Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

coka 30-06-11 15:21

Re: E46 - TM 77 EEE
 
APLAUZE pentru Casi si echipa lui!! Ataaaaaaaaaaaaaat!! :workout:

Adryanno 30-06-11 16:11

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Pff..:oops: a iesit superrr !! bravo :lol::D

Tazmaniak 30-06-11 18:24

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Frumos! Si nici macar nu imi place rosul in general :D

TM 03 BAD 30-06-11 18:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumoasa a iesit pana la urma. Bv!

AR 99 BIS 30-06-11 18:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Incredibil ce frumoasa a iesit... a meritat ashteptarea. PUI PE EA!!! FELICITARI!!!:D:D:D

MihaiCsl 30-06-11 18:40

Re: E46 - TM 77 EEE
 
prea, prea p.izda...

Gelu_GGG 30-06-11 20:20

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Nu am vrut sa te dau de gol , stiam ca esti hotz , pui poze cu copia aia GRI ca a ta , doar ca avea volanul ala in 3 spite nu ala de M :D
Superba jur

dony ddc 30-06-11 21:39

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Prea Frumosssssssssssssssss:shock::shock::shock:

cryssTM 30-06-11 22:01

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4432091)
intre 2 rosii intra un castravete :)))) te astept langa mine la o poza de red grup :))


sper ca ma primiti si pe mine-n grup cu "scufita" :dance:

Maniak22 30-06-11 22:31

Re: E46 - TM 77 EEE
 
Eu tot astept ziua cand da Caius kix cu un BMW-u:):):):)
Dar nare cum.....si cabrio a iesit prea prea prea tare:D



P.S. Greseala mea cu "prea tare" ca a iesit cel mai tare E46 cabrio de pe Roumanie.PUNCT

vam_19 01-07-11 09:05

Re: E46 - TM 77 EEE
 
kix...never. le gandeste prea mult inainte si nu prea are cum

edy1092 01-07-11 11:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
F R U M O S

Caius TM 01-07-11 19:04

Re: E46 - TM 77 EEE
 
va multumesc pt aprecierii... :D
si eu sunt foarte incantat de cum a iesit ....


astept oglinziile si dupaia urmeaza un set de poze.. asa pe masura :D

quze 01-07-11 19:15

Re: E46 - TM 77 EEE
 
iti dau un murano la schimb ? :))))

Caius TM 02-07-11 09:08

Re: E46 - TM 77 EEE
 
:D sau un e39 ....


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning