Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

Babutz 05-09-10 10:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu si ma apuc de curatenie:x

bodyn 05-09-10 12:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma pregatesc de masa de pranz....friptura

spiner 06-09-10 09:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Astept sa se faca ora 11 ca ,cica atunci apare ziarul pentru cautare de munca :))

Babutz 06-09-10 09:16

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeaua..si apoi fac ceva de mancare

DrifterGT 06-09-10 16:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Dorm...

susp3ctu 06-09-10 16:57

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma scarpin la oo

FED express 06-09-10 16:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
numar bani :lol:

DrifterGT 06-09-10 19:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Mananc , beau , ma joc LFS ! :D

ZaNe94 07-09-10 01:36

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
2:34, Ce face orice om normal la ora asta? Ascult manele baaa "pe sistem fratzica" ... am ascultat o ora Cenaclul Flacara apoi le-am portivit ca nuca-n perete si mi-a venit pofta sa ascult manele. Nu am ascultat cand erau la moda si isi rupeau c*ru toti baietii astia care sar la gatu tau astazi daca asculti manele si am prins gustu de la bautele cu prietenii recent :lol:.

dimineata o sa ma injurati toti si o sa ma faceti cocalar borat si alte prostii...

FED express 07-09-10 08:31

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
manc o pita cu vinete:!::))

Babutz 07-09-10 09:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
citesc ziarele si ma bag la un joc

DrifterGT 07-09-10 10:45

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by ZaNe94 (Post 3639868)
2:34, Ce face orice om normal la ora asta? Ascult manele baaa "pe sistem fratzica" ... am ascultat o ora Cenaclul Flacara apoi le-am portivit ca nuca-n perete si mi-a venit pofta sa ascult manele. Nu am ascultat cand erau la moda si isi rupeau c*ru toti baietii astia care sar la gatu tau astazi daca asculti manele si am prins gustu de la bautele cu prietenii recent :lol:.

dimineata o sa ma injurati toti si o sa ma faceti cocalar borat si alte prostii...

Doar cocalar :)))) ala face cat toate prostiile la un loc (glumesc)

Eu ma imbrac si plec la scoala , ne vedem peste 5 ore :-)

FED express 09-09-10 17:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau pe net si citesc istoria VW:wink:
LOL Driftere da la cat incepi tu scoala in U.K:razz::confused:

cmdbass 09-09-10 18:10

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
19:09 ...ma dor ochii dupa 10 ore de drift :lol: ..caut un mix :-P

DrifterGT 09-09-10 20:49

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by FED express (Post 3646426)
Stau pe net si citesc istoria VW:wink:
LOL Driftere da la cat incepi tu scoala in U.K:razz::confused:

OFF: 11.00 or 13.00 , 3 day/week

Pai nervos :censored: ca mi s'a ars mousele ... :sad:, si caut altu...


All times are GMT +2. The time now is 17:41.

- Copyright 2026 4Tuning