![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
3 Attachment(s)
Cine o zis ca Supra aia are 520 hp, io nu cred pana nu var macar o poza cu motorul care il are sub capota, si dupa cum suna nu prea zice ca are 520 hp, numa toba aia urla dar nu prea se aud turbinele. :-P
Aseaza am apucat sa fac niste poze la Nissan-ul 300ZX din sm :-D (sucuzati claritatea pozelor :-P) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
cine o zis ca are 520 de cai o zis la bascaleala,stai linistit am vazut motoru si ii variata cea mai slaba fara turbo;)300zx rupe tot;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
[QUOTE=quick_silver;1719195]aia galbena sau aia alba :lol:[/QUOT]
aia alba :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Pe internet găseşti Supra şi la 8-10.000 euro.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am inteles. Şi eu am văzut prin oraş, evacuarea este destul de gălăgioasă, īnsă la 520HP turbo deja ar trebui să auzim wastegate-ul external, sau supapa blow-off, la asta nu am auzit.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
8 Attachment(s)
alte poze cu Nissan-ul 300ZX din sm da acuma leam cat ziua si se vad mai bine :-P si vreo 2 poze cu X6 din sm :-D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Un singur comentariu: anvelope WANLI pe Nissan 300ZX, cele mai de r..h.t, de c..c...t anvelope care se fabrică īn China? :shock::shock::shock:
Aşa-i romānul: imbrăcat īn costum, cu cizme de cauciuc. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
LE: Poate nu a avut bani de ceva mai tare,poate or fi costat si jantele astea vreo 4500 de lire :lol: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Nenea la intrare in 16 pe Brandusa stai? :rolleyes2 Superb Civic-ul :shock: |
| All times are GMT +2. The time now is 09:17. |
- Copyright 2026 4Tuning