![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cine e cu bmw e36 rosu de VN la mare ? daca tot suntem colegi un claxon si o injuratura ar fi fost de ajuns ieri cand a trecut pe langa mine ...:))) :)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
e36 rosu?????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sa fie Vlad?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vlad are e39......drv-ule sigur era e36???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
baietzi nu vreau sa ma bag in seama cu japca ... am vazut si un rover cu parasolar cu inferno ... nush de unde draq apar astia
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
inferno-i peste tot =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
depinde ce rover..daca avea nr de buc...ma duc la respectivul care vinde parasolarele si o sa discut cu el
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Cipy...ai ajuns cam tarziu la cp nu? :)))))))))))))))))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 - 0 pt dafy:lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
n`are nimic ma .... alta data la revedere si cu altii stau eu de vorba nu`i prob
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Daffy te tot suna...ai ma vino...ai ma vino...unde esti? ai pe aici...si cand zici k vii....yo plec...merge cu mine..si pe drum il intreb....,,frate da nu trebuia sa vina si cipy ??!! :D...si el...AAAaaaaaa:shock: DA =))))))))))))))))))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasa ca asa o sa uitam si noi de el ... si sa specific nesimtirea cu care mi`a inchis telefonul dar lasa ca nu`i problem.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
de bucuresti era
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce rover si ce culoare?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
rover 25 75 ... ala mic ... albastru
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian crezi ca era ala la care ma gandesc si eu???? aveai parasolar pe el??? =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))))))))) Cat de tareeeeeee.................
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu e ala goppo ... era bulina noua ... asa k te`ai gandit prost ;)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oficial eu de maine raman fara masina din mai multe motive ... vreau sa va anuntz k sa stitzi ca nu stiu cat de mult o sa mai fiu prezent la intalniri ... o sa fac tot posibilul sa vin dar fara masina .... "Lucian" + "Andu"
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poti sa fi si tu mai diplomat in modul de exprimare???? nu te-am jignit cu nimic ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma scuzatzi domnul Goppo dar nu am facut`o cu intentzie ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vezi ca baiatul respectiv a ajutat clubul cu niste mici chestii, adica a facut cu mine niste drumuri in care trebuia sa luam ceva pentru noi si pentru standu ( atunci cand am fost prezenti la 4td) si nu a avut nicio obligatie sa ma ajute si uite ca a lasat treaba lui pe planul 2 si m-a ajutat.
faza cu bulina e in felul urmator, omu a vrut sa intre, dar el nu se incadra la nimic ...nici nu prea modifica el la masina ca sa zici "da domne, modifica , dar mai rar". lucian stie ce si cum..... si la faza cu C.P.....vezi ca tu esti ala care a inchis telefonul in nas, nu eu, si crede-ma ca te asteptam.....dar....cand io te sunam sa iti zic k noi plecam, tu vorbeai la telefon...deci...s-a inventat telefon in asteptare;);) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Scuze pt intarziere dar am avut ceva probleme cu netul Da era "pisica"- rosu si am mai vazut un bmw pisica gri cu numere de bulgaria cu bulina ...cu Andrei de la mangalia am vb si mi-a raspuns ca nu stie daca este la el in filiera sau nu....acum nu stiu ce sa zic...
dar as avea o propunere privind judetul constanta ....putem vorbi pe privat. :d |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lol :)))))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy sterge si tu posturile care nu au legatura...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol:
cum activezi domn Robynet apelul in asteptare la telefon???? spune'ne si noua... (a nu se intelege ca-i tin partea lu' daffy....dar ma amuza discutia si vocabularul folosit):lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
si ai inchis...nu aveam motiv sa iti inchid...nu eu eram ala suparat.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Robynet...data viitoare sa nu mai intarzii :)))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daniel , maine vin in constanta si vreau sa discutam unele ascpecte legate de IMS ct
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pisica cu nr de bulgaria a fost a mea are ca nr P 1100 PC am uitat sa-i dau jos parasolaru
knd o sa ma vad cu el o sa le dau jos masina a fost astazi in costinesti am vazut-o dar nu am apucat sa vb cu omu apropo omu nu are vreo legatura cu cluburile sau cu cursele PS dafy si robynet parca sunteti niste copii |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam cum stam cu treaba jhonny ... merge merge???
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
Si din seria "INFERNO E CEAL MAI TARE SI DAIA DUSMANU MOARE" va prezentam cele mai tunarile masani vreodatan veata...fara numar fara numar
LUCIAAAAAAAAAN BENGOSUUUUUUUUU :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))))=)))))))))))tare rau asta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Sia ultimu da tat primu...cel ce este pe locu unu numa unu...ceal cea are ceal mai ciumeag bemveu de familie...si care sta in rahooova...
ROABINEATA |
Re: Diverse (topic de offtopic)
o sa mai apara niste poze cu semnul ala :))))) goppo cred ca ma alearga rau ala ... tre sa iau pozele de la raci ...
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pt donatiile de "carne" am deschis urmatorul cont..... :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lucian spune ne si noua pana la urma despre ce rover e vorba :D.
PS. daca e vb de roveru de care stim noi aruncatzii cuie in fatza. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:24. |
- Copyright 2026 4Tuning