![]() |
|
Re: Diverse discutii
Quote:
|
Re: Diverse discutii
Quote:
cand o sa fim live o sa dam din coate strigand "Fara Numar Fara Numar" ca asa e la moda :)):)):)) |
Re: Diverse discutii
mie-mi pare ca gigi si cu see-ul (or fi clone?) sunt beligerantii sectiunii "ploiesti" asadar we need to hire the a-team!
|
Re: Diverse discutii
cine se afla in razboi ?????????? si ce reprezinta a-team?
|
Re: Diverse discutii
Skoda superb 2 si noua cutie dupa BMW M3
http://www.sotto.ro/articol/Galerie-...da-Superb.html http://www.sotto.ro/articol/Tehnica/...tii-de-M3.html |
Re: Diverse discutii
pai se pare ca voi va aflati in razboi si cum adica, nu stiti ce-i cu a-team? vaaai!
|
Re: Diverse discutii
nu erati fani tele7abc :)
|
Re: Diverse discutii
knight rider, A team..alea alea...
|
Re: Diverse discutii
Quote:
dar tot nu am inteles cu a-team |
Re: Diverse discutii
|
Re: Diverse discutii
si asta era masina lor
http://ebay.windingroad.com/newsuplo...-van-5_001.jpg |
Re: Diverse discutii
gata frate stiu cum sa nu
dar nu stiam ca asa i zice :)) |
Re: Diverse discutii
tot pe tele7, fusese si Miami Vice...cat mi-a placut filmu ala.
ce alte seriale misto mai erau? |
Re: Diverse discutii
knight rider era ala cu pontiacu de se facea si submarin
|
Re: Diverse discutii
KIT masina vorbitoare....au facut si cu model mai nou....am avut eu filmu`...si incerc sa dau jos dupa net de ceva timp toata seria knight rider...!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:29. |
|
- Copyright 2026 4Tuning