Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

Broxxx 24-12-10 14:04

Re: DreamWorks
 
Clubul Ozn Racing Team Va ureaza un Craciun Fericit si un AN NOU plin de bucurii si implinirii ,la cat mai multe proiecte realizate,multe cauciucuri arse!!!

NXdev 24-12-10 14:17

Re: DreamWorks
 
Multumim pentru urari :D.
Si eu va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi si de...masini :oops:.

VRS 24-12-10 16:06

Re: DreamWorks
 
Din partea clubului "Styling" un Craciun fericit alaturi de cei dragi, sa fie mosul cat mai bogat, sanatate si multe impliniri.

morpheusmaster 24-12-10 17:29

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
:arrow:

NXdev 24-12-10 19:33

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by VRS (Post 3924224)
Din partea clubului "Styling" un Craciun fericit alaturi de cei dragi, sa fie mosul cat mai bogat, sanatate si multe impliniri.

Multumim Styling club.Sarbatori fericite si voua.
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3924410)
:arrow:

Multumim nenea morph :D, sarbatori fericite alaturi de cei dragi si un an nou plin de bucurii.

Zeta 24-12-10 19:39

Re: DreamWorks
 
Craciun fericit ,sanatate si tot ce va doriti8)

NXdev 24-12-10 19:44

Re: DreamWorks
 
Multumim la fel Zeta :ciggy:.Craciun fericit alaturi de familie si un an nou bun pentru tine si "buburuza":oops:.
Daca ai nevoie de ceva, dai un mic telefon.

Sp1ky 24-12-10 19:54

Re: DreamWorks
 
Clubul Twisted va ureaza sarbatori fericite ;)

morpheusmaster 25-12-10 02:53

Re: DreamWorks
 
Ba nu mai imi ziceti nenea :)) ca inca n'am terminat politehnica :)) (daca stiti bancu).

Hai va salut baieti! In 2011 sper sa ne vedem ceva mai des ca in 2010 :) Urari de bine de pe acum is!!!

NXdev 25-12-10 20:38

Re: DreamWorks
 
Ok :)), multumim.
Sti ca trebuia sa ne onorezi cu prezenta ta la o intalnire :-w

NXdev 28-12-10 21:41

Re: DreamWorks
 
Azi, 28.12.2010 s-a lansat si site-ul clubului DreamWorks, vor mai trebui mici retusuri..dar suntem incepatori :oops:

Link : http://dreamworks.ingashka.ro/

Galerie : http://dreamworks.ingashka.ro/galerie.html


Va rog sa lasati o opinie despre galerie :)

@Zeta
http://dreamworks.ingashka.ro/Site/Zeta/




EDIT: Rugam toti membrii clubului sa-si prezinte masina pentru a-i face sectiune la galerie!

NXdev 28-12-10 22:18

Re: DreamWorks
 
Avem rubrica si pentru prieteni :arrow: http://www.dreamworks.ingashka.ro/fo...splay.php?f=27

B138ALX 29-12-10 19:00

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
ALL 4 Speed va ureaza:
Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale.
Va uram sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire.....
pentru ca la sfarsitul volumului sa-l cititi cu bucurie.

LA multi ani 2011

NXdev 30-12-10 22:46

Re: DreamWorks
 
Multumim All 4 Speed.Sarbatori fericite si voua, un an nou plin de realizari.

Vera.Tygrutza 30-12-10 22:51

Re: DreamWorks
 
La muuuulti ani dragii mei colegi :*


All times are GMT +2. The time now is 16:18.

- Copyright 2026 4Tuning