![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms ms...si vouo sa va traiasca(cei care avetzi animale d companie)....
ne auzim curand lucica,te ashtept sa il vezi pe ghemotoc:))(are 13 kg la 3 luni jumate) pt cei care au intrebat c nume are il cheama Brutus(Spotika Perfect Ruby) DRK k intotdeauna glumetz....ink e 1.3 dar creshte pana la 3.5-3.7 PS:pt cei c nu stiu mai am ink un mascul amstaff d 2 ani......VA ASHTEPT IN VIZITA =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bah...pakt k nu are urechile cupate :(....deabia ast mai sa intre si cateaua mea in calduri sa.mi faca pui ;)) umplem forumul de amstaff >:) :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ha madala pune poze q vera:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
u ai pedegree la vera??k poate iti fac rost d un mascul d nota 10:P hai pune poze cu vera sa pun si eu cu cezar:))....k saa ne injure lucian=)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
pey pt asta tre sa.i fac poze...poate o scot zilele astea dak e cald la plimbare...implicit si poze :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bah tin sa-l felicit pe Rzw pt poza cu VOD cu Taz pe capota chiar imi place..plm parerea mea bv piciule!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
Asta?Sau asta?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
prima pare mai reala
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia zi bogdy s-a prezentat MPI in service ?? =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
dap Drk s-a prezentat MPI are 60 MPI e negru am vb cu el personal si personal am lucrat la masina acuma sa vina dupa ce i-am dat necesarul am dat bine sau ma bate :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
buaa astia....cui vand si eu un mp3 player Panasonic deala color cu fata deaia care se inclina in mai multe pozitii a fost cap de serie la Panasonic 4x55 d watti un amplificator Infinity,un sub jbl de 350 sau 400 d watti nu mai stiu sigur si cabluri hertz....la pret de criza :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
...nus daca auzim te anuntam ia zi ce pretz au astea sa stim ce vb?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
10 mil toate...:) a costat 12 mil doar mp3.ul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pune si tu poze cu modelul de panasonic care il ai... |
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning