxx, de unde ai cumparat grila aia?Si eu vreau :D |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
e home made :)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Ma gandeam eu...dar una originala ca aia nu gasesti si pt mine?Eu am gasit tot de alea cum ai tu in semnatura si nu imi plac...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
eu o aveam cu emblema cand am cumparat masina...incarca la dezmembrari poate ai noroc
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
sal.stie careva daca trebe desfacute planetarele pt a schimba discurile de frana pe fata?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
si inca ceva......are cineva o priza de aer din bara fata,partea stanga de vanzare cumva?sau stie cineva unde se gaseste?
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
pentru prezoane. brgds, edi |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Maxx E frumos vento acuma vopsit:X e chiar grozav de fain:D dar e un pic cam sus...nu vrei un set de arcuri sport??:D sa ti-o coboare mai jos?:> ...nush exact cat coboara dar oricum vreo 40mm cat de bine...:P sa ai noroc de ea si fara incidente:D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Cine vrea sa isi faca GOLF face pe VENTO? Eu vreau sa imi fac Vento face pe Golf :D Si as dori sa fac schimb de capota, grila si faruri
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ma ajuta cineva cu o poza....nu stiu unde anume trebe pus termostatul ca masina mea cred ca nu are ca nu urca apa nici vara mai sus de 70 de grade....si iarna sta acu jos lipit,,,,deci...unde vine termostatul???????
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ma astai drept...si eu ajung cu burta si cu pragurile de multe ori jos...dar imi place grozav de mult cum se comporta pe drum k e mult mai rigida si ii da si un aspect mai placut la masina:X oricum dak va intereseaza le mai am:D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ma ajuta cineva cu o poza....nu stiu unde anume trebe pus termostatul ca masina mea cred ca nu are ca nu urca apa nici vara mai sus de 70 de grade....si iarna sta acu jos lipit,,,,deci...unde vine termostatul???????
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
2 Attachment(s)
Daca ai 1,8, localizeaza pompa de apa (e sub suportul alternatorului) si urmareste furtunul care vine dinspre radiator - cel de jos.Desfaci 2 suruburi de 10 ce tin capacul negru din imagini si acolo ai temostatul.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
multzam fain......am rezolvato....e umpic mai dificil cu piesele pe masina....a trebuit demontata pompa de servo.....in sfarsit acum e facut.....mersi
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning