Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Club 11 - VL 02 ABU (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/151800-oltcit-club-11-vl-02-abu.html)

lancer 15-07-12 23:00

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
bobocule ..te mananc ...de viu ... de ce nu ma sunasi si pe mine daca va intorsarati iar la show .. :P

big_marian 15-07-12 23:00

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
super masina!

un like si de la mine!

bobocu91 15-07-12 23:09

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 5103821)
bobocule ..te mananc ...de viu ... de ce nu ma sunasi si pe mine daca va intorsarati iar la show .. :P

Mi se spuse ca fusesi sunat dar nu raspunsesi, deci eu nu mai incercai... :rolleyes2

P.S. Dre sper sa`ti placa pozele mele "modificate", daca nu am si originalele... :lol:

lancer 15-07-12 23:13

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by bobocu91 (Post 5103835)
Mi se spuse ca fusesi sunat dar nu raspunsesi, deci eu nu mai incercai... :rolleyes2

P.S. Dre sper sa`ti placa pozele mele "modificate", daca nu am si originalele... :lol:

daca fu pana in 17.30 slabe sanse eram la jiu ... dar vazui un numar pe care nu il stiam ..incercai sa sun inapoi si suna ocupat ...deci nici eu nu mai incercai ...chiar imi pare rau sincer lasa ca cine stie repetam noi cumva problema

Dr.Dre 17-07-12 13:00

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
va multumesc tuturor pentru laude si critici,mi-a facut placere sa ma intalnesc cu voi,sper ca data viitoare sa fim mai multi. :D

stuparu_mihairadu 17-07-12 14:29

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
imi pare enooorm de rau ca nu am putut sa-mi bag capul sub dus sa ma trezesc sa vin si eu la plecare.

sper sa ne mai vedem. data viitoare nu plec pana nu ne tragem in poze toti

lancer 17-07-12 16:51

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
dre macar ma bucur ca am schimbat 2-3 vorbe sambata dimineata ... si imi pare rau ca nu am ajuns si duminica la plecare ...oricum masina arata chiar ok ... mult mai ok decat in poze ... ce pot spune la cat mai multe participari ... deja acum ai o experienta

Dr.Dre 12-08-12 01:50

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
masina este de vanzare,nu prea am timp de ea,si e pacat sa pice stand.pret 1700 de euro neg,sau 1200 de euro fara jante.am si o gramada de piese noi de schimb la ea...doar piesele fac peste 200 de euro

cruizer11 12-08-12 09:21

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 5134646)
masina este de vanzare,nu prea am timp de ea,si e pacat sa pice stand.pret 1700 de euro neg,sau 1200 de euro fara jante.am si o gramada de piese noi de schimb la ea...doar piesele fac peste 200 de euro

Pacat de ea ca era super, eu nu as fi vandut-o!:cry:

julaikos 12-08-12 09:42

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Sunt curios cine da banii astia :lol:

Dr.Dre 12-08-12 12:12

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by cruizer11 (Post 5134764)
Pacat de ea ca era super, eu nu as fi vandut-o!:cry:

daca fac rost de un garaj unde sa o tin,nu o dau,dar altfel o sa dea rugina in ea si e pacat de munca si bani bagati in ea

Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 5134779)
Sunt curios cine da banii astia :lol:

nu cred ca o sa se inghesuie multi sa dea bani astia pe ea,dar mai jos nu o las,daca se da bine,daca nu o tin :D

big_marian 12-08-12 14:14

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Quote:

Originally Posted by Dr.Dre (Post 5134982)
daca fac rost de un garaj unde sa o tin,nu o dau,dar altfel o sa dea rugina in ea si e pacat de munca si bani bagati in ea



nu cred ca o sa se inghesuie multi sa dea bani astia pe ea,dar mai jos nu o las,daca se da bine,daca nu o tin :D

e normal sa iti pese de munca ta, dar in zilele de azi cu 1200 de euro iti cumperi o masina super( si nu, nu vreau sa zic faptul ca olticul nu ar merita)...

mult succes cu masina, sper sa gasesti un cumparator care sa o evalueze corect( nici nu ai idee cu cat s-au vandut unele masini care au avut istorie gen CME, RMI, s.a)

bobocu91 12-08-12 14:30

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Sper sa o pastrezi!!...pentru ca esti un adevarat pasionat! :D

julaikos 12-08-12 14:54

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Un adevarat pasionat nu renunta la pasiune

don_eduardo37 13-08-12 08:51

Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
 
Amu' te-ai gasit sa o vinzi? Daca o mai tineai cateva luni....:lol:
Da' sa vedem.... Masina din punct de vedere al caroseriei si mecanic, cred ca merita 5000 de ron....cam pe acolo is 1200 de euro, 5000, 5000 si ceva.
Totusi nu mai retin, ce motor si cutie ai pe ea? 1.1?


All times are GMT +2. The time now is 01:38.

- Copyright 2026 4Tuning