Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

SEBASTIAN 08-03-07 17:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Rossi nu esti departe de adevar.
Sunt destul de legat de fabrica subaru mai ales de departamentul Subaru Technica International.
Am fost beneficiarul unei disticti speciale primite de la ei.
Este o editie limitata un insemn care include 500 de bucati doar in toata lumea.
Multe chesti tehnice se discuta si se fac in stransa legatura cu ei, unele sunt si surventionate daca pot sa spun asa.

ROSSI 46 08-03-07 17:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
@ bogdan kwx...am sa-tzi raspund pe privat la intrebare...desi nu cred k are vreo importantza dak particip sau nu la curse...asta nu te face mai pasionat sau mai cunoscator....parerea mea

@sebastian...itzi multzumesc raspuns...e bine de shtiut si frumos din partea constructorilior sashi tzina proprietarii shi adevaratzii pasionatzi ai aceste marci pe langa casa...si dak le intorc shi respectul inapoi prin diferite metode asta e mai bine...cat despre viitoarea confruntare cu maff care probabil va fi cel mai greu adversar al tau de pana acum (sau cel putzin mashina lui) itzi urez bafta maxima...numai bine

SEBASTIAN 08-03-07 23:02

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Posibil sa ai dreptate insa preparatori mei sunt in asteptare sa-i chem si stiu ca trebuie invins un porsche de peste 1000cp, iar ei m-au asigurat ca nu o sa pierd.
o sa fie frumos cu maff si o sa si invete sa-i dea calumea ca eu nu ma dau cu el daca nu confirma si stie, nu caut carne de tun.

MariusM 10-03-07 00:08

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Sa dea domnu sa fie totul bine si sa castigi ! ! Multi vor ca subaru sa se impuna in fata unui porsche de 1000 cai . O sa fie greu si sper sa ne bucuram dupa cursa. Sanatate, numai bine !

SEBASTIAN 10-03-07 08:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Da o sa fie f f gru insa asa e frumos.
Bafta la toata lumea!

ady_gti 10-03-07 09:44

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felecitari Sebastian .. ai demostrat ca potzi si vrei sa fi NR 1 in romania si sper ca asa vei fi si de acum inainte .. tu reprezinti mai bine RO decat 9FF ala bashinos .. succes in urmatoarele proiecte

SEBASTIAN 10-03-07 10:22

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Multumesc de sustinere dar hai sa fim gentili cu toata lumea.
sa nu-i jignim si daca ei nu sar calul sa-i lasam sa-si vada de treaba.

mpa 10-03-07 14:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 790429)
Multumesc de sustinere dar hai sa fim gentili cu toata lumea.
sa nu-i jignim si daca ei nu sar calul sa-i lasam sa-si vada de treaba.

Cupa Fair Play la Racing

Skma 10-03-07 17:29

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Parerea mea este ca pana la urma s-au gasit oameni care sa concureze si asta nu inseamna decat castig in domeniul asta ! Felicitari Sebastian cat si celor ce l-au provocat pana acum au dat dovada ca se poate si la noi !;)

SEBASTIAN 10-03-07 17:51

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Intradevar adevarata competitie duce la progres!
Ma simt onorat cand oameni, pasionati si cu mult caracter ma provoaca.
Masina fara sofer sau singura nu face nimic, omul sfinteste masina.

ROSSI 46 11-03-07 01:45

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 790959)
Intradevar adevarata competitie duce la progres!
Ma simt onorat cand oameni, pasionati si cu mult caracter ma provoaca.
Masina fara sofer sau singura nu face nimic, omul sfinteste masina.

cat se poate de adevarat...aici ai pus punctul pe i

ROSSI 46 12-03-07 22:23

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
e grea asteptarea asta...au cam trecut alea 2 3 saptamani....
se mai shtie ceva?....
a venit omu cu mashinile din germania?...
pluteste ceva in aer...orice va fi shi oricand va fi speram sa fie cat mai repede shi cat mai disputata cursa ... asa ptr spectacol...

dar maff in fatza cui ar putea sa confirme?....sunt adversari ptr el la nivelul asta?....pe cine ar putea sa invinga sau in fatza cui sa confirme k sa ajunga la cireasa de pe tort?...

SEBASTIAN 12-03-07 22:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Aici discut de masina mea nu de ce fac altii, pe mine ma lasa rece eu fac masna cum stiu ca e bine cat consider ca pot in limite de siguranta si cum se vede masina merge perfect fara nici un rateu.
Faptul caa-i bat pe unii sau altii e doar o consecinta a muncii bine facute si a banului cheltuit eficient.

MariusM 12-03-07 22:47

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
si eu urmaresc forumul zilnic si de abia astept sa vedem ceva miscare din partea lui maff :rolleyes2 . Cine stie , poate omul tace si face . . .

SEBASTIAN 12-03-07 23:07

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Civilizat ar fi sa-l intrebati pe el nu sa poluam aici cu ceva care pe mine nu ma intereseaza si nici masina nu mi-o afecteaza.


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning