![]() |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
L-am vazut azi pe copou pe langa Magic Pizza era cocotat pe bordura,dracu stie cum l-a urcat acolo.N-am apucat sa-i fac poza pentru ca eram in autobuz.
Sa se incalzeasca afara si promit ca ies la "vanat" de masini in timp ce ma plimb :D |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Quote:
P.S:M'am semnat ca prostu sub masina,pentru ca o anumita persona taie pozele (daca ma semnez in colt) si pune semnatura lui :lol:! |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
am vazut azi pe pacurari un audi r8 verde,stie cineva ceva de el?
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
care ati vazut noua seria 7 :X ? era prin fata la traian
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
is xx zip ... il gasesti mai tot timpul in parcare la Red Hall. (langa spitalul de recuperare)
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
am vzut iei in trafic o masina extraordinar de interesanta, numai ca era in trafic din sens opus, asa ca nu am apucat sa fac ceva poze. Semana cu Morganul din anii de glorie (60-70) .... neagra.
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
In ce zona?Ai apucat sa vezi numarul?Ceva de genu http://z.about.com/d/classiccars/1/0...1964morgan.gif ?
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
erap rin canta, mergea spre iesirea din Iasi. Ceva de genul, dar model nou. Adik una din acele masinai care arata doar a masini vechi, dar curbele caroseriei prelucrate sa arate modern ;) sunt sigur ca era un Morgan, ca altceva nu avea ce sa fie.
Era anegru, si nu am apucat sa vad numarul |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
2 Attachment(s)
de asta zici?
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
da, aia e :P intr-o poza se vede si proprietarul ei :P limuzina ti-a luat-o cineva inainte daca nu te-ai grabit, de cand te bat la cap ... :D
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
super tare masina ! chiar e fff faina ! numa ca e de anu trecut ;))
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
eu de abia acu ma vazut-o (deh, daca nu casc ochii la bunatati din astea ;) ). E chiar Morgan....al doilea care imi e dat sa vad live. Primul era ceva vechi de tot, frumos sca isi pastreaza linia.
Super masinutza. |
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
mai este una singura in tara ( modelul asta ) a lui Ion Tiriac, din cate am aflat :P
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
1 Attachment(s)
Na...e cea mai disperata si tampita idee cu acel nor dar, poate asa nu o sa mai scoata unii semnatura in fine...! Am facut poze la DB9 iar dupa 10 minute ce credeti?A trecut un V8 Vantageeeeeeeeeeeee :evil: :evil:era cu numere de Bucuresti!Am mai vazut de multe ori Dodge'ul Viper,am facut cateva poze si la interior..si cam atat!Nici urma de Morgan....Iar ma apuc sa umblu prin oras,pana nu prind V8'ul nu ma las ...am prins pana acum DB5,DB9,DB7,Vanquish S,Vantage Zagato si un V8 Vantage dar doar 1 poza..chiar imi lipeste ala :D!
|
Re: Masini tari din Iasi si imprejurimi
We, ce-i cu tine? :)) Un nor? Puteai sa faci cum ti-am zis eu ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning