Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

miliady 09-08-11 19:13

Re: my tuning r5
 
alo alo...

fara stickere cu me bitch... da?

bujuKYL 09-08-11 19:15

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by ReleaseD (Post 4516861)
Deci e de apreciat ce face el aici...ca altii au alte standarde asta e...Toba aia...se aude marfa... Am tot urmarit topicul fara sa postez dar ...parerea mea..pana la final cred ca o sa iasa totusi ceva frumos.

o sa iasa dar nu va dura prea mult!...e munca anapoda mai mult!...in rest frumoasa munca per-ansamblu!

B XX ADI 10-08-11 01:56

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by miliady (Post 4517045)
alo alo...

fara stickere cu me bitch... da?

si mai jos in partea opusa pe parbriz ©shushu :)

LAV77 10-08-11 09:49

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4516815)


O dezmembrezi? :lol: :lol:

"renault 5 tuning parts"

....poliglotule :lol:

22VIN 10-08-11 10:34

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by LAV77 (Post 4518048)
O dezmembrezi? :lol: :lol:

Mi-e ca se dezmembreaza oricum singura, nu trebuie sa se oboseasca el... :rolleyes2

alin-007 10-08-11 10:48

Re: my tuning r5
 
dupa imaginile din clipul ala nu prea mai are semeringuri la supape :!:

fazekasnfs 10-08-11 11:48

Re: my tuning r5
 
stiu! dar clipul am facut mai inainte de cand am reparat motorul

AdySoLenZa 11-08-11 12:12

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4514884)
nou poze

Superbe pozele, masina de asemenea...:???:

fazekasnfs 15-08-11 14:57

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
.......

khrysty@n 16-08-11 20:58

Re: my tuning r5
 
Acuma, "INCEPE" sa capete forma!

E deosebita. :lol:

bujuKYL 16-08-11 23:57

Re: my tuning r5
 
arata cam nasol fibra aia!

B XX ADI 17-08-11 00:06

Re: my tuning r5
 
mai bine ai lasa fibra aia si ai curata lonjeroanele alea...sa vezi ce si cum mai sudezi...mai scoti un cpacel dala...mai bagi ulei dala nou( cel mai ieftin) prin lonjeron...praguri...incearca totusi sa mai protejezi masina pana iti pui tu cosmaruruile cu fibra pe masina...ca s-ar putea sa se rupa masina si sa spargi bunatate de bara!!

alin-007 17-08-11 00:12

Re: my tuning r5
 
la un accident ceva o sa reziste mai mult bara decat caroseria de pe ea ...........:rolleyes2

fazekasnfs 17-08-11 17:18

Re: my tuning r5
 
3 Attachment(s)
amschimbat arcurile pe fata

razvy_91 17-08-11 17:58

Re: my tuning r5
 
Am impresia ca nu o sa atinga rotile pamantul , din cauza barii :lol:


All times are GMT +2. The time now is 22:37.

- Copyright 2026 4Tuning