Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

indianu 04-03-07 04:39

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 779903)
am comis-o si eu asa uneori... imi blestemam zilele si prostia din cap pe urma de nu mai tiam de mine...
eh... trece :p


Lasa ca ne facem club! :)

Trixi 04-03-07 18:19

Re: Femeia ...
 
...ink putin baieti..si incpe sa m-i se faca mila d voi....:D :D :D (acum io nu m-am putut abtine)

RA_2fast4u 04-03-07 20:06

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by indianu (Post 779855)
Stai linistit ca se poate si mai fraieri. Poti sa te bucuri ca nu esti ultimul.

Cum ar fi sa fie tipa de 10, sa o ai si sa ii dai cu piciorul si chiar daca nu se combina oricum lucrurile dintre voi s-au stricat atat de tare incat nu se mai poate face nimic?

Hai ca te-am inveselit in seara asta, nu-i asa?

sti cum prietene... toata lumea iti spune(inclusiv my brain) ce drak esti tampit sunt n'spe mii de fete in lumea asta si tu te plangi ca ti-o scapat una da uneori iti pica cate o urata cu tronc si nu iti dai seama numai cand e prea tarziu.. si daca ai fi fost cu ea era doar o alta... dar asa e altceva... but what can we do...

aleks 07-03-07 15:30

Re: Femeia ...
 
yeap RA_ , i know the feeling...
aici e vorba de mandrie, si de orgoliu ranit... noroc insa k nu tine f mult treaba asta.... si apoi treci la urmatoarea... si tot asa :)

RA_2fast4u 15-03-07 20:11

Re: Femeia ...
 
Mai aleks... depinde... pe mine ma roade inima de ceva timp..



Nu chiar on topic.. da treaca de la mine:
Angajez Secretara

aleks 14-07-08 15:21

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Trixi (Post 781065)
...ink putin baieti..si incpe sa m-i se faca mila d voi....:D :D :D (acum io nu m-am putut abtine)

aha, acum am vazut raspunsul tau, ce-i drept nici n-a trecut mult de atunci, dar sunt convins ca mori de mila noastra, este? :lol:

Trixi 14-07-08 15:32

Re: Femeia ...
 
de atata vreme,iti dai seama cata chin am mancat din cauza asta!:lol:

aleks 15-07-08 21:37

Re: Femeia ...
 
see? de aia exista topicul asta, ca nu incetez sa ma minunez cum e cu femeile astea, si daca le descrii, te pierzi in ceea ce povestesti, pana nu mai intelegi nici tu nimic :)
trebuie sa le iei ca atare, e clar, daca vrei sa le definesti... esti victima :)

Hori 29-07-08 22:45

Re: Femeia ...
 
Femeia = UFO ! :-??

Mustang 29-07-08 23:41

Re: Femeia ...
 
De unde pana unde UFO? :D
Nu am vazut femei sa zboare. :D

Hori 30-07-08 00:02

Re: Femeia ...
 
bine acuma... gen cum e ozn`u doar ca e femeie:D

j.v.l 30-07-08 05:13

Re: Femeia ...
 
Quote:

Originally Posted by Hori (Post 1669237)
Femeia = UFO ! :-??

Quote:

Originally Posted by Hori (Post 1669424)
bine acuma... gen cum e ozn`u doar ca e femeie:D

:lol: crezi ca in romana suna mai altfel ?

Sasha 01-08-08 11:00

Re: Femeia ...
 
Femeile au fost si sint cele mai sensibile la frumusete. Lor frumusetea le este accesibila. Barbatii doar aspira la ea. O vad, o admira, ii inchina poeme si se lasa patrunsi de ea. Femeile o traiesc in fiecare zi, se identifica, devin una cu ea, reprezinta frumusetea.
S-au spus despre frumusete multe vorbe de duh si s-au scris volume intregi. Concluzia este ca frumusetea se asociaza foarte bine fericirii. Pentru om aceste doua notiuni sint inseparabile. O femeie fericita este o femeie frumoasa. O femeie indragostita este o femeie frumoasa. Pentru ca si dragostea este legata, intr-un fel magic, de frumusete. Toate acestea le stie si le simte orice om. Barbat sau femeie, tinar sau batrin.

Mustang 01-08-08 12:30

Re: Femeia ...
 
Asta a fost spusa de o femeie. :D
Poate sa fie femeia super indragosita, super fericita ... daca e urata ... si nu are nimic care sa atraga barbatul - DEGEABA. :D

Hori 02-08-08 01:05

Re: Femeia ...
 
nu chiar asa... daca femeia e urata... si este in lumea asta un barbat care o place exact asa cum e... atunci nu poate fi considerata urata... si cam asa este ... indiferent cum arati ... tot gasesti pe cineva cu care sa iti continui viata pana la adanci batraneti ... eu zic din ce vad pe strada... nu ca am trait eu asemenea lucruri ... asa mi se pare mie :D corectati`ma daca gresesc :P


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning