Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

scturoag 27-03-09 20:03

Re: Roman
 
maa ... tu vorbesti serios :lol: chiar iti faci ecuson ? :lol::lol::lol:

morpheusmaster 27-03-09 20:14

Re: Roman
 
Da ma :))

scturoag 27-03-09 20:18

Re: Roman
 
hahaha :lol: si isi mai face cineva ? :lol:

scturoag 27-03-09 21:37

Re: Roman
 
Bogdane ... cred ca vin si eu la 4Tuning Days ... tu cu cine stai acolo la romexpo ? ...daca vin pot sa stau cu tn ?!? ...ca nu prea am cu cn merge ... pot sa stau pe capu tau ? :lol: ... daca ai cum :)

TZG@ 08-04-09 02:08

Re: Roman
 
daca iti faci bogdane ecuson, imi fac si eu...

SHOGUN-A8 08-04-09 10:48

Re: Roman
 
Imi fac si eu banner si-l pun pe Romano-Americana :lol:
Abia astept sa inceapa :D

morpheusmaster 08-04-09 10:57

Re: Roman
 
Eu am glumit la faza cu ecusonu'...da nu sa prins :))...ne vedem acolo ;)

scturoag 08-04-09 22:20

Re: Roman
 
5 Attachment(s)
Un nou SUV in Roman destul de frumos ... ma rog .. e mai veche masina prin Roman .. dar proprietarul a facut accident ... si dupa ce a bagat-o in service a decis sa ii schimbe look-ul si sa o faca mai "speciala".
BTW-> Jantele de pe masina asta au fost pe Land Cruiseru' meu pana acum 1 luna jumate...
:arrow:Si pozele ... spe sa va placa:

Later Edit : Am uitat sa precizez ca masina avea jante stock , n'avea bullbar , era neagra , n'avea oglinzi cromate,xenoane si nici sistem audio ... si partea nasoala e ca masina are vreo 450 de mii de km si a fost rasturnata de 3 ori si alte 5 accidente :lol::lol::lol:

morpheusmaster 08-04-09 22:38

Re: Roman
 
Arata select asa la exterior...dar dupa 450 mii de km si atatea peripetii se mai merita sa bagi $ in ea?

nck_xx 08-04-09 22:41

Re: Roman
 
scturoag eu din cate imi aduc aminte ultima culoare care era inainte de culoarea aceasta era un gri

scturoag 08-04-09 22:42

Re: Roman
 
Pai daca de vandut nu poate sa o vanda :lol: ca nu o sa o cumpere nimeni ... mai ales nimeni din Roman ... ca majoritatea stiu prin ce a trecut masina asta ... cred ca a decis sa mearga cu ea pana ii cad rotile ... si asa de vandut nu o sa o poata vinde ... ma rog ... poate ... dar la un pret de dacie ... 7000 mii de euro .. mai mult nu :lol::lol:

scturoag 08-04-09 22:43

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 2223209)
scturoag eu din cate imi aduc aminte ultima culoare care era inainte de culoarea aceasta era un gri

Nu e gri ... are 2 mitsubishi pajero identice ... unu gri si asta alb care era negru inainte ... si te rog frumos sa nu ma contrazici .. stiu masinile astea din prima zi care le-au cumparat ...proprietarul(stii tu cn, nu dau nume) sta vis-a-vis de mine si le-am calarit destul pe amandoua masini .:)

nck_xx 08-04-09 22:50

Re: Roman
 
Scuzama scturoag:D...nu stiam ca are mai multe....eu l'am vazut mai intai cu ala gri si acu l'am vazut cu asta alb si am crezut ca e acelasi...mai ales ca o vreme nu l'am vazut deloc si am zis ca in acel timp l'a revopsit

scturoag 08-04-09 23:00

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by nck_xx (Post 2223265)
Scuzama scturoag...nu stiam ca are mai multe....eu l'am vazut mai intai cu ala gri si acu l'am vazut cu asta alb si am crezut ca e acelasi...mai ales ca o vreme nu l'am vazut deloc si am zis ca in acel timp l'a revopsit

Pai ala negru(care ii alb acum) il are de vreo 6-7 ani ... cam asa ... si asta gri l-a cumparat anul trecut ... iar a mers cu asta gri .. anul asta ... ca a fost ala negru in service ... si cand l-a scos pe ala negru ... iar a facut accident :lol: si a trebuit sa il bage din nou in service si a circulat cu asta gri ... oricum ... asta gri e de 10 ori mai buna ... ca nu are nici 150.000 d km si e adusa din germania ... si acolo masinile sunt ingrijite ...

buddy_lexx 08-04-09 23:02

Re: Roman
 
ce am inteles eu din toata discutia asta a voastra e ca ..tipu cu suv`u ..e un sofer f bun... ar avea succes la scoala de cascadori profi.. :))) ahh si ca masina asta e foarte rezistenta.. :P


All times are GMT +2. The time now is 10:45.

- Copyright 2026 4Tuning