Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Daniel_DRV 18-07-09 09:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cine e cu bmw e36 rosu de VN la mare ? daca tot suntem colegi un claxon si o injuratura ar fi fost de ajuns ieri cand a trecut pe langa mine ...:))) :)))))

daffy duck™ 18-07-09 11:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
e36 rosu?????

Lucian_GXZ 18-07-09 17:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sa fie Vlad?

daffy duck™ 18-07-09 17:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vlad are e39......drv-ule sigur era e36???

Fr33`e30 18-07-09 17:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baietzi nu vreau sa ma bag in seama cu japca ... am vazut si un rover cu parasolar cu inferno ... nush de unde draq apar astia

GopPo 18-07-09 18:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
inferno-i peste tot =))

daffy duck™ 18-07-09 18:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
depinde ce rover..daca avea nr de buc...ma duc la respectivul care vinde parasolarele si o sa discut cu el

C_kst 20-07-09 02:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Cipy...ai ajuns cam tarziu la cp nu? :)))))))))))))))))))))))))))))

GopPo 20-07-09 02:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 - 0 pt dafy:lol::lol::lol:

RoByNeT 20-07-09 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
n`are nimic ma .... alta data la revedere si cu altii stau eu de vorba nu`i prob

C_kst 20-07-09 09:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2498424)
n`are nimic ma .... alta data la revedere si cu altii stau eu de vorba nu`i prob

A fost penala faza ma =))))))))))))))....
Daffy te tot suna...ai ma vino...ai ma vino...unde esti? ai pe aici...si cand zici k vii....yo plec...merge cu mine..si pe drum il intreb....,,frate da nu trebuia sa vina si cipy ??!! :D...si el...AAAaaaaaa:shock: DA =)))))))))))))))))))))

RoByNeT 20-07-09 09:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa ca asa o sa uitam si noi de el ... si sa specific nesimtirea cu care mi`a inchis telefonul dar lasa ca nu`i problem.

Fr33`e30 20-07-09 13:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de bucuresti era


Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2495552)
depinde ce rover..daca avea nr de buc...ma duc la respectivul care vinde parasolarele si o sa discut cu el


Lucian_GXZ 20-07-09 13:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce rover si ce culoare?

Fr33`e30 20-07-09 13:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
rover 25 75 ... ala mic ... albastru



Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2499096)
ce rover si ce culoare?


GopPo 20-07-09 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian crezi ca era ala la care ma gandesc si eu???? aveai parasolar pe el??? =))

kimi 20-07-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))))))))) Cat de tareeeeeee.................

Fr33`e30 20-07-09 14:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu e ala goppo ... era bulina noua ... asa k te`ai gandit prost ;)


Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2499226)
lucian crezi ca era ala la care ma gandesc si eu???? aveai parasolar pe el??? =))


Fr33`e30 20-07-09 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oficial eu de maine raman fara masina din mai multe motive ... vreau sa va anuntz k sa stitzi ca nu stiu cat de mult o sa mai fiu prezent la intalniri ... o sa fac tot posibilul sa vin dar fara masina .... "Lucian" + "Andu"

GopPo 20-07-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poti sa fi si tu mai diplomat in modul de exprimare???? nu te-am jignit cu nimic ;)

Fr33`e30 20-07-09 15:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma scuzatzi domnul Goppo dar nu am facut`o cu intentzie ...


Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2499351)
poti sa fi si tu mai diplomat in modul de exprimare???? nu te-am jignit cu nimic ;)


RoByNeT 20-07-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2499096)
ce rover si ce culoare?

astazi m`am intersectat si cu un e46 negru cu bulina in spate ... cand l`am intrebat de unde o are ... surpiza de la un tovaras ... il las sa se simta si alta data sa dea poze cu el nu bulinele noastre ;)

daffy duck™ 20-07-09 17:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vezi ca baiatul respectiv a ajutat clubul cu niste mici chestii, adica a facut cu mine niste drumuri in care trebuia sa luam ceva pentru noi si pentru standu ( atunci cand am fost prezenti la 4td) si nu a avut nicio obligatie sa ma ajute si uite ca a lasat treaba lui pe planul 2 si m-a ajutat.

faza cu bulina e in felul urmator, omu a vrut sa intre, dar el nu se incadra la nimic ...nici nu prea modifica el la masina ca sa zici "da domne, modifica , dar mai rar". lucian stie ce si cum.....

si la faza cu C.P.....vezi ca tu esti ala care a inchis telefonul in nas, nu eu, si crede-ma ca te asteptam.....dar....cand io te sunam sa iti zic k noi plecam, tu vorbeai la telefon...deci...s-a inventat telefon in asteptare;);)

Daniel_DRV 20-07-09 19:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Scuze pt intarziere dar am avut ceva probleme cu netul Da era "pisica"- rosu si am mai vazut un bmw pisica gri cu numere de bulgaria cu bulina ...cu Andrei de la mangalia am vb si mi-a raspuns ca nu stie daca este la el in filiera sau nu....acum nu stiu ce sa zic...
dar as avea o propunere privind judetul constanta ....putem vorbi pe privat. :d

RoByNeT 20-07-09 20:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2499684)
vezi ca baiatul respectiv a ajutat clubul cu niste mici chestii, adica a facut cu mine niste drumuri in care trebuia sa luam ceva pentru noi si pentru standu ( atunci cand am fost prezenti la 4td) si nu a avut nicio obligatie sa ma ajute si uite ca a lasat treaba lui pe planul 2 si m-a ajutat.

faza cu bulina e in felul urmator, omu a vrut sa intre, dar el nu se incadra la nimic ...nici nu prea modifica el la masina ca sa zici "da domne, modifica , dar mai rar". lucian stie ce si cum.....

si la faza cu C.P.....vezi ca tu esti ala care a inchis telefonul in nas, nu eu, si crede-ma ca te asteptam.....dar....cand io te sunam sa iti zic k noi plecam, tu vorbeai la telefon...deci...s-a inventat telefon in asteptare;);)

deci intreci orice nesimtire ... eu ti`am inchis telefonul ? bine domnul daffy lasa ca vorbim noi in particular nu ne spalam rufele aici ... vad ca nesimtirea ta tot continua ... vrei sa ma inveti tu ce e ala telefon in asteptare ? hai te rog

C_kst 20-07-09 20:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lol :)))))))))))))))))

Daniel_DRV 20-07-09 20:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy sterge si tu posturile care nu au legatura...

GopPo 20-07-09 20:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol:
cum activezi domn Robynet apelul in asteptare la telefon???? spune'ne si noua... (a nu se intelege ca-i tin partea lu' daffy....dar ma amuza discutia si vocabularul folosit):lol::lol:

daffy duck™ 20-07-09 21:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2500058)
deci intreci orice nesimtire ... eu ti`am inchis telefonul ? bine domnul daffy lasa ca vorbim noi in particular nu ne spalam rufele aici ... vad ca nesimtirea ta tot continua ... vrei sa ma inveti tu ce e ala telefon in asteptare ? hai te rog

ba nebunule ( alt cuvant nu mi se pare mai potrivit) eu incercam sa iti zic ce s-a intamplat si tu de colo ai zis....bine domne sa numai ai vorba cu mine!
si ai inchis...nu aveam motiv sa iti inchid...nu eu eram ala suparat....

C_kst 20-07-09 21:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Robynet...data viitoare sa nu mai intarzii :)))))))))))

daffy duck™ 20-07-09 21:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daniel , maine vin in constanta si vreau sa discutam unele ascpecte legate de IMS ct

johnny325 21-07-09 01:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pisica cu nr de bulgaria a fost a mea are ca nr P 1100 PC am uitat sa-i dau jos parasolaru
knd o sa ma vad cu el o sa le dau jos masina a fost astazi in costinesti am vazut-o dar nu am apucat sa vb cu omu
apropo omu nu are vreo legatura cu cluburile sau cu cursele

PS dafy si robynet parca sunteti niste copii

Fr33`e30 21-07-09 02:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam cum stam cu treaba jhonny ... merge merge???




Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2500745)
pisica cu nr de bulgaria a fost a mea are ca nr P 1100 PC am uitat sa-i dau jos parasolaru
knd o sa ma vad cu el o sa le dau jos masina a fost astazi in costinesti am vazut-o dar nu am apucat sa vb cu omu
apropo omu nu are vreo legatura cu cluburile sau cu cursele

PS dafy si robynet parca sunteti niste copii


GopPo 21-07-09 02:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Si din seria "INFERNO E CEAL MAI TARE SI DAIA DUSMANU MOARE" va prezentam cele mai tunarile masani vreodatan veata...fara numar fara numar
LUCIAAAAAAAAAN BENGOSUUUUUUUUU
:lol::lol::lol::lol::lol:

KENZO 21-07-09 02:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))))=)))))))))))tare rau asta

GopPo 21-07-09 02:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Sia ultimu da tat primu...cel ce este pe locu unu numa unu...ceal cea are ceal mai ciumeag bemveu de familie...si care sta in rahooova...
ROABINEATA

Fr33`e30 21-07-09 02:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
o sa mai apara niste poze cu semnul ala :))))) goppo cred ca ma alearga rau ala ... tre sa iau pozele de la raci ...




Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2500763)
Si din seria "INFERNO E CEAL MAI TARE SI DAIA DUSMANU MOARE" va prezentam cele mai tunarile masani vreodatan veata...fara numar fara numar
LUCIAAAAAAAAAN BENGOSUUUUUUUUU
:lol::lol::lol::lol::lol:


GopPo 21-07-09 02:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pt donatiile de "carne" am deschis urmatorul cont..... :lol:

Hyena 21-07-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lucian spune ne si noua pana la urma despre ce rover e vorba :D.


PS. daca e vb de roveru de care stim noi aruncatzii cuie in fatza.

RoByNeT 21-07-09 13:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2500765)
Sia ultimu da tat primu...cel ce este pe locu unu numa unu...ceal cea are ceal mai ciumeag bemveu de familie...si care sta in rahooova...
ROABINEATA

ce gay esti sa mor :))


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning