Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

Hondarul 28-12-04 15:57

Trabant. Sa puna cineva o poza ca eu nu pun acum.

xxdadixx 28-12-04 21:23

1 Attachment(s)
Pun eu atunci! Una grea de tot!

EvLSant0S 28-12-04 22:04

supra mk4 ? desi parca nu e.... nush .. incercam asa.. so.. supra mk4 ?

xxdadixx 28-12-04 22:22

1 Attachment(s)
Nu! Uite inca o poza!

Øvi 28-12-04 22:40

s2000 ?

EvLSant0S 28-12-04 22:48

hyundai .. tiburon , nu ultimul model , penultimul.. right ? hyundai coupe ala...

MMihai 28-12-04 23:06

Mazda RX-7 ?

xxdadixx 28-12-04 23:07

2 Attachment(s)
Nu! Hai mai uitatzi si voi ce masina adevarata. Va mai pun 2 poza poate va amintitzi :lol:

EvLSant0S 28-12-04 23:28

ce copie dupa supra e asta frate ? eu ma dau batut...

SpeedeR 28-12-04 23:31

o fi facuta p vapor.... un fel de didibao :lol: :lol: :lol:

ce nume are? rupra? zupra? :lol:

CataNOS 28-12-04 23:42

callaway?

Hondarul 28-12-04 23:51

Eclipse

BMW_M 29-12-04 07:14

1 Attachment(s)
....?

xxdadixx 29-12-04 08:01

1 Attachment(s)
Pai stai umpic ca nu atzi ghicit nimeni! Bah si ce simplu e. In fine uite inca o poza ca deja vad ca unii abandoneaza. Asta e facuta de Veilside. Nu e nici un mutant sau ceva modificat la caroserie cel putzin ghici 3 si ghici 4 sunt de serie! Hondarul a fost pe aproape!

Hondarul 29-12-04 09:41

Mitshubishi FTO.


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2026 4Tuning