![]() |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Puteai sa nu-ti bati capul ;) n-ai cu cine...
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Era Bond. James Bond.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
5 Attachment(s)
Aseara la Iulius Mall,in parcare, se afla acel Ferrari cu autocolant si pe partea cealalta a drumului era un r8.Sorry pt calitate
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
super !
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Bentley Continental Flying Spur :D, in continuare , nici urma de Moragan !
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
il gasesti in fiecare seara pe copou 8-|
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
foarte tare masina.. ;)
sry de calitatea pozei.. mai bine de atat nu se putea.. :) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
Morgan-ul il gasesti de obicei seara pe la expo [in copou]
EDIT: am gresit la scris:-) |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Morgan Aero 8, nu Moragan:lol:, am impresia ca e de inchiriat, din cate stiu eu sunt doar vreo 2 sau 3 Morgan-uri in toata Romania, unu a lu Tiriac, unu a lu Mazare si asta. Am mai vazut si un MG F rosu foarte marfa prin Iasi, o masina destul de rara pe la noi, adusa din Anglia.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
MG'ul ala il vad de saptamani intregi in fiecare dimineata pe langa politie ;)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
8) Cine ??/ Care ??? Cum ???/ Cauta un Morgan prin Iasi....uite poze, desigur facute cu aprobare de la propietar...sincer altele mai bune/reusite nu cred ca putem face din mes..pe strada la masinuta...so..poate nu-i cu suparare trimiterea la 7EST....mersik.
http://www.7est.ro/stiri//tehnologie...-a-luat-Morgan P.S Am intalnit-o de cateva ori in trafic...dar parca-i aiurea tare sa-l urmaresti pe om, sa-i fotografiezi masina asa cu forta...cred ca s-ar simti prea bine....si...nu se pune :-P si apoi pozele cu fabricarea masinii si de prin garajul lui...nu facea vriun " forumist"..corect ??? have fun....prea tare masinuta. |
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning