![]() |
Re: my tuning r5
alo alo...
fara stickere cu me bitch... da? |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
O dezmembrezi? :lol: :lol: "renault 5 tuning parts" ....poliglotule :lol: |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
dupa imaginile din clipul ala nu prea mai are semeringuri la supape :!:
|
Re: my tuning r5
stiu! dar clipul am facut mai inainte de cand am reparat motorul
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
.......
|
Re: my tuning r5
Acuma, "INCEPE" sa capete forma!
E deosebita. :lol: |
Re: my tuning r5
arata cam nasol fibra aia!
|
Re: my tuning r5
mai bine ai lasa fibra aia si ai curata lonjeroanele alea...sa vezi ce si cum mai sudezi...mai scoti un cpacel dala...mai bagi ulei dala nou( cel mai ieftin) prin lonjeron...praguri...incearca totusi sa mai protejezi masina pana iti pui tu cosmaruruile cu fibra pe masina...ca s-ar putea sa se rupa masina si sa spargi bunatate de bara!!
|
Re: my tuning r5
la un accident ceva o sa reziste mai mult bara decat caroseria de pe ea ...........:rolleyes2
|
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
amschimbat arcurile pe fata
|
Re: my tuning r5
Am impresia ca nu o sa atinga rotile pamantul , din cauza barii :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:37. |
- Copyright 2026 4Tuning