Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

RDss 10-01-11 18:24

Re: Counter Strike 1.6
 
Adresa: cs.rds-zone.ro
Ip: 77.36.64.70:27015
Port: 27015
Jucatori: 32
Tip: Non.Stop
Anticheat: Protejat
Mod: Normal
Tara: RO

Va asteptam!
http://cache.www.gametracker.com/ser...?random=172869

Nemesh17 11-01-11 05:20

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3972454)
Am si eu o probleme cu counter-strike extreme final,cand intr-u in el si vreau sa joc pe servar dupa ce se termina runda in care astept si incepe alta dupa 5 secunde ma da afara din cs,am bagat tot feluri de coduri in console dar nimic cand apas ctrl+alt+delet imi apare FATAL ERROR!!!Aveti si voi ceva solutii???

Neaparat reinstal cs, cel putin asa am rezolvat eu tot timpul...

dony ddc 11-01-11 15:59

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Nemesh17 (Post 3973927)
Neaparat reinstal cs, cel putin asa am rezolvat eu tot timpul...

L-am reinstalat dar nimic.....

marian92 11-01-11 17:48

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3975235)
L-am reinstalat dar nimic.....

Incearca alt CS.

dony ddc 12-01-11 21:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Am luat alt cs,dar nu imi plac cum arata tero si ct si nici armele stie cineva cum pot sa le schimb????Si daca are niste playeri normali si niste arme sa arate normal!!!

Sinnerzorr 13-01-11 19:38

Re: Counter Strike 1.6
 
Joacă cineva pe Playzeek ?

Nemesh17 14-01-11 08:00

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3979819)
Am luat alt cs,dar nu imi plac cum arata tero si ct si nici armele stie cineva cum pot sa le schimb????Si daca are niste playeri normali si niste arme sa arate normal!!!

Copiezi folderul "models" din cs/cstrike si il inlocuiesti in noul tau cs.

kun17 17-01-11 14:01

Re: Counter Strike 1.6
 
Numele serverului: cs.warfield.ro
ip: 89.44.246.83
Mod: normal
Numar de jucatori: +32
Portul serverului: 27015
Anticheat: Vac Secure
Locatia serverului: Bucuresti
Sistemul de operare: Windows
Adresa web: http/www/warfield.ro
Forum:www.warfield.ro/forum
Despre forum: Gasiti -tutoriale despre Counter Strke
-Resurse CS (redirecte, harti, skinuri, addonsuri)
-Informatii referitoare despre: Software, Hardware, Grafica si Design.


Tot pe cs.warfield.ro obtineti slot automat daca detineti Steam.

va asteptam....

cel mai tare sv cs:D

oltenia.atocs.ro 23-01-11 00:12

Re: Counter Strike 1.6
 
daca nici astea nu sunt cele mai tari servere din romania atunci altele numai exista :)) oltenia.atocs.ro se joaca numai serios...si betivanii.atocs.ro acolo sunt numai betivani,feemei care le place viata,copii fumati :) gasesti detoate asa ca va asteptam pe servere

oltenia.atocs.ro 23-01-11 00:14

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 3979819)
Am luat alt cs,dar nu imi plac cum arata tero si ct si nici armele stie cineva cum pot sa le schimb????Si daca are niste playeri normali si niste arme sa arate normal!!!

scuze pt dublu topic dar vreau sal ajut pe dony dai add la id oltenia_Atocs si o sa iti dau eu un cs bun si simplu

r3sp3cT 23-01-11 00:18

Re: Counter Strike 1.6
 
http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png
http://cache.www.gametracker.com/ser...b_560_95_1.png

DTH 03-02-11 03:21

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Pentru mai multe detalii , mă puteţi contacta aici într-un mesaj privat sau pe forumul serverului de CS :)

Forumul : Pentru cereri admine/ban,unban/reclamaţii etc ...: http://pcp.gemenii.ro

Bogdan.vl 03-02-11 12:21

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Sinnerzorr (Post 3982605)
Joacă cineva pe Playzeek ?

da, de ce? :))

roli 04-02-11 14:50

Re: Counter Strike 1.6
 
doamne ce a ajuns forumu asta fiecare isi face reclama :))

ca nu ma abtin nici eu
www.skillsv.ro

avem tot ce vreti

cs.skillsv.ro

respawn.skillsv.ro

war.skillsv.ro:30015

DTH 04-02-11 14:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by roli (Post 4052326)
doamne ce a ajuns forumu asta fiecare isi face reclama :))
[/B]

Din moment ce e secţiune de CS e logic că fiecare îşi face reclamă , şi nu de ieri ;)


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning