![]() |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
pai te cam ajunge in jur de 1000.cauta calculatorul pe site la finante sau la promotor pe pagina
alta intrebare pt cine stie......huruie un rulment la ventuza mea....nu stiu inca care....stiti ceva coduri,cote ,preturi la rulmenti fata-spate?ma gandeam sa ii schimb t la tooate 4 rotile daca ma apuc de treaba... |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Am auzit ca destul de mult daca e sub euro 4, ca nu prea mai merita sa o inscri
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
antonlupan - nu se potrivete cea de golf, e mai scurta cu un cm in capat. Merge doar de Vento. Asta e, am patit-o si eu inainte.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Quote:
nasol cand trebuie sa pui invers de pe golf pe vento:lol: |
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
ms de info :) asta e...km mult da cred ca merita ca masina e impecabila...i-am si luat numere din germania cu o valabilitate mai mare in speranta k poate va mai scadea taxa asta...da mi-am luat-o rau de tot....k s-a triplat :| X(
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
cine poate sa imi spuna cat costa un buton pentru dezaburire luneta , sa stricat si nu am ce sa-i mai fac.
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Cine are o capota de Vento de vanzare PM me va rog...
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Dumitrean. masina o am de vreo 3 ani...nu am avut prob cu ea(prob mari:P) am mai avut asa cate una alta,dar foarte mici...acuma in primavara tre' sa schimb ambreaju',placute frana+discuri(fata-spate),bucse k la drumurile astea+susp sport e cam aiurea nu rezista foarte mult...in rest sunt foarte multumit de ea! :X va salut si drumuri bune ;)
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
1 Attachment(s)
nemtzoaik mea la mitingul impotriva taxei auto :D
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
4 Attachment(s)
Ceva modificari la interior si exterior
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
Bijuterie scaunele...si ce confort ofera.... Dar ce e cu emblema aia cu vr6???
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
3 Attachment(s)
a iesit si a mea de la vopsit dupa multe peripetii. pozele sunt facute cu telefonu deci calitatea....
|
Re: VW Vento - Proprietari, aratati-va masinile
....Dar ce e cu emblema aia cu vr6???
Ii mai pacalesc pe baietii cu bmw-uri:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 06:22. |
- Copyright 2026 4Tuning