Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 02-03-09 14:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_e36 (Post 2111380)
in primul rand sal la toata lumea....k d mult nu am mai scris p forum.

va prezint noua mea achizitie....un puiutz d American Staffordshire Terrier(amstaff):D.stiu k asta nu e un forum d animale,dar acuma masina e p locul 2 pt mn:D

Bahhhhhhhhhhhh e blana frateee!! F TARE!!!! sa-ti traiasca!!! cred ca vorbim cat de curand :D

bogdan_e36 02-03-09 14:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms...si vouo sa va traiasca(cei care avetzi animale d companie)....
ne auzim curand lucica,te ashtept sa il vezi pe ghemotoc:))(are 13 kg la 3 luni jumate)
pt cei care au intrebat c nume are il cheama Brutus(Spotika Perfect Ruby)
DRK k intotdeauna glumetz....ink e 1.3 dar creshte pana la 3.5-3.7

PS:pt cei c nu stiu mai am ink un mascul amstaff d 2 ani......VA ASHTEPT IN VIZITA =))

5nap 02-03-09 18:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bah...pakt k nu are urechile cupate :(....deabia ast mai sa intre si cateaua mea in calduri sa.mi faca pui ;)) umplem forumul de amstaff >:) :))

b.t.l 02-03-09 19:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ha madala pune poze q vera:)))

bogdan_e36 02-03-09 19:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 5nap (Post 2112931)
bah...pakt k nu are urechile cupate :(....deabia ast mai sa intre si cateaua mea in calduri sa.mi faca pui ;)) umplem forumul de amstaff >:) :))

o sa ii cupez urechile dar mai ashtept ink 1 luna
u ai pedegree la vera??k poate iti fac rost d un mascul d nota 10:P
hai pune poze cu vera sa pun si eu cu cezar:))....k saa ne injure lucian=))

5nap 02-03-09 21:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pey pt asta tre sa.i fac poze...poate o scot zilele astea dak e cald la plimbare...implicit si poze :)

BGY_Bogdy 03-03-09 18:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bah tin sa-l felicit pe Rzw pt poza cu VOD cu Taz pe capota chiar imi place..plm parerea mea bv piciule!

Tweety_rzw 03-03-09 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Asta?Sau asta?

BGY_Bogdy 03-03-09 18:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
prima pare mai reala

DRK*DeSiGn 03-03-09 22:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia zi bogdy s-a prezentat MPI in service ?? =)))

BGY_Bogdy 04-03-09 18:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dap Drk s-a prezentat MPI are 60 MPI e negru am vb cu el personal si personal am lucrat la masina acuma sa vina dupa ce i-am dat necesarul am dat bine sau ma bate :))

5nap 04-03-09 18:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buaa astia....cui vand si eu un mp3 player Panasonic deala color cu fata deaia care se inclina in mai multe pozitii a fost cap de serie la Panasonic 4x55 d watti un amplificator Infinity,un sub jbl de 350 sau 400 d watti nu mai stiu sigur si cabluri hertz....la pret de criza :)

BGY_Bogdy 04-03-09 19:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
...nus daca auzim te anuntam ia zi ce pretz au astea sa stim ce vb?

5nap 04-03-09 19:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10 mil toate...:) a costat 12 mil doar mp3.ul

kimi 04-03-09 19:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 5nap (Post 2119258)
10 mil toate...:) a costat 12 mil doar mp3.ul

vorbim ;)
Pune si tu poze cu modelul de panasonic care il ai...


All times are GMT +2. The time now is 02:40.

- Copyright 2026 4Tuning