![]() |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeiu si ma apuc de curatenie:x
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Ma pregatesc de masa de pranz....friptura
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Astept sa se faca ora 11 ca ,cica atunci apare ziarul pentru cautare de munca :))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
beau cafeaua..si apoi fac ceva de mancare
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Dorm...
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
ma scarpin la oo
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
numar bani :lol:
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Mananc , beau , ma joc LFS ! :D
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
2:34, Ce face orice om normal la ora asta? Ascult manele baaa "pe sistem fratzica" ... am ascultat o ora Cenaclul Flacara apoi le-am portivit ca nuca-n perete si mi-a venit pofta sa ascult manele. Nu am ascultat cand erau la moda si isi rupeau c*ru toti baietii astia care sar la gatu tau astazi daca asculti manele si am prins gustu de la bautele cu prietenii recent :lol:.
dimineata o sa ma injurati toti si o sa ma faceti cocalar borat si alte prostii... |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
manc o pita cu vinete:!::))
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
citesc ziarele si ma bag la un joc
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Eu ma imbrac si plec la scoala , ne vedem peste 5 ore :-) |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Stau pe net si citesc istoria VW:wink:
LOL Driftere da la cat incepi tu scoala in U.K:razz::confused: |
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
19:09 ...ma dor ochii dupa 10 ore de drift :lol: ..caut un mix :-P
|
Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
Quote:
Pai nervos :censored: ca mi s'a ars mousele ... :sad:, si caut altu... |
| All times are GMT +2. The time now is 17:41. |
- Copyright 2026 4Tuning