Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Diverse discutii - old topic (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/6904-diverse-discutii-old-topic.html)

vacaroz 04-02-08 12:51

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by platon911 (Post 1332484)
crezi ca ajunge undeva petitia asta.Tu stii cati bani primeste siteu' ala cand intrii tu si semnezi petitia?!? ;)

intrati si incercati sa votati de cate ori posibil... si atunci sunt sdanse mari sa nu mai primeasca nimic :))

GiGiCarbiT 04-02-08 16:32

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 1334390)
hahahah bine mah Gigi :)) te prind eu live




cand o sa fim live o sa dam din coate strigand "Fara Numar Fara Numar" ca asa e la moda :)):)):))

tre 04-02-08 20:38

Re: Diverse discutii
 
mie-mi pare ca gigi si cu see-ul (or fi clone?) sunt beligerantii sectiunii "ploiesti" asadar we need to hire the a-team!

alex2see 04-02-08 20:57

Re: Diverse discutii
 
cine se afla in razboi ?????????? si ce reprezinta a-team?

PH86MIN 04-02-08 21:55

Re: Diverse discutii
 
Skoda superb 2 si noua cutie dupa BMW M3
http://www.sotto.ro/articol/Galerie-...da-Superb.html
http://www.sotto.ro/articol/Tehnica/...tii-de-M3.html

tre 04-02-08 22:49

Re: Diverse discutii
 
pai se pare ca voi va aflati in razboi si cum adica, nu stiti ce-i cu a-team? vaaai!

feryboy 04-02-08 22:51

Re: Diverse discutii
 
nu erati fani tele7abc :)

bogdan_wrc 05-02-08 07:06

Re: Diverse discutii
 
knight rider, A team..alea alea...

alex2see 05-02-08 08:09

Re: Diverse discutii
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 1335678)
pai se pare ca voi va aflati in razboi si cum adica, nu stiti ce-i cu a-team? vaaai!

nu stiu ce batalie ai vazut tu ca nu e nimic




dar tot nu am inteles cu a-team

kraven_4_all 05-02-08 08:13

Re: Diverse discutii
 
http://www.imdb.com/title/tt0084967/

bogdan_wrc 05-02-08 08:15

Re: Diverse discutii
 
si asta era masina lor
http://ebay.windingroad.com/newsuplo...-van-5_001.jpg

alex2see 05-02-08 08:17

Re: Diverse discutii
 
gata frate stiu cum sa nu
dar nu stiam ca asa i zice :))

bogdan_wrc 05-02-08 08:21

Re: Diverse discutii
 
tot pe tele7, fusese si Miami Vice...cat mi-a placut filmu ala.
ce alte seriale misto mai erau?

alex2see 05-02-08 08:23

Re: Diverse discutii
 
knight rider era ala cu pontiacu de se facea si submarin

kraven_4_all 05-02-08 08:31

Re: Diverse discutii
 
KIT masina vorbitoare....au facut si cu model mai nou....am avut eu filmu`...si incerc sa dau jos dupa net de ceva timp toata seria knight rider...!!!


All times are GMT +2. The time now is 08:29.

- Copyright 2026 4Tuning