![]() |
Re: DreamWorks
Clubul Ozn Racing Team Va ureaza un Craciun Fericit si un AN NOU plin de bucurii si implinirii ,la cat mai multe proiecte realizate,multe cauciucuri arse!!!
|
Re: DreamWorks
Multumim pentru urari :D.
Si eu va urez sarbatori fericite alaturi de cei dragi si de...masini :oops:. |
Re: DreamWorks
Din partea clubului "Styling" un Craciun fericit alaturi de cei dragi, sa fie mosul cat mai bogat, sanatate si multe impliniri.
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
:arrow:
|
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Craciun fericit ,sanatate si tot ce va doriti8)
|
Re: DreamWorks
Multumim la fel Zeta :ciggy:.Craciun fericit alaturi de familie si un an nou bun pentru tine si "buburuza":oops:.
Daca ai nevoie de ceva, dai un mic telefon. |
Re: DreamWorks
Clubul Twisted va ureaza sarbatori fericite ;)
|
Re: DreamWorks
Ba nu mai imi ziceti nenea :)) ca inca n'am terminat politehnica :)) (daca stiti bancu).
Hai va salut baieti! In 2011 sper sa ne vedem ceva mai des ca in 2010 :) Urari de bine de pe acum is!!! |
Re: DreamWorks
Ok :)), multumim.
Sti ca trebuia sa ne onorezi cu prezenta ta la o intalnire :-w |
Re: DreamWorks
Azi, 28.12.2010 s-a lansat si site-ul clubului DreamWorks, vor mai trebui mici retusuri..dar suntem incepatori :oops:
Link : http://dreamworks.ingashka.ro/ Galerie : http://dreamworks.ingashka.ro/galerie.html Va rog sa lasati o opinie despre galerie :) @Zeta http://dreamworks.ingashka.ro/Site/Zeta/ EDIT: Rugam toti membrii clubului sa-si prezinte masina pentru a-i face sectiune la galerie! |
Re: DreamWorks
Avem rubrica si pentru prieteni :arrow: http://www.dreamworks.ingashka.ro/fo...splay.php?f=27
|
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
ALL 4 Speed va ureaza:
Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale. Va uram sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire..... pentru ca la sfarsitul volumului sa-l cititi cu bucurie. LA multi ani 2011 |
Re: DreamWorks
Multumim All 4 Speed.Sarbatori fericite si voua, un an nou plin de realizari.
|
Re: DreamWorks
La muuuulti ani dragii mei colegi :*
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:18. |
- Copyright 2026 4Tuning